Nokia 6230i a filmy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Michal 8 28. 5. 2005 11:47

Jdou na nokii 6230i přehrávat filmy
Michal 8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 28. 5. 2005 12:15

Myslím, že v přehrávání problém nebude, alle je blbý, že nepůjde přtáčet ;) prostě si film pustít ve stylu začátek -> konec. Nebo si ho můžeš pauznout ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod J2 29. 5. 2005 19:04

Jo, to je pravda, navíc pokuď ti do přehrávání někdo zavolá, nebo napíše smsku, začínáš znova... A to není úplně ideální...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 5. 2005 19:57

J2 píše:Jo, to je pravda, navíc pokuď ti do přehrávání někdo zavolá, nebo napíše smsku, začínáš znova... A to není úplně ideální...
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Ramon 29. 5. 2005 21:22

2 mobilman: jak jsi prosim Te dostal Happy tree friends do mobilu? pokud vim je to ve flashi... Jak jsi to prevedl do 3gp??? Nebo aspon do avi/mpeg? Nechtelo by ti to poslat mi na mail? dej aspon vedet....
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 29. 5. 2005 21:27

jééé ja bách to taky chtěl do mobila... prosím prosím, smutně koukám :D
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 29. 5. 2005 21:52

happy tree friends se na DC daji sehnat i ve avi(rip z DVD)
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 30. 5. 2005 07:07

Jenže ja na DC nemůžu:-((... Sedim za dvěma firewallama....
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod Ra 30. 5. 2005 16:05

Je nejaký program (na PC) ktorý upravý foto alebo film(aj dlhý) tak aby to bolo možné použiť ako pozadie alebo video v mobile?
Ra
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 5. 2005 17:02

Ramon píše:2 mobilman: jak jsi prosim Te dostal Happy tree friends do mobilu? pokud vim je to ve flashi... Jak jsi to prevedl do 3gp??? Nebo aspon do avi/mpeg? Nechtelo by ti to poslat mi na mail? dej aspon vedet....

no na internetu je to ve flashi ale neni problem flash prevest do AVIcka a to uz je jen krok do 3GP. progledej google, investuj par dolarku za software a muzes si potom z flashe delat klipy taky :)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Ramon 30. 5. 2005 22:25

najit to neni problem, ale tech par dolarku...zrejme budu muset hledat lip(nejakeho crackena:-) musi to byt mazec pustit si treba Eyecandy(nebo jak) na 6230!! zkusim to...dik
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod daf8 31. 5. 2005 11:21

Nejjednoudušší je podle mě sosnout DVD rip, rozkouskovat a převést. Jinak programy na převod swf do avi jsou i freewaerové, ale nedokážou převést zvuk, takže ten se musí udělat zvlášť a pak do dát dohromady.
Nokia - od 3310 k 6230i
daf8
Junior

Odeslat příspěvekod pajaboy 31. 5. 2005 21:22

Stáhl jsem si z internetu nějaké videa ve formátu 3GP a nejdou mi spustit!!! byly to teda videa pro sonyericson ale formát uje stejný nee??? Vždy to napíše Chyba operace!! a dokonce i některé MP3 vyzvánění mi nejdou??? Co s tím????
pajaboy
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 5. 2005 22:45

pajaboy píše:Stáhl jsem si z internetu nějaké videa ve formátu 3GP a nejdou mi spustit!!! byly to teda videa pro sonyericson ale formát uje stejný nee??? Vždy to napíše Chyba operace!! a dokonce i některé MP3 vyzvánění mi nejdou??? Co s tím?????/quote]

smazat, co jinyho.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod J2 2. 6. 2005 16:17

kdyz jsem se vcera hrabal a vklipech a promazaval zbytecnosti z pam.karty tak jsem mel hovor, v klidu jsem prohledl zbytek klipu s Happy tree friends po jeho skonceni, takze zadny uplne od zacatku... nevim jak je to udlouheho filmu, ale u tohodle 3 minutovyho klipku jsem normalne koukal od pulky kde se mi to prerusilo.

Jde o verzi firmu, asi máš novější... Ovšem na klasický 6230 to bohužel nejde...
Jenom upozorňuji, že pokud použijete třeba google a vyhledáte 3.gp, najdete hafo filmečků, samozřejmě i htf...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
Junior