Nokia 6230i => firmware V 03.70

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Koblih 12. 3. 2006 18:59

De Funes a Majkl vP. píše:nelze nastavit přepisování ani pro přijaté, ani pro odeslané zprávy. r/quote]

No mate pravdu,ale prisahal bych,ze jsem to nastaveni videl,aspon co se tyce odeslanych zprav :oops:

A taky jsem to doted bral jako jednu ze tri veci(ty dalsi jsou vylepseny slovnik T9 a hromadne mazani vypisu),proc bych uvazoval o prehrani fw

No nechapu jak jsem se mohl takhle splest :oops: :)
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod bagr 12. 3. 2006 19:24

Ten mail klient me docela zaskocil :-( Jinak pozor take na OperuMini. Pokud budete mit malo volne pameti a budete otvirat spoustu stranek (obrazku), Opera spadne. Ale to je asi logicke ;-)
bagr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mr.jv 12. 3. 2006 21:18

Docela by me zajimalo jak se zmenila kvalita fotek, napr. vuci verzi 3.40. Diky
mr.jv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 12. 3. 2006 21:50

Toto je těžké posoudit, vždycky půjde o subjektivní názor, není objektivní nástroj, který by to změřil.
Fotím co můžu, kde můžu, až bude čas pořádně to prohlédnu. Příští týden o tom něco málo napíšu - jestliže to bude stát za to. V tuto chvíli nepozoruji ani zlepšení kvality, změnu komprese nebo změnu velikosti souborů. Video vypadá také stejně.
Naposledy upravil Radek E. dne 13. 3. 2006 12:55, celkově upraveno 1
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 3. 2006 10:05

Koblih píše:No mate pravdu,ale prisahal bych,ze jsem to nastaveni videl,aspon co se tyce odeslanych zprav :oops:

A taky jsem to doted bral jako jednu ze tri veci(ty dalsi jsou vylepseny slovnik T9 a hromadne mazani vypisu),proc bych uvazoval o prehrani fw

No nechapu jak jsem se mohl takhle splest :oops: :)

Vylepšený slovník T9 by se asi líbil všem - bohužel je softwarově Nokia 6230i už uzpůsobená k prediktivnímu psaní společně s návrhy slov, takže to vypadá, že se v tomto žádné změny konat nebudou. Aspoň databáze slov by mohla být použitá ze staršího typu T9 - nevím, proč to nejde.

S hromadným mazáním doručenek ovšem netřeba počítat. Jde o vlastnost celé 2. edice série 40, která nebude zřejmě už měněna. (i když starší verze Nokie 6230 byly výjimkou).

Myslím, že přehrát firmware se vyplatí snad jen majitelům telefonů s FW 03.23. Abych kupř. já přehrával svoji 03.40 jen kvůli lepším fontům písma, nemá smysl.

Odeslat příspěvekod cerno.byl 13. 3. 2006 16:06

Mohl by mi prosim, nekdo doporucit nejaky servis v Brne, kde bych si mohl nechat prehrat tento firmware. Mam verzi 3.23 a podle toho co se zde dozvidam by update rozhodne neuskodil. :D A co vsechno budu potrebovat s sebou (zarucak, ...)? :D
cerno.byl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mario13 13. 3. 2006 16:09

Ja mam verziu 3.50 od kupenia telefonu a vsimol som si na fonte v Opere, ze male 'v' ma vlavo hore jeden pixel navyse vysvieteny.

Najprv som si myslel, ze je chybny pixel na displeji, ale potom som si ho vsimol pri kazdom 'v'...

Ked uz si to clovek raz vsimne, tak to zacne vadit...

Je to uz opravene v 3.70?

[Sorry ak ste si to vsimli az po mojom prispevku a teraz vam to vadi. :-)]
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 13. 3. 2006 18:02

cerno.byl píše:Mohl by mi prosim, nekdo doporucit nejaky servis v Brne...

Pokud přecházíš z verze 3.23 (jako já), určitě to stojí za to.
V Brně můžu doporučit Mobil ASK, Haškova 17 Lesná, 532 291 154.
Bude ti stačit záruční list a 200 Kč (express poplatek), pakliže to chceš mít do hodiny. Jinak do 5 pracovních dnů

dquote="mario13"]...Najprv som si myslel, ze je chybny pixel na displeji, ale potom som si ho vsimol pri kazdom 'v'...Je to uz opravene v 3.70?

Ne, tato malá chyba fontu není opravena a jde vidět všude, kde je použit obyčejný typ písma (ne bold). Např. v telefonním seznamu po zadání velkého tiskacího V.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koblih 13. 3. 2006 19:01

Majkl vP. píše:... takže to vypadá, že se v tomto žádné změny konat nebudou...u/quote]
Copak je takovy problem slovni zasobu vylepsit?
Kdysi davno prvni verze n 3310 bvyly bez ceske T9 a potom najednou byl fw s ceskou T9..Nechapu jak to mohli v takovem telefonu takhle odflaknout,ale to uz se tu resilo mockrat,takze :potichu

Majkl vP. píše:Myslím, že přehrát firmware se vyplatí snad jen majitelům telefonů s FW 03.23. 0/quote]

No ja myslim,ze neni duvod,k prehrani fw a to mam 3.23,kdyz vse co pouzivam funguje tak,jak ma
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod Brco 6230i 13. 3. 2006 19:34

Defunes prosim Ta stiahni do nej mini operu 115 a skus nieco stiahnut cez skratku 3 a skus ista na stranku naschat.sk daj chat skus sa prihlasit.Mne tieto veci vobec nejdu dufam,ze to riesi 3.70
Brco 6230i
Junior

Odeslat příspěvekod Brco 6230i 13. 3. 2006 19:35

Oprava naswap.sk
Brco 6230i
Junior

Odeslat příspěvekod cerno.byl 13. 3. 2006 20:54

De Funes: Diky za radu, pristi tyden tam vyrazim... :D
cerno.byl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 3. 2006 10:39

Koblih píše:No ja myslim,ze neni duvod,k prehrani fw a to mam 3.23,kdyz vse co pouzivam funguje tak,jak ma

Ano, u mě je to stejné. Můj telefon funguje naprosto špičkově, nerestartuje se, vždy udělá to, co má udělat.
Pokud jde o BT, tak s tím se připojuju jen k jiným mobilům - přenosy mezi nimi fungují spolehlivě.
Pokud nedojde k zásadnějším změnám (a 03.70 evidentně vůbec žádnou nepřináší), přehrávat se nebude. 8-)

Odeslat příspěvekod Brco 6230i 14. 3. 2006 17:20

De funes pls skus to co som sem napisal
Brco 6230i
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 3. 2006 11:37

//přesunuto - De Funes
Naposledy upravil Radek E. dne 17. 3. 2006 09:40, celkově upraveno 2
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka