Nokia 7 Plus /N 7.1 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 09:49

ale jo, četl jsem v diskuzích pod recenzemi o problémech i u ostatních modelů Nokia, zvláště po nějaké aktualizaci, podle mne chce HMD Global za každou cenu dodržet slib častých aktualizací, ale nemá je zřejmě vždy dokonale optimalizované, třeba Motorola jich má méně, ale zato bezproblémové, někdy méně znamená více ;-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 26. 3. 2019 10:13

V tomhle s tebou souhlasím.Škoda,že Motorola nemá ve vyšších modelech větší baterku,šel bych do ní hned.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 10:17

Motorola G7 Plus ti vydrží celý den, u té se bát nemusíš, anebo Moto Z3 Play má přídavný modul Moto mods, v případě potřeby jenom nacvakneš a máš celkovou kapacitu 5220 mAh
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jeci 26. 3. 2019 17:53

Vy jste všichni tak chytrý až je to obehraný, pořád tady vychvalujete jiný značky tak si je kupte a uvidíte jak brzo sklapnete já mám Nokii 7+ bude to rok a jsem s ní spokojený android 9 mám mezi prvními protože jsem byl beta tester telefon chodí v pohodě nic co by nešlo jsem nezaznamenal, bezp. záplata chodí každý měsíc. Jestli ji máte v polovině měsíce nebo na konci mě to je jedno, podívejte se na jiné značky ty ještě 9 nemají a aktualizace jim vyjde 1x nebo maximálně dvakrát do roka a ty máš bez. záplaty každý měsíc. Takový nespokojivci se najdou všude.
jeci
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 3. 2019 08:19

Tak buď rád. Manželce běhá obyčejný Honor 6a s 2gb ram za 3 tis. lépe a spolehlivěji než moje Nokia. No a vzhledem k tomu, že Honor Play za 5400 je neodolatelná nabídka tak jsem neváhal.Mějte se tu hezky a ať vám Nokie slouží k vaší spokojenosti.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 3. 2019 11:44

.. děkujééém Stando :-P ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 3. 2019 12:04

Není zač ferdo.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 3. 2019 15:21

tak doufej že pie nebude poslední co dostane. aby jsi zase neplakal u aktualizací :-P
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 27. 3. 2019 15:47

Za prvé, nic neslibujou, za druhé mi stačí, když telefon bude fungovat jak má.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 27. 3. 2019 17:40

a u Nokie jsi plakal když byla o 14 dni pozdejsí aktualizace :-D :-D
promin ale jsi wul :-P
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 28. 3. 2019 09:33

Já ti nevím kdo je větší. Umíš i číst nebo jen psát ty svoje hovadiny? Tak ještě jednou, snad už to pochopíš. Kdyby Nokie fungovala jak má tak to neřeším.
Howgh.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nechic 28. 3. 2019 10:44

Zdravím, používáte někdo google cameru z pixelu na 7 plus? Celkem funguje, ale nejde po vyfocení zobrazit vyfocenou fotku, po kliku na fotku aplikace spadne. Děje se vám to taky?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lardev 28. 3. 2019 13:18

Používám verzi 6.1.021.220943556_test2.1 a nemám tenhle problém. Ale už nevím, odkud jsem jí stáhl, zkus pohledat. Verzí jsem zkoušel víc, některé padaly tak, jak popisuješ, některé spadly při zapnutí zpomaleného videa, ale tahle verze šlape. Jen to trvá déle, než jde zobrazit fotka, obzvlášť při nočním režimu. Píše to v pravém horním rohu "Zpracovávávní HDR+"
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod M@C 28. 3. 2019 14:33

Ja pouzivam Gcam viz. odkaz nize, funguje... :-)

https://forum.xda-developers.com/nokia- ... s-t3905686
M@C
Junior

Odeslat příspěvekod jaklik 28. 3. 2019 22:35

Hledám všude jako blázen. Nevíte někdo, jak zobrazit datum vedle hodin bez nějaké appky? Díky Pavel
jaklik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka