Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Buchtič 29. 3. 2017 20:57

to daja33: díky za tip, ale nefunguje, po naformátování na exfat mobil nainstalovaný aplikace nevidí..... :'(
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 31. 3. 2017 07:52

mno tak 640 je z8 od Dr., reklamace neuznána.... po přechodu na W10 na druhej pokus obnovy ze zálohy mobil běží, i dyš záloha nezmákla nastavení základní obrazoky, tam sem měl jen 2 ikonky tzn vše ručne dotahat..... zatím ťuky ťuk, je to vše cajk, jen FB nepřehrává gify a nenabízi jinej lajk než palec nahoru. FB beta se nedá spustit, naběhne modrá obrazovka a po 5s spadne..... ale je to zlatý, oproti předtím. Tak uvidíme co čas.....
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 31. 3. 2017 10:29

Tak já to na tel. drahé polovičky asi taky vyzkouším. Je nervózní, že ji nejde facebook masanger a hodně app blbne. Snad to na něco pomůže. Jak ti teď běhá synchronizace, jestli používáš?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Buchtič 31. 3. 2017 11:14

počkej, sem to asi blbě napsal.... asi to vyznělo, že sem do teď byl na W8.1. To ne, na W10 sem skočil už loni, ale koncem roku se to začalo tak nějak sypat, tak reklamace a dycky po ní, se něco rozeběhlo, ale něco zas skapalo. Teď po třetí reklamaci (vrátí ti to s W8.1) nic neuznáno-neprojeveno, sem to nahodil a dal zase W10..... zatím se zdá, že to maká..... jen teda ten FB zlobí (ale nepadá) viz popis výše.
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 31. 3. 2017 12:10

Jj, tak to jo. Já ji je tam chtěl dát už vloni, ale co jsem o tom přečetl, tak jsem říkal, že počkám, ale teď už asi nic jiného nezbyde.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dede 15. 4. 2017 10:30

Chlapi, poslední dobou jsem začal fotit víc dokumenty položené na stole a Lumia mi je pernamentně ukládá o 90° otočené. Strašně to otravuje, protože je musím před odesláním emailem upravovat.
Nevíte co s tím? Na stojáka papír nepostavíte. :(
dede
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 4. 2017 10:41

Je to o tom telefon trochu lepe naklonit, respektive, je to rukami.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 15. 4. 2017 10:48

Rukama to není. Správně uloží fotku jenom když je čistě svisle. Stačí i jen 45°úhel k zemi a už je ukládá přetočené.

Tak jsem v jedné diskuzi našel, že to dělá soft Lumia Camera. Po odinstalaci to s MS foto nedělá.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 4. 2017 09:18

Fotim jen Lumia Camerou a vse ok, je to proste v rukach. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adrian13sk 7. 5. 2017 13:11

Zdravím! Snažím sa nainštalovať stiahnuté hry z webu do mojej Lumie 640 XL ale po inštalácii nechcú fungovať. Ukáže sa iba logo hry a hneď sa vypne. Mám zapnutý vývojársky režim, čiže neviem prečo to nechce fungovať. Typ súboru bol appx. Za každú pomoc ďakujem.
Adrian13sk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 5. 2017 09:15

Vyvojarsky rezim neslouzi k instalaci kradenych her, takze je nasteti nespustis, od instalce her mas Store.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 5. 2017 09:31

Všechny stažené XAP s hrami, nemusejí být nutně kradené chytraku.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 5. 2017 10:47

Appx.Je to kradene bez debat a proto mu to take nejde spustit.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 5. 2017 11:48

Hmm co jsem ale hledal na netu, tak ne každá aplikace s touto příponou, musí být nutně kradena.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 21. 5. 2017 17:41

Dostala jsem v praci tento telefon.
Chci se zeptat, je to takovy ksunt nebo mam jeste si zkusit zvyknout?
Jedine, co mi tam funguje dobre, je navigacka...
Blbnou i hovory, ja neslysim vyzvaneni, volany slysi... obcas se uplne zasekne a pomuze az vyndani baterky. Foti mizerne.
Windows problem neni, uz driv jsem je pouzivala k plne spokojenosti, ale to byl Samsung Ativ.
Ted mam Samsung J5 dle zdejsich rad, tak si nemyslim, ze bych byla navykla na kdovico. SIM uz jsem prendala, nastesti je to dual, ale pro me neni uplne nejlepsi mit oboji v jednom a pak ten pracovni budou chtit vratit, kdyz ho u me neuvidi - a mozna mi to ani nebude vadit.
Jine tel. nez zminene Samsungy jsem nemela, tak nevim, nakolik nejde o zvyk.
Dekuji za Vase nazory.
Mikka1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků