Nokia 7 Plus /N 7.1 Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M@C 10. 3. 2019 00:18

petr739 píše:
standavfr píše:Včera vyšla aktualizace zabezpečení pro Indii tak se snad dočkáme.Bohužel opět bez opravy chyb.Podpora v tomto směru je příšerná,telefon má nedostatky od začátku výroby, náprava v nedohlednu.Příště se asi poohlédnu jinde, výdrž baterie je sice podstatné plus,ale neustále blikající displej, nefunkční sluchátka s mikrofonem, neustále vyskakující hlasové vyhledávání, nereagující čtečka a ještě pár jiných drobností to spolehlivě zazdí.


Tak to je spíš na reklamaci ne?
Mě foun šlape jak hodinky ! (ťuk ťuk na dřevo ;-) )

Mi nastesti taky slape jako hodinky (tuk tuk), uplne bez problemu. Jednomu kolegovi trosku blbne, nekdy po probuzeni displeje mu nefunguje dotyk, proste nereaguje, musi displej znovu zhasnout a rozsvitit. Druhy kolega nedavno reklamoval nahodne vypinani, reklamace neuznana, zavada se neprojevila :D Videl jsem to ale na vlastni oci, ze se mu to za den nekolikrat vyplo, ikdyz byl plne nabity.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 3. 2019 06:57

Tím blikajícím displejem myslím moc horlivou automatickou regulací,při slabém světle někdy pořád reguluje,jas je i ve tmě moc velký,údajně je to verzí firmwaru displeje,na dotyk a čtečku pomůže na nějakou dobu restart,na zbytek ne,tohle je první telefon, který jsem musel restartovat z důvodu,že něco nefunguje nebo nefunguje jak má..Naštěstí se mi nevypíná.
Reklamovat nebudu,nemá to smysl,závada se neprojevila je oblíbená formulka.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@C 10. 3. 2019 12:36

Jo, tu prilis agresivni regulaci jasu mam taky. Mi to dost ztmavuje, zbytecne, obcas to musim rucne zesvetlit. Ale neni to vylozene nejak blikajici... To je ale u mne asi jedina takova "vada", neni to ale vylozene nejak obtezujici, jinak bych to asi resil nejakou appkou 3. strany.
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 3. 2019 12:58

Mě docela mrzí,že se tyhle věci řeší i na Nokia Comunity a různých jiných fórech,lidi píšou do HMD a oni na to z vysoka.Většina problémů je softwarová a řešení v nedohlednu.Když se kdysi moc nepovedla aktualizace na S7 nebo LG G6 tak do týdne bylo vše vyřešeno.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@C 11. 3. 2019 12:52

Jj, tady jsem mel taky trosku jina ocekavani, kdyz Nokia slibovala kazdy mesic aktualizace (jasne, ikdyz bezpecnostni), tak jsem predpokladal ze budou i rychle opravovat takove chyby. Jinak dnes dorazila nova aktualizace zabezpeceni...
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 3. 2019 15:15

Myslíš tu měsíc starou :)?Nebýt těch nedodělků tak by to byl výborný telefon.No nic, příště budu míň věřit marketingu a budu víc hledat informace od uživatelů.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vormen 11. 3. 2019 15:21

Jinak pravidelná měsíční, únorová záplata právě dorazila :)
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 3. 2019 22:26

Trochu pozde, kdyz uz je brezen.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2019 07:42

Ja jsem zvykly jiz nekolik let na pravidelne updaty, kazdy mesic stejne a ne jedou tak a jednou zase takto. ;-)
Takze ne, ze pred lety jste nic nemeli..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod standavfr 12. 3. 2019 08:12

Ne,tohle je Nokia z programu AndroidOne tak si o tom něco přečti.Možná bys mohl napsat co máš za telefon,jestli má vůbec smysl s tebou o Nokii 7 Plus diskutovat.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod katoo 20. 3. 2019 15:59

Zdarec pánové, mám Nokia 7 Plus Single.

1. Je tam Android 9, úroveň bezpečnostních oprav 1. prosince 2018. Sestavení 3_39B.
Novější aktualizaci mi to nenajde, dělá se aktualizace ještě jinak?

2. Dnes velmi nepříjemná záležitost s voláním. V práci vytočím šéfíka, ale neslyším zvonění, mrknu na telefon a už mi běží čas hovoru. Tak jsem to položil a za chvilku mi volal on, zvednu to a opět ticho. Volám mu tedy z jiného tel. a tam vše OK, prej slyšel jen chrčení.
Co by jste s tím radili?

Dík, katoo
katoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2019 16:09

Hard reset nebo počkat na aktualizaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod katoo 20. 3. 2019 16:14

Bohužel ani po HR nejde volat, takže reklamace? >:-(

EDIT: po nějaké chvíli jde volat, ale kvalita hovoru je horší. Navíc pořád při vytáčení neslyším oznamovací tón.
katoo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků