Nokia 230 - paměťová karta.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yarda 24. 2. 2019 12:52

Ježíšek mi nadělil mobil NOKIA 230, pro jednu SIMku, pomalu se s ní seznamuji. Včera jsem si chtěl v hyperqelbu vyfotit cenovku, abych si ji nemusel pamatovat, ale odmítlo mi to fotit, údajně nebylo místo v paměti. Nevím proč, měl jsem tam jen tři fotky a doma mi to fotilo.
Tak jsem tam chtěl dát paměťovou karty ze staršího mobilu, ale nenarval jsem ji tam.
Tak se chci zeptat, když si budu chtít koupit paměťovou kartu do toho mobilu, co mám chtít od prodavače. Koukal jsem se do příčurky a tam jsem to nenašel.
Když zadám do strejdy Gůgla hledání "paměťová karta pro nokia 230", tak mi najde buď "NOKIA 230" nebo "paměťová karta"

Zkoušel jsem připojit mobil k počítači, abych se podíval, co všechno je v paměti a čím je vnitřní paměť obsazená, ale odmítlo mi ji přečíst, vyžaduje instalaci paměťové karty.

Вот техника большая.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2019 13:11

Nokia 230 má slot na microSD o velikosti max 32GB
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 2. 2019 14:52

Jde to vykoukat tady našel jsem to asi za 2sekundy
https://www.mobilmania.cz/nokia-230
Paměť a baterie?, microSDHC (32 GB), baterie: 1 200 mAh
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 24. 2. 2019 15:33

Co se spise zeptat pribuznych/znamych, jestli se jim v supliku nevali nejaka 2GB karta, kterou davno nepouzivaji? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Yarda 24. 2. 2019 16:17

Tak jsem v týmobajlárně koupil Kingston 16GB, prý se menší kapacita už nedělá, za 299Kč. Šel jsem kolem Datartu, tam tahle paměť byla o stovku levnější a 8GB (taky by mi stačila) za 139Kč.
Jsem zase o něco chytřejší.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků