Nokia 3 /3.1 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Goozling 24. 6. 2019 10:03

Lutzi píše:Mám Nokii teprve od včera, ale jsem spokojená. Akorát teda mě nejde do hlavy že se mě nechtějí v telefonu ukazovat kontakty ze simkarty. Vůbec nevím kde by se to dalo nastavit. Nikdy jsem se s něčím takovým u Androidu nesetkala.
Sice jsem kontakty přesunula do Gmail adresáře, ale i tak je to pro mě trochu vada na kráse.

Doufam že tato řada byl jenom takový test.Pouhou značkou nachytaji jenom pár fanatiků.Na čistej android jde lakat pouze ve vyhledu řekněme rok dva , samsung začiná dělat to co mel udělat před 5 lety, svojim aplikacim dava přiznak uživatel, nikoliv system, do dvou let z toho bude komplet AOSP, tim padem softwarovi inženyři jakmile dostanou befel z 7.0 na 7.1 nebudou pachat harakiri nad zdrojakem protože nebudou řešit dalšich milion řadku kodu co přidala nadstavba.V onemannshow totiž toto zvladne jeden ! člověk za 14 dni kdyz nemusi řešit nadstavbu.Všichni vyrobci planují totež, stejnou změnu.
Naposledy upravil guiz dne 25. 6. 2019 20:56, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn odkaz,příště už to prosím nezkoušejte!!!!!
Goozling
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 8. 2019 09:39

Nokia 3 bude dostávat aktualizace o rok déle.
https://www.dotekomanie.cz/2019/08/noki ... -rok-dele/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránka