Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 25. 6. 2019 12:51

Potvrzuji bezpečnostní update chodí pravidelně každý měsíc.
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 25. 6. 2019 13:33

Orhore: Aktualizace chodi pravidelne kazdy mesic!!!! Jeste se mi nestalo, ze by aktualizace neprisla. Kazdy mesic jsem pravidelne aktualizoval a aktualizuji porad, i kdyz uz L950XL nepouzivam jako primarni telefon. A rict uiqjirkovi, ze asi ten telefon nikdy nevlastnil, tak to jsi slapl pekne vedle :-D
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 25. 6. 2019 13:49

Nejspis se to aktualizuje v noci a ani o tom nevis :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod mirage7 16. 7. 2019 14:53

Jak poznam original baterii Nokia BV-T5E od klonu? Nekdo tady zminoval TS Bohemii, ze baterie nepodporuje rychle nabijeni... jde mi hlavne o to, aby se pri nataceni videa mobil nerestartoval a dala se rychle nabijet. Pripadne ve kterem eshopu se da bezproblemova baterie koupit.
mirage7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Damon_Hill 16. 7. 2019 17:48

Myslím že novou originální baterii už neseženeš. Jak ji poznat ti neporadím protože sám nevím. Tu co jsem koupil se tvářila jako originál se všemi potisky atd. jiné bylo jen datum výroby, ale originál to nebyl - nešlo rychlé nabíjení a bezdrát nabíjení bylo divný.
Damon_Hill
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 16. 7. 2019 17:55

Nepoznas. I klon se muze tvarit jako original. Ja koupil 2.
Jedna mela popis, co jasne rikal, ze je to klon. Ta nepodporovala rychle nabijeni a vydrz byla tragicka. Po mesici nevydrzela ani pul dne a po dalsim mesici prestala fungovat uplne.
Druha mela popis jako original, podporovala rychle nabijeni, ale vydrz mela jako stara puvodni original baterie.
Pak jsem koupil baterii Avacom a ta byla, je perfektni. Podporuje rychle nabijeni a vydrz je tak jako jsem mel u noveho mobilu.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 7. 2019 21:00

Presne tak, Avacom je jistota. Dnes uz original koupit nelze, nekolik let se nevyrabi. Jeste doma mam asi 2ks original baterii, ne zadne fake.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 7. 2019 18:41

Lumia 950 XL nepatří do starého železa. Otestovali jsme na ní počítačová Windows 10
https://www.smartmania.cz/lumia-950-xl-windows-10/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránka