Nokia 6101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod mimno 20. 2. 2006 01:41

Máte někdo zkušenosti s
Nokií 6101?
mimno
Junior

Odeslat příspěvekod Maruaa 20. 2. 2006 17:17

Ma vsechno co ja potrebuji: volat, psat, fotit, velky displej, velka klavesnice. Nevyhody: kvuli lesklemu povrchu vecne upatlany, mala pamet, pomaly...
Jinak jsem naprosto spokojen
Maruaa
Junior

Odeslat příspěvekod JamX 20. 2. 2006 18:56

Ja jsem ji koupil pritelkyni a je naprosto spokojena. Ma vyborny headset, narozdil od me 6230i...
Fizz > 8110 > 3210 > 6210 > 6310i > 6230i > E50 > E52 > SE Vivaz
JamX
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 20. 2. 2006 21:05

Vcera som ju vybral na akciu pre 14 synatora ktoru dostane na narodeniny takze skusenosti zatial ziadne je zabalena v krabici a este ani nevyskusana :-)
Ale keby som si ju mal ako pre seba kupovat tak asi zvolim inu variantu je to skor zensky telefon-to rozlozenie klaves je dost velke na mna...
JJ kupil som mu ho preto lebo jemu sa pacil tak co clovek nespravi pre druhych :-)
Len dufam ze to infra co tam je nebude take ako som mal na N6100 ktore bolo v podstate s inou nokiou alebo inym zariadenim nefunkcne (kedy ako)...
Mam vybrat a spravit recenziu_? :-)) asi zbytocne ked to uz ma skoro kazdy aspon to zenske pokolenie a net je plny informacii tak staci len trochu pohladat.
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 20. 2. 2006 21:22

Já mám trochu jednoduší sestřičku - 6060 a jako lowend je to dobrý telefon. Když pominu ten fóták, je to tak nastejno... :)
...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jaspa666 20. 2. 2006 21:26

co se infra týče-je plne funkční,to se nemusíš bát-již každá nová nokie umí posílat a prijímat fotky pres infra 8)
Nokia forever :-)

5110->3210->T10->R310->T28->GD52->T20->3310->3410->3510->6210->V50->3510i->6610->X450->6100->6230->E720->6230i
jaspa666
Junior

Odeslat příspěvekod clee 21. 2. 2006 05:41

jo upatlanej displej vidim jako hlavni vadu :D jinak v pohode, akorat nepatri zrovna k nejsviznejsim, ale ja ho kupoval kvuli velkymu displeji a tlacitkum (mam asi moc velky pracky) takze max. spokojenost...
alcatel OT club -> nokia 3330 -> siemens c35 -> nokia 3330 -> nokia 6101 -> nokia 6300
clee
Junior

Odeslat příspěvekod Maruaa 21. 2. 2006 10:57

infra mi funfuje bez problemu s kazdym mobilem a s mym pc. Jen mi trosku vadi, ze nektere soubory maji copyright a takove nejdou s mobilu dostat :-( zajimave je ze do mobilu jsem je dostal....
Maruaa
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 23. 2. 2006 18:41

No tak dnes som si ju vyskusal na par minut (vytiahol z krabice) a chcel som vediet ako to je s pripojenim k PC a nahrati nejakej aplikacie,hry atd.
Dost ma prekvapilo ked som pouzil MobiMB Media browser a nezobrazil zlozku hry,aplikacie atd. , ale len obrazky,loga,zvonenia...
Akoze hru/aplikaciu sa mi tam podarilo dat ale zeby som ju potom vo fone niekam premiestnil tam kde ja chcem tak to uz nie co je dost onicom.(da sa premiestnovat len v zlozke kde su obrazky atd.-do zlozky hry a aplikacie ju nedam)
Neviem ako to je pri PC Suite (v baleni nebol) takze som neskusal a pravdu povediac taky soft mi v PC ani nechyba ale len pre zaujimavost by som chcel vediet ci programom PC Suite to ide ako ma...
Jo a este ma napadlo ci sa niekde nenachadaza nejaka stranka na ktorej by boli nejake tie schopne themes na fonik-no samozrejme ze free.

tu stranku mi mozte poslat cez PS/SZ aby to neporusovalo nejake tie pravidla dik :nenapadne
Eross
Junior

Odeslat příspěvekod JamX 23. 2. 2006 23:15

to Eross: taky se mi v MobiMB nezobrazuje JAVA! Jestli prijdes, cim to je, nebo jak tam nahrat hry, dej vedet!
Fizz > 8110 > 3210 > 6210 > 6310i > 6230i > E50 > E52 > SE Vivaz
JamX
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 24. 2. 2006 20:19

JamX píše:... jak tam nahrat hry....

Hry a aplikacie tam dostanes v pohode.Staci si bud vytvorit nejaku zlozku alebo to je jedno do ktorej ju das (obrazky,videa...) a potom sa da prehodit uz len do zlozky prijate subory alebo to nechas v tej novej ktoru si pomenujes.dalej som neskumal mozno neskor zacnem badat ze preco to tak je riesene.Ak mas PC Suite mozes to skusit cez to ci to ide ako ma ak ak nie vylucime dalsi softwer :wink:
Ale preco to tak spravili :hm
hm asi sosnem oxygen phone manager a skusim to cez neho...
Eross
Junior

Odeslat příspěvekod clee 25. 2. 2006 18:12

me jdou instalovat aplikace jen pres nokia pc suite, je to sice hroznej software ale v jinym mi to nejde...
alcatel OT club -> nokia 3330 -> siemens c35 -> nokia 3330 -> nokia 6101 -> nokia 6300
clee
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 25. 2. 2006 19:25

clee píše:me jdou instalovat aplikace jen pres nokia pc suite, je to sice hroznej software ale v jinym mi to nejde...

Ukaze ti cez PC Siute aj zlozku hry a aplikacie?
Eross
Junior

Odeslat příspěvekod clee 1. 3. 2006 05:36

ukaze jen aplikace v rootu aplikace, soubory v podslozkach neukaze
clee
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 1. 3. 2006 11:11

Tvoje obavi že na Nokii 6101 má problémi s infra. jsou zbytečné s vlastní skušenosti vím že jsem přes infra do toho telefonu posílal melodie se svojeho telefonu tý doby SE T 630 a šlo to perfekt. Myslím že je to dobrá volba myslím že je to dobrej telefon jen mi na něm vadí ta anténa, jinak v poho.
vaclavbarak
Pokročilý

Další stránka