Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krokodeel 12. 4. 2019 09:13

Presne, ja porad pouzivam L920 jako sluzebni a L950 tak trochu okrajove, ale ty app proste chybi. Dlazdice a jejich vyhody mi ale opravdu chybi taky. Jako hlavni tlf na zabavu uz mam ale zelenou popelnici pres rok taky
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akly 12. 4. 2019 09:47

Je mi jasné, že teď už se aktivně asi na WM nepracuje, ale asi si po letech všimli nějaké chybky, která žrala baterku, protože co si budem povídat, výdrž téhle lumie je/byla opravdu tragická. Jen mě to překvapilo a říkám si, jestli to má ještě teď cenu :-)
Akly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod balagerCZ 12. 4. 2019 10:34

Tak proč ne, myslím si že hodně lidí si ty telefony nechá, 950/950xl furt fotí hodně slušně, jen buhezel ty baterie.. Ale na volání SMS bude dobrý :D ale myslím že aplikace pojedou i po konci bez aktualizaci, ale někomu to stačí...
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 12. 4. 2019 10:35

Jojo, vypada to tak. Driv to bylo v pohode, ale pred nejakou dobou to od jiste verze slo s vydrzi brutalne dolu, uz jsem myslel, ze to nechaji. Ted nabijim, tak pak taky otestuju :)

Cenu jako telefon se zakladnimi aplikacemi jako je Outlook a par dalsich ano, jako plnohodnotny smartphone se vsemi socialnimi sitemi a podobne to cenu nema. Jako aktivnimu fandovi WM se mi to pise tezko, ale neda se svitit :(
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 13. 4. 2019 14:36

Tak bohužel, je to ještě horší. Včera dopoledne nabití na 100%, teď, cca po 27 hodinách ležení na stole v podstatě bez použití vybito
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 4. 2019 14:48

To neni sw razu, ale hw, nekvalitni baterie, na kterou je 950 a 950XL chabrus. Ja si ponechal 930, 830, proste stare dobre Nokia Lumie a vydrz vynikajici porad stejna i s posledni verzi. Jeste stale diky pwa aplikacim, here maps ( ne Microsoft mapy), office a dalsi je to perfektne pouzitelny smartphone a jedinecny OS. Je to fajn zmena a pohodli po tydnu to vystridat s Androidem. O iOS ani nemluvim.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 13. 4. 2019 19:59

Meles kraviny Jirko!! Mam asi 2 mesice starou, novou baterii Avacom. Do uterni aktualizace jsem vydrzel uplne na pohodu 2 dny. Rozumej ze 1.3.2019 ve 20:00 jsem telefon odpojil od nabijecky a dalsi nabijeni se konalo 3.3.2019 ve 20:00. S jeste 20% baterie.
Ted po posledni aktualizaci vydrzim sotva 20 hodin a musim nebijet kazdy den. Posledni aktualizace totalne zmrsila vydrz baterie. Aspon u meho telefonu a telefonu krokodeela.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 13. 4. 2019 20:42

Tak tak. Driv to ale bylo vyrazne lepsi, tohle zacalo okamzite po jednom z updatu uz nevim kdy, nejmin pul roku zpatky, mozna jeste driv. Ale ten update z tohoto tydne to zprasil uplne. Pokud bych ten telefon ted bezne pouzival, tak nabijim 2x denne :(
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 4. 2019 20:58

Zadne kraviny, realita. Vydrz porad stejna. Vydrzi to porad stejne a i oproti konkurenci stejne. Den a pul na pohodu bez potizi a jeste zbyva. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 4. 2019 21:04

Jirko, ty jsi ale neskutečný fabulant.
TF1 a krokodeel: Jirkovi vždy!, co se týká MS produktů, fungovalo vše naprosto skvěle, bez jakéhokoliv zádrhelu a oproti konkurenci bezchybně. To se samozřejmě týká i toho nejlepšího a nejstabilnějšího OS na trhu.
Takže je zbytečné s ním tyto diskuze vést, toť můj názor.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krokodeel 13. 4. 2019 21:09

Jj, vsiml jsem si toho taky uz driv :) Ja byl taky tezky zastance WM, ale uz me to pustilo. Dlazdicovy system super, ale uz je to holt historie. A s timhle updatem uz L950 asi pujde na nocni stolek na bezdratovou nabijecku a bude jako budik :(
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balagerCZ 13. 4. 2019 21:11

No teda u my 535 zlepšení........
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 14. 4. 2019 07:07

Jo, ja to vim uz dlouho, jak Jirkovi vsechno bezvadne funguje, ale je potreba mu rict, ze ty jeho vymysly jsou uz kolikrat pres caru. Viz treba tady ta posledni aktualizace. Pred aktualizaci vydrz naprosta bomba a po aktualizaci je to telefon na 20 hodin bez zateze!!! S beznou zatezi by nedal ani 12 hodin.
Jinak na WM a L950XL nedam dopustit a branim se zuby, nehty, abych nemusel prejit na jiny system. Bohuzel posledni kapka trpelivosti uz pretekla. Banka mi oznamila, ze od 18.4.2019 ukoncuje aplikaci pro mobilni bankovnictvi. Takze tento mesic musim chte, nechte prejit na Android. Zkusim to jeste vydrzet, jestli se neobjevi do konce mesice ta nova Xperie 1. Pokud ne, tak si hodim korunou, jestli Huawei P30 Pro, nebo Sony Xperia XZ3.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 4. 2019 07:18

Panove, vas problem, ze mate porad neco rozhasene. Nikoliv vymysl, ale realita. I PC mam v bezvadnem poradku nekolik let bez nejakeho zakopnuti apod. ;-) 90% problemu je na strane uzivatele. V praci me casto lide nosi nejen telefony a pc na "uvedeni" do bezvadneho a funkcniho stavu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 14. 4. 2019 07:55

Ne, ne. Problem je v te aktualizaci. Nekterym modelum s vydrzi pomohla, jinym modelum nepomohla a jeste je vic oslabila.
Nic rozhasene nemam. Telefon pouzivam na bezne veci. Nestahuji do telefonu spoustu aplikaci, ktere ani nevyuziji. Mam v telefon pouze to, co potrebuji a minimalne pul roku jsem zadnou novou aplikaci nestahl. Ba naopak jsem nekolik aplikaci, ktere uz nepouzivam odinstaloval. Napriklad mel jsem 5 balistickych aplikaci a pouzivam jen 2 z nich, tak jsem zbyvajici 3 odinstaloval.
Takze zadny bordel v telefonu nemam a ani jsem si ho tam nenatahal. Proste prisla aktualizace a telefon, ktery ma v podstate novou baterii a vydrzel minimalne 2 dny a jeste mel 20% energie, tak tento telefon je ted ani ne jednodenni. Hned po aktualizaci je kaput. Tovarni nastaveni delat nehodlam, je zbytecne, abych pak nekolik hodin nastavoval cely telefon, kdyz stejne tento mesic prejdu na droida. A tam budu taky nekolik hodin vsechno nastavovat a ladit, aby vsechny aplikace, co potrebuji fungovaly.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků