Má cenu přecházet z k700i na n70

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Sergo 23. 1. 2006 14:49

To will27:K tej n80:Lenze mozno sa mu nechce cakat este do vtedy kym dojde.(Lebo ak nokia spravi to co pri n91 tak tu bude prinajlepsom v oktobry)
Sergo
Junior

Odeslat příspěvekod Sergo 23. 1. 2006 14:56

USER47 píše:Sergo: A to si myslíš, že tolik záleží na tom, co je kde napsaný jako určení mobilu? Vždyť si s ním každý může dělat co chce...d/quote]

Ja viem ale tuto pan pepcadvorak si asi precital jeden casopis kde je napisane ze w800i,w900i su telefony hlavne na zabavu a pre mladych ludi a cital ze n70 je manazerska tak tu pise ze n70 na zabavu nie.
Sergo
Junior

Odeslat příspěvekod will27 23. 1. 2006 14:56

To mas pravdu,ale ten display za to stoji.... A nebo at zkusi neco jinyho.... SE ma velkej vyber... Ja nevim,me se ten display na N70 zda uz dost hrubej... Pred rokem bych si chrochtal blahem za takovej display,ale dneska uz je to zase nekde jinde....
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod USER47 23. 1. 2006 14:59

Sergo píše:
USER47 píše:Sergo: A to si myslíš, že tolik záleží na tom, co je kde napsaný jako určení mobilu? Vždyť si s ním každý může dělat co chce...d/quote]

Ja viem ale tuto pan pepcadvorak si asi precital jeden casopis kde je napisane ze w800i,w900i su telefony hlavne na zabavu a pre mladych ludi a cital ze n70 je manazerska tak tu pise ze n70 na zabavu nie.

Aha, nepochopil jsem tu ironii... 8)
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sergo 23. 1. 2006 15:03

will27 píše:To mas pravdu,ale ten display za to stoji.... A nebo at zkusi neco jinyho.... SE ma velkej vyber... Ja nevim,me se ten display na N70 zda uz dost hrubej... Pred rokem bych si chrochtal blahem za takovej display,ale dneska uz je to zase nekde jinde....

No ale zas ten displej neni ziadna hroza len su uz aj lepsie ale nevidim zas dovod preco by len kvoli displeju mal kupovat iny fon ako w800i w900i atd. to uz radsej qtek 8310 ale ked pisal ze na zabavu tak qtek nema radio a fotak a natacanie videa takze zalezy co mu je prednejsie
Sergo
Junior

Odeslat příspěvekod will27 23. 1. 2006 15:05

Ja myslim,ze mobil s WM je na zabavu jak delanej....uz jen kvuli ty grafice ve hrach... Ale je pravda,ze jsou i jiny priority...a jiny telefony pro zabavu....
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Truster 23. 1. 2006 15:12

no podla mna nielen mobil s wm ale aj mobil so symbian.Mal som obydva os a dost vela hier je podobnych alebo aj tych istych.(Tym som myslel stare dosacke hry a emulatory)Naprikal doom 1,2 je to iste.Jasne je ze qtek ma lepsi displej takze to tam bude vyzerat o cosi lepsie.Ale pokial chce celkovu zabavu a nie len hry tak je asi lepsia n70 (mp3 maju obydva,radio len n70,fotak ma lepsi n70,video tiez,displej qtek)Ale pokial nechces fotit a natacat video vobec tak radim si to este premyslet
Truster
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 1. 2006 15:20

Panove "odbornici", kteri tu tak kritizujete WM a Symbian vyzdvyhujete (mam na mysli predevsim "Yngwie"), zajimalo by mne, kolik novejsich zarizeni (nemam na mysli Palm-size PC a HPC) s mobilnimi Windows jste uz vystridali ? Hadam, ze ani jedno ;) Protoze jinak byste tu nemohli placat nesmysly typu, ze na Symbian je vice aplikaci, je propracovanejsi atd. Ja narozdil od vas si to mohu aspon trochu dovolit srovnavat, protoze uz jsem vlastnil tri S60 Nokie a jednu S80... Jen tak na okraj; na desktopu mam Linux (suse 10) ;)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Truster 23. 1. 2006 15:27

To mousefromhouse:To si pisal akoze na mna?Ak hej tak
1.:Ja som to myslel na windows mobile for smartphones teda napriklad:mpx220,qtek 8310,Sda2 atd.
2.:Nezda sa mi ze by som tu zhadzoval wm a vyzdvyhoval symbian len som pisal ze vecsina dobrych hier ako doom 1,2 atd. je aj na wm aj na symbian rovnakych
Truster
Junior

Odeslat příspěvekod Yngwie 23. 1. 2006 15:28

Tak tak. Mě zvuk z SE walkmanů nepřijde ani lepší ani horší. U fotáku to tak možná je, ale OS je k nezaplacení. Jestli SE nazýva walkmany jako telefony pro zábavu jen proto, že mají mp3 player a foták, tak to dnes umí kdejaký mobil. Pokud to s hudbou myslíš vážně, tak spíše investuj do redukce a pořádných sluchadel.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod naxalite 23. 1. 2006 15:29

Menil jsem SE K750i za N70. Takze super display za horsi. Zvykl jsem si, i kdyz jsem si nejdriv myslel, ze to nepreziju :o) Display je sice o dost hrubsi, ale zase o hodne vetsi, takze do nej zas tolik "nevejras" :o) Subjektivne se mi do N70ky kouka lepe...

Pro me byla N70 jasna volba, ale asi jde o to, co presne od telefonu ocekavas. Pokud potrebujes smartphone, N rada urcite nezklame. Jestli staci "hloupy" telefon vymenil bych K700 za K750i...

Musis pocitat s tim, ze cena za smartphone je> mensi rychlost, vyssi spotreba....

Nicmene u N70 me prekvapila ta "velikost a hmotnost" ... Telefon mi prijemne padnul do pracky, zvyseni hmotnosti oproti K750i jsem nepozoroval - subjektivni dojem...

Ad display nastupcu N80, N90 etc...: nevyhoda bude v kompatibilite aplikaci... Uz na N70 je obcas problem sehnat funkcni verzi (napr. sticq) ...
naxalite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Truster 23. 1. 2006 15:29

To mousefromhouse:Aha teraz som si vsimol ze mas namysli Yngwie tak sorry
Truster
Junior

Odeslat příspěvekod Yngwie 23. 1. 2006 15:32

No vzhledem k tomu, že občas vypomáhám otci ve firmě, tak mi founů rukama prošlo dost (a to nemluvím o tom, že zákazník chce vidět OS v akci, což pro mě znamená předvést mu instalaci nějakého softu třetí strany a následné použití). Z toho jsem si udělal osobní názor, že je Symbian (pro mě) lepší. Ale někdo jiný může mít názor odlišný, což je v pořádku. Takže si nemyslím, že bych neviděl konkurenci. Jinak mám MacOS (na pracovním compu ve svém pracovišti na plný úvazek) a doma Linux.
Naposledy upravil Yngwie dne 23. 1. 2006 15:33, celkově upraveno 1
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Truster 23. 1. 2006 15:33

To naxalite:Na n80 bude problem zohnat aplikacie este vecsi lebo nebude mat pravdepodobne podporu so starsim verziami symbianu
Truster
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 23. 1. 2006 15:34

Na 8310 mas WM5 a s temi by meli byt kompatibilni i aplikace napsane pro WM2002/2003(SE) a to jak pro Smartphones, tak i pro PPC...
mousefromhouse

Předchozí stránkaDalší stránka