NOKIA 6230:V čem je tak dobrá a proč po ní všichni toužíte?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod x-fawkes-x 28. 3. 2005 17:47

Prosím o odpověď :?:
A60-->T230-->M65--->mpx200--->Nec E616V-->K700--->6630
Nikdy jsem neměl rád Nokie.Při hodnocení jsem je vždy zařadil na poslední místo a dával minus body.Od té doby,co mi přišla 6630 se vše změnilo.Mám Nokie Rá(th)
x-fawkes-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 28. 3. 2005 19:23

vlastne v nicem a proto po ni netouzim :)

jsem zastance symbianovych telefonu...........
Na tomto miste muze byt Vase reklama.............pokud mi darujete N70 :D
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 28. 3. 2005 19:29

Já taky nevím co lidi tak láká na 6230, v podobné cenové relaci je na výběr 6600, SX1 a skoro i 7610, takže já osobně bych všechny tyto modely upřednostnil před 6230 - Symbian Rulezzz :!:
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigBigCharlie 28. 3. 2005 21:21

Nokii 6230 jsem si koupil protože mě tento telefon vyhovuje z hlediska služeb, které je schopen mě poskytnout. Cena pro mne není zas až tak rozhodující protože upřednostňuji především kvalitu a rozmanitost služeb.

Měl jsem již opravdu mnoho mobilních telefonů různých značek, ale můj vkus se časem vytříbil ke značce Nokia. Tuto značku proto upřednostňuji a pokud si za nějaký čas budu vybírat nový telefon rozhodně nebudu hledat mezi jinými značkami. Samozřejmě respektuji názor ostatních, že právě jim vyhovuje nějaký jiný telefon, ale mě prostě vyhovuje tato značka.

Někdo již dávno přede mnou napsal: je stejně chytrý jako vy, jen o něco menší...
BigBigCharlie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deawo 28. 3. 2005 21:25

6230 je normální dobrej telefon kterej není tak drahej a nabízí slušné funkce tot vše co se o ní dá říct a každej nepotřebuje nabušenej komouš, nebo smartphone. Já je potřebuju, ale je spoustu lidí co ne.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 28. 3. 2005 22:33

Nězapomínejte, že co vyhovuje vám, nemusí vyhovovat ostatním. Každý nechce smartphone a takových lidí znám víc než dost. Někomu prostě vyhovuje běžný telefon, který má kvalitní klávesnici a T9, takže se na něm dobře píšou zprávy, dále velký adresář s dostatečným množstvím položek u každého kontaktu, paměť na SMS, přehledně udělané menu a dobře dostupné přílušenství. No a příjemné bonusy v podobě Bluetooth, paměťové karty, rádia, výměnných krytů atp...

No a přesně takévá je 6230, která je částečně úspěšná i díky svým kvalitním předchůdcům. Není v tom žádná věda.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod AUDI_S6 29. 3. 2005 06:18

Někteří lidé chtějí normální telefon s dobrýma funkcema a nepotřebují operační systém... 8)
AUDI_S6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod traveller 29. 3. 2005 09:27

Já po něm taky toužím.. ale odrazuje mě výdrž baterky... a tak stále jen toužím. Kdyby udělali MT s výdrží stařičké 5110ky a narvali 6230ku do Véčka typu 6170, kbral bych ji všemi 20ti :)
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 29. 3. 2005 12:21

nokia 6230 je nadhernej telefon ale n-gage dostal prednost
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 29. 3. 2005 12:27

Mě se teda nějak zvlast nelíbí, i když je to asi dobrej manažerskej telefon, mě nepřitahuje. Líběj se mi spíše telefony, co mají styl a jsem moc rád, že už SE má 2 Mpix. Takovej RAZR s foťákem ?Mpix..To by bylo..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2005 12:29

tOplOaDer píše:Mě se teda nějak zvlast nelíbí, i když je to asi dobrej manažerskej telefon, mě nepřitahuje. Líběj se mi spíše telefony, co mají styl a jsem moc rád, že už SE má 2 Mpix. Takovej RAZR s foťákem ?Mpix..To by bylo..?/quote]

Někdo potřebuje mobil na práci, někdo pro zábavu. Zcela přirozené.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Croog 29. 3. 2005 13:33

Tímto modelem nokia boduje hlavně tím, že se jí podařilo všechny důležité funkce (kromě operačního systému :) ) zakomponovat do naprosto normálního telefonu a všechny je perfektně sladit. Po hardwarové stránce je tento telefon vyzrálejší než spoustu telefonů se symbianem.
Croog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepan 30. 3. 2005 15:46

Co je dobre na N6230?
MP3 prehravac,radio(citlivost nic moc),podpora pametovych karet,BT(i kdyz na vetsi datove prenosy je pomaly),aktivni displej
A v cem je spatna?
Neprehladne menu,nemoznost vypnuot diakritiku v SMS,nemoznost rozsirit pocet skupin volajicich,nemoznost prirazeni melodie ke konkretnimu kontaktu,nemoznost odeslat a prijmout hru pres infra,spatne prisupna pametova karta
Urcite jsem jeste na neco zapomel....pripadne doplnim :roll:
pepan
Junior

Odeslat příspěvekod stefan.margita 30. 3. 2005 16:06

Jsem zastance Symbianu ale az bude takovy foun se symbianem kterej mi bude vyhovovat taxi ho sezenu prozatim si plne vystacim s N6230. Neni uplne best of ale je plno lidi co ho ma - alespon v Ostrave ho ma kazdy 3. A ne kazdy stejne vyuziva vsechny funkce. Takl asi tak. S poslednim FW 5.35 se mi zatim nesekl a jsem na par vyjimek spokojenej a gdo neni tak at si necha prehrat FW a nebo si sezene foun co mu vyhovuje. -The End-
stefan.margita
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido (novy) 30. 3. 2005 19:18

prikladam se k nazoru ze SYMBIAN je SYMBIAN
Fido (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků