Nokia 6280 - prý má nestabilní FW

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AR159 3. 5. 2006 18:45

Čo hovoríte na to že padá na Nokii 6280 software oplatí sa kúpiť v Orange :?: :?: :?: :?: :?:

//De Funes: upraven název vlákna.
Nokia 3510i----Nokia 3200----Nokia 6230----Motorola Razr V3 Siemens S65----Nokia 6280 + miniSD Kingston 512MB + Nokia 6230----Nokia E50 + microSD 1GB
AR159
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nalimko 3. 5. 2006 19:08

V polovici apríla Orange pozastavil predaj mobilného telefónu Nokia 6280. Dôvodom bol chybný softvér, ktorý spôsoboval pri prenose dát cez Bluetooth pád systému s nemožnosťou ďalšieho používania telefónu. Od dnešného dňa Orange tento mobil opäť predáva a zákazníci, ktorí spísali predbežnú objednávku na tento typ sú kontaktovaní.
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AR159 3. 5. 2006 19:40

a už vyriešili ten problem pri prenose dát cez Bluetooth pád systému
Nokia 3510i----Nokia 3200----Nokia 6230----Motorola Razr V3 Siemens S65----Nokia 6280 + miniSD Kingston 512MB + Nokia 6230----Nokia E50 + microSD 1GB
AR159
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 3. 5. 2006 22:03

Nalimko píše:V polovici apríla Orange pozastavil predaj mobilného telefónu Nokia 6280. Dôvodom bol chybný softvér, ktorý spôsoboval pri prenose dát cez Bluetooth pád systému s nemožnosťou ďalšieho používania telefónu. Od dnešného dňa Orange tento mobil opäť predáva a zákazníci, ktorí spísali predbežnú objednávku na tento typ sú kontaktovaní.u/quote]

Ty asi pracujes v Orange, ze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Takuto odpoved mohol napisat jedine zamestnanec OR - a mal by si vediet, ze chyba nie je len v SW, ale aj v HW!!!
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 4. 5. 2006 06:20

Proč zakládáte další téma k tomuto nepodařenému founu? Už je jich tu spousta. Nejlépe uzamknout...
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nalimko 4. 5. 2006 17:33

Nepracujem v Orange,tie info mam z mobilmanie.sk.A po vymene som stahoval 6,5mb video cez blue a v pohode
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Blates 4. 5. 2006 18:20

jn me pres kabel padl system uz tak 10x a pekne me to stve meli by to rychle spravit a nevite nekdo jak nastvit jimma moc prosim o podrobny navod mam eurotel GO a verzi 0.4.3
Blates
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nalimko 4. 5. 2006 19:59

Ja som len v tom Jimmovy zaškrtol safe login a shadow connection a šlape to.Ale pred tym som si nakonfiguroval mini operu
Nalimko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bourn 4. 5. 2006 20:10

Pořád čtu nový články, fóra atd.. jak je tento telefon neschopný, hrozný, kolikrát zamrznul, kolikrát už byl v servisu, dále jakej má telefon firmware atd...Jen by mě tedy zajímalo, že já s mým jsem dělal snad vše co s ním jde dělat a pořád fachá jak má a toho mám s těch prvních (nevím tedy jestli je rozdíl mezi první várkou a druhou) :hm
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quo 5. 5. 2006 17:48

Aj mne zatial drzi a zatazujem ho jak ....
Ak mi ma odist, tak chcem aby odisiel co najskor, nech mi vymenia kus za kus :lol:
FW mam 3.65
quongo
Quo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lady (novy) 5. 5. 2006 18:11

Bourn,tak jste taky divnej-podle ostatních.Já tady píšu,že ji mám z první várky.Telefon je naprosto v pořádku,vše funguje,jak má.Nikdo mi to nevěří.Ani to,že mi baterka drží 5 dní.Je fakt,že na noc vypínám a hlavně ve svých 40ti letech nehraji HRY!Ale všichni si myslí,že kecám.Tak jsem ráda,že je tu ještě někdo,kdo je s 6280 spokojený!!!
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 6. 5. 2006 04:58

lady: jsem s ni taky spokojený ale vadí mi že ji musim pořád někam vozit na přehrani fw. ale jinak je to opravdu dobře nadupaný telefon a jiný nechci. až na ten fw ! ach jo :hm :hm
zbynek machalek
Junior



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků