Nokia 8110 HMD Global - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 5. 2019 09:18

zumzumzum 5. 7. 2018 píše:WhatsApp již brzy zamíří na systém KaiOS, který má Nokia 8110

https://bit.ly/2MOePTc

Brzy :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 5. 2019 15:25

Nokia 8110 získává aplikaci WhatsApp

Od oficiálního českého zastoupení společnosti HMD Global jsme se dozvěděli, že Nokia 8110 získává novou aktualizaci, díky které mohou majitelé začít využívat komunikační službu WhatsApp i v České republice. Vzhledem k tomu, že mobil má k dispozici 4G a WiFi, mohlo by požívání této aplikace být poměrně jednoduché a praktické.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod MMMC 14. 5. 2019 11:39

Vše podstatné k tomuto telefonu, včetně například návodu na jailbreak (možnost instalace aplikací ze zdrojů mimo oficiální Store) a diskusního fóra je k nalezení zde: https://sites.google.com/view/bananahackers/home
MMMC
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 6. 2019 14:15

Nokia 8110 s podporou LTE zlevňuje, pořídíte ji za 799 Kč
https://www.mobilenet.cz/clanky/nokia-8 ... 9-kc-38172
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zahradkar45 27. 7. 2019 12:20

Dobrý den, zakoupil jsem tel. Nokia 8110 pro dceru v podstatě hlavně na poslech mp3 audioher a hudby – ale Hudební Přehrávač nevidí žádné soubory. Přitom SD kartu přijal, zobrazuje její kapacitu a obsazenost, ale hudbu nepřehraje. Totéž se soubory mp3 ve vnitřním úložišti.
Zkusil jsem odmazat soubory „.nomedia“ - nepomohlo.

Jediné co přehraje je čerstvě stažený mp3 soubor z internetu, který se ukáže v oznámení o stažení. Nevěděl by někdo proč Přehrávač nevidí skladby v paměti a na kartě? Děkuji moc.
zahradkar45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 7. 2019 12:22

Ma soubory ve spravne slozce a ne jen rootu?
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zahradkar45 30. 7. 2019 00:12

Nevím, omlouvám se, můžete to upřesnit? Nastavili jsme jako výchozí úložiště SD kartu – tudíž stahované mp3 se ukládají na ní do složky „Download“ - když jsem tu SD kartu vyjmul a vložil do notebooku a do stejné složky Download přikopíroval jiné mp3 soubory a poté ji vložil zpět do mobilu – tak stále žádná změna – přehrávač Hudba nadále hlásí že Knihovna je prázdná. A ve Stažené se nadále zobrazují jen ty soubory co se stahovaly rovnou do mobilu. Ty co jsem kopíroval přes počítač nikoli.

Dále jsem zkusil provést aktualizaci systému – ale kromě nějakých dvou nových her žádná změna.

Co mě napadá že bych ještě zkusil – založit si na tom „KaiOS“ účet a přihlásit se k němu.
zahradkar45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 30. 7. 2019 08:35

Nebo ještě zkusit ty mptrojky narvat přes kabel z PC do mobilu, to by fungovat mohlo. Jinak, ta Nokia snese max 32GB kartu.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 30. 7. 2019 09:53

VoLTE asi tento telefon neumi co ?
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 7. 2019 10:22

zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod anonymius 30. 7. 2019 11:12

Pisou ze jo, tak se tedy zeptam, zda to nekomu opravdu funguje u nejakeho CZ operatora ? :-)
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 31. 7. 2019 18:57

VOLTE podporuje osobně zkoušeno v síti Tmo
sunny side up
Millhaus
Junior

Odeslat příspěvekod MMMC 5. 8. 2019 11:49

VoLTE funkční i u Vodafone CZ.

-- 5. 8. 2019 11:53 --

_Rocco_ píše:Jinak, ta Nokia snese max 32GB kartu.
Tahle Nokia snese i větší karty, jen je člověk musí přeformátovat na filesystém FAT32. Což standardně ve Windows nejde, ale jsou na to ke stažení různé utilitky, třeba http://www.ridgecrop.demon.co.uk/index. ... format.htm
Sám takto používám 64GB kartu.
MMMC
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 23. 8. 2019 20:05

zluta dual na alze 899,-
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 8. 2019 21:45

V Datartu Černá za 799,- :D
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránka