Nokia 2.2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 6. 2019 13:19

Na český trh míří levná Nokia 2.2 potěší nejnovějším Androidem
https://www.mobilenet.cz/clanky/nokia-2 ... id-q-38074
https://www.mobilenet.cz/clanky/na-cesk ... idem-38234
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 9. 2019 08:30

Recenze: Nokia 2.2 Plastový základ pro skutečně nenáročné
https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... ocne-39024
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2019 13:18

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 1. 2020 15:28

Nokia 2.2 brzy obdrží novou aktualizaci Lednové bezpečnostní záplaty. Aktualizace má 73,8mb
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 3. 2020 17:33

Superlevná Nokia 2.2 dostává aktualizaci na Android 10

Skutečnost, že Nokia 2.2 konečně obdržela Android 10, potvrdil na svém twitterovém účtu produktový ředitel HMD Global a tedy i Nokie Juho Saarvikas, který podobná prohlášení vždy adresuje nejprve na sociální sítě.
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 3. 2020 20:39

Kromě samotného Androidu 10 se můžete těšit na dílčí nové funkce napříč celým systémem. Výrobce vypichuje následující:

Ovládání gesty – jednodušší, rychlejší a intuitivnější navigace v prostředí telefonu pomocí jednoduchých gest.
Smart Reply – takřka okamžitá možnost reakce na příchozí zprávy.
Privacy Controls – větší kontrola osobních dat na jednom místě. Například možnost udělit aplikaci oprávnění ke sledování polohy neustále, pouze během používání aplikace nebo kompletně zamezit sledování polohy.
Focus mode – blokování rušivých aplikací ve chvílích, kdy je potřeba se soustředit na důležité činnosti.
Family Link – nyní součástí Digital Wellbeing. Pomáhá rodičům vytvářet digitální pravidla pro celou rodinu.
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Mirek07 15. 4. 2020 23:54

Ahoj, synovi jsem dneska skoro vynadal, proč při podržení tlačítka vypnutí se mu zobrazuje ikona tlačítka "Stav nouze" s červeným křížkem ... co s tím dělal ;-) A před chvilkou jsem zjistil, že tam má Android 10. Domnívám se, že ta funkce tam přibyla právě po té aktualizaci ... můžete mi prosím poradit, jak to vypnout?
Mirek07
Kolemjdoucí