Co říkáte na nové modely Nseries od Nokie?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jak se vám líbí telefony serie N?
Líbí 28 %  80%  [ 28 ]
Ujdou 4 %  11%  [ 4 ]
Nelíbí 3 %  8%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 35

Odeslat příspěvekod vilem.mikeska 27. 4. 2005 20:43

maji opravdu pravé nefalšované old school MMC karty ? žádný RS ani takový ty pipinoviny ? no to je bomba !! jen nechci vidět tu cenu :((((
vilem.mikeska
Junior

Odeslat příspěvekod tomashl 27. 4. 2005 21:26

tak pro všechny, co snad váhaj, nebo snad nevědí či co, tak všechny 3 jedou an SymbOS, N70 a N90 maj OS8 a N91 dokonce nový OS9 - juchůů :tleskani

mě se líběj všechni tři nový králové od nokie, perfektní tah, každej nabušenej, mě osobně se nejvíce zamlouvá N91 a to kvůli hdd, hudbě, novej os, silně moc se mi libí to černý provedení, akorat snad tech 160g neni moc hezkejch
N90 je super véčko, větší je kvůli super optice, která je jakoby nad telefonem, vaha 174g taky nic moc, ale tak co, Carl Zeiss za to stojí, navíc ten displej je prostě nádhernej
N70 je taky hodně hustá, super dizajn obšlehlej z výborný 6680, prostě nabouchaná klasika

musim říct, že nokia udělala novej standart ve smartphonech a to 2mpx, veškerý hudební fce, v dalších modelech bych už určitě čekal 352 × 416( btw timhle ten telefon trumfnul už i ppc :), který maj většinou 320x240 )
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod rk747 27. 4. 2005 22:14

Cyborg píše:Tak jak se vám (ne)líbí N70, N90, N91? Mě se nejvíce zamlouvá véčko N90, je to sice celkem velký telefon ve srovnání s N6630, ale vzhledem k výbavě by mi to zas tak nevadilo... Jaká bude asi cena?

Tak co si myslíte?c/quote]

Souhlas, nejvíce mě zaujala N90, optika certifikovaná CARL ZEISS, to je lahůdka, líbí se mi také vyklápěcí konstrukce s vyklápěním optiky, docela futuristické, foťák by již v podstatě mohl velmi vážně konkurovat normálním digitálům, ...
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POmy 28. 4. 2005 04:11

CO máte s tou váhou MT+MP3+4GHDD to snad není tolik.
POmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Riddick 28. 4. 2005 04:26

Jsem sice Siemensák až na půdu, ale tyhle modely jsou BOMBA! Neplánuju si některej z nich zatím koupit, doufám jenom, že trochu srazí cenu Nokiáckých S80 :twisted: .
"I tučňák je jenom člověk"
Riddick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spree 28. 4. 2005 06:12

A nema Symbian 9 aj N90?
spree
Junior

Odeslat příspěvekod webman 28. 4. 2005 07:54

hmmm....dizajn ako vystavne kusy z panoptika. Uz by sa mohli vyrobcovia elektroniky poucit ze mechanicke casti ako na pevnom disku su narocnejsie na energiu a lahko sa poskodia pri pade na zem. Podla mna mali pouzit flash pamat ktoru nie je problem vyrobit v takej kapacite v pomere k cene - maju nizsiu narocnost na energiu a velku odolnost napr. pri spominanom pade na zem. Ale optika Carl Zeiss no klobuk dole, tuto optiku pouziva aj firma Sony vo svojich digitalnych fotakoch. Ale aspon sa to zacalo hybat, podla niektorych vraj Nokia zacala zaostavat za konkurenciou. Este jedna vec co mi vadi ze telefony su dost velke a tazke na to aku maju vydrz baterie.
webman
Junior

Odeslat příspěvekod brody 28. 4. 2005 08:09

Super telefony. Akorat by me zajimalo, jestli nebude vadit symbianu rozliseni dislpleje u n90... abychom pak nekoukali na aplikace v malem ctverecku uprostred displeje :-)
brody
Junior

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 4. 2005 09:52

spree píše:A nema Symbian 9 aj N90?

bohužel ne :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod yonderboy 28. 4. 2005 10:08

tak ja se tedy taky vyjadrim:

- osobne je muj favorit N70 a to z jednoducheho duvodu - vypada nejvic jako telefon

- n90 bude super vecko se skvelim fotakem, nicmene hodne velky a tezky, myslim ze digitalni compacty typu canon ixus,budou mensi nez tenhle foun, jediny co by me fakt lakalo je ten displej - bude stopro super

- n91 taky peknej, nicmene harddisk bude zrat energii opravdu o dost vic nez flash pamet a to kvuli pohyblivim castem, ktere samozrejme flesha neobsahuje, navic ta vaha je opravdu hodne slusna, to bych kazdej den nosit rozhodne nechtel .. a jeste jedna drobnost, telefony mi dost casto padaj (ja vim sem lempl) takze treba muj k700 uz je votlucenej jak prase, ale stale facha naprosto spolehlive, pokud bych takhle nandal telefonu s harddiskem, vydrzi mi tak mesic .. diky nechci :pozor2
.. jak to tak vidim poridim si 6680 a budu spokojen, tak za rok pudu do upgradu na tu N70, jestli teda ericcson nevypusti do sveta nejakou mega bombu ...

pa 8)
yonderboy
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 28. 4. 2005 11:11

Podle me to zatim vypada docela dobre ale bude to jiste zbytecnne drahe a ukaze cas a zkusenosti podle vzhledu to nechci soudit uvidime az to nekdo bude mit tak se ozvete ::)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veslik 28. 4. 2005 11:51

N91 bude asi dost náchylná na nárazy když má HDD. Nechtěl bych aby mi někde spadnul:)
N3210 -> 8210 -> 8310 -> 7650 -> 7210 -> 6230i -> iPhone
Veslik
Junior

Odeslat příspěvekod kruch 28. 4. 2005 12:00

Rimesev píše:Ja jenom doufam že díky těmto novinkám půjde dolu cena 6681. Brousím si na ni zuby ale sočasných 18klacků mě fakt děsí. :oboze /quote]


Tak. Kez by to ovlivnilo cenu i series 40 telefonu :roll:
BTW, 6681 se da koupit za cca 15klacku...

Jinak porad to neni na fotky z dovoleny... :wink:
kruch
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2005 12:05

Ještě, že se mi rozbila 6630 a nechal sem si vrátit prachy, teď bude moje N70, kam se hrabe 6630 :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 4. 2005 12:18

docela se divim, jak tu každej zpochybnuje ten hdd při narázu, ok, možná, že to je o něco náchylnější, ale tak přece to museli nejak vošéfovat, bude tam neco jako antishock u diskmanu, proste pokud s tim nehodiš silou přimo vo zem nebo ti to nespadne z 5m, tak by to měl přežít s klidem - toť muj nazor :wink:
tomashl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků