Nokia 5500 Sport - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Radek E. 11. 11. 2006 17:42

Hlavně je třeba dodat, že Nokia N73 není oproti 5500 Sport outdoor nebo alespoň telefon, se zvýšenou odolností. A o tuto vlastnost jde potenciálním zákazníkům myslím především.

Řešením může být hledání jiného, stejně zaměřeného produktu v portfoliu Nokia, nebo se poohlédnout k jinému výrobci. Až jako poslední možnost vidím smíření se skutečností, že budu muset zakoupit mobilní telefon bez zvýšené odolnosti, který ovšem vezme rychle za své.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod martann 11. 11. 2006 23:28

Nevíte někdo jestli má člověk nárok na náhradní telefon, když reklamuje u Nokie telefon v záruce? Mám totiž jak jsem už psal taky problém s odlouplou klávesnicí a nechce se mi ho dávat na reklamaci aniž bych měl náhradní přístroj, protože telefon denně potřebuju.
martann
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 12. 11. 2006 00:30

Některá servisní střediska (hlavní prodejny operátorů) tuto službu svým zákazníkům nabízí, ale přímo o povinnosti se myslím nikde nehovoří. Chce se to zeptata a připravit si zálohu (vratnou) cca tisíc korun.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod v_lisak 12. 11. 2006 08:57

Tak po deseti dnech me vratili opraveny mobil, menili cely predni kryt, IMHO pripada me ze drzi vic jak puvodni. Jinak bych rekl ze konstrukce klavesnice je ostuda nehodna Nokie, klavesnice je prilepena po okrajich a uprostred oboustranymi lepicimi prouzky, na to ze se to ma tvarit jako odolny telefon nicmoc, predpokladam ze v nasich podminkach, vlhko, mlhy, deste to moc dlouho nevydrzi :-(
v_lisak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 12. 11. 2006 13:47

v_lisak: snad už ho dastanu taky...

je pravda, že toto fakt není mco ideální... ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod pan14 14. 11. 2006 20:12

...tak nevím...mám Nokii 5500 sport...využívám jí docela dosti hojně na připojení k internetu, občas sportovní funkce...dosti často přehrávač, koupená 27.9.2006 jako fungl nová a dnes jsem ji odnesl do servisu...možná blbost, ale ... úplně se odlepil přední kryt (je to vlastně gumová klávesnice, plus okolo displeje) a světe div se tato gumová část je tam nalepena jen oboustranou lepící páskou...moc odolný teda ten telefon není...jen zkušenost...
Jen žít a nechat žít.
pan14
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 11. 2006 20:58

Obrázek

takto vyzera vypis oprav odlupujucej sa klavesnice (samotna klavesnica, predny kryt, zadny kryt). Nelakajte sa cien, ide o zarucnu opravu.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 14. 11. 2006 21:02

nj, pěkný no...

já už mám telefon v servise přes dva týdny, takže už mě to taky teda celkem štve... :(
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 11. 2006 21:14

Dal som to tu hlavne pre jednu zaujimavost: napriek tomu, ze by sa klavesnica mohla nejak ("profesionalne") prilepit, nokia vymeni cele okrytovanie telefonu (co naozaj potvrdzujem, zmizli mi napriklad "sramy" na zadnom kryte.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pan14 14. 11. 2006 21:16

...no já jsem zvědav s čím se mobil vrátí...dal jsem si do požadavku že si nepřeju přehrátí SW a dál že si nepřeju vkládání jiné cizí SIM karty...dal jsem ho do opravy bez baterie a paní co ho přijímala kouokala jako vyoraná myš...tak jsem zvědav jak to dopadne...on ten tel. totiž automaticky po vložení jiné sim načte nastavení od operátora a uloží je...takže proto jsem to požadoval...rozhodilo by to celý tel a k přilepení klávesnice to není potřeba...no néééé...
Jen žít a nechat žít.
pan14
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 11. 2006 21:21

pan14: o tomto je tu popisane celkom dost, prestuduj si tuto temu...
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pan14 14. 11. 2006 21:22

martann píše:Nevíte někdo jestli má člověk nárok na náhradní telefon, když reklamuje u Nokie telefon v záruce? Mám totiž jak jsem už psal taky problém s odlouplou klávesnicí a nechce se mi ho dávat na reklamaci aniž bych měl náhradní přístroj, protože telefon denně potřebuju.t/quote]

pokud jsi v Nokia klubu, máš zápůjční tl. zdarma a pokud ne tak jinak chtěli 250,-Kč...dávají tel. když mají...ale žádný zázrak...včera měli VIP (podle nich) Nokii 3510i a dnes už jen 3410...fakt dobrej mobil..
Jen žít a nechat žít.
pan14
Junior

Odeslat příspěvekod giacomo 15. 11. 2006 17:25

Na strankach Nokie ani nikde jinde se mi nepodarilo zjistit, jestli tenhle telefon podporuje stereo bluetooth (profil A2DP). Kdyz ale stereo sluchatka pripojim, tak telefon ukaze pripojeni headsetu a sluchatka hrajou jenom mono a velmi nekvalitne, takze bych rekl, ze A2DP neumi.
To me dost nastvalo, vsude pisou, ze tento telefon ma Bluetooth 2.0 + EDR, ale na to, ze nepodporuje A2DP nikdo neupozorni!!
Tak se nenechte napalit jako ja.
giacomo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 15. 11. 2006 18:31

A2DP samozřejmě neumí...

jinak mě ho už taky opravili, takže si tam co neivdět půjdu... :tleskani
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 15. 11. 2006 20:43

Já tu Nokii určitě dostanu na Vánoce a doufám že se mi problém s klávesnicí vyhne pořádným obloukem :lol:
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka