Microsoft Lumia 640 / 640 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Buchtič 21. 10. 2016 18:09

W10.... :grr:
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 27. 10. 2016 12:23

Zdravim. Mam mensiu dilemu, momentalne pouzivam LG G3 32gb a stale viac rozmyslam nad tym, ze by som presiel na Lumiu 640xl. Chcem sa Vas preto opytat, ci to ma zmysel a hlavne ci to nebude velky skok do zadu hlavne co sa tyka vykonu 640 xl a celkovo ci to nebude chyba. Android ak- taky ma zacina stvat, no s telefonom som spokojni. Dakujem
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Happygo 27. 10. 2016 13:14

Ahoj,ty se asi hodně nudíš,když výmýšlíš takové blbosti...nevím co tě vede k mrtvé platformě Woken a další LG je o několik tříd před těmi Lumiemi sám ho vlastním,jestli ti dobře slouží jak má pak nechápu tvoje úvahy nad změnou
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 10. 2016 14:35

Co konkretne ti na Androidu vadi, jake mas problemy? LG G3 porad patri k tomu nejlepsimu ve svete Androidu, i kdyz vykonove uz neni uplna spicka. Sam pises, ze s telefonem jsi spokojeny.
Prechod na Lumii 640 a vlastne jakykoli telefon s WP/W10M je naprosty nesmysl, stejne jako by sis dnes chtel koupit kazetovy magnetofon ci cernobilou TV.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 28. 10. 2016 07:51

Nechapem. Ak uz chces zmenu na Windows, tak kup Lumiu950, lebo 640-ka ma o dost pomalsi HW a na rozdiel od LG je lowend, ta by mala vyznam jedine ak by si ju chcel ako zalozny telefon.
romo.11
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 30. 10. 2016 09:26

Neriesil by som system, ale predovsetkym HW. Nenahradzoval by som lepsi fon horsim, byvaly highend sucasnym lowendom.
romo.11
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 10. 2016 09:49

djpiecka1 píše:Android ak- taky ma zacina stvat

Jsme sice trochu OT, ale co tě štve na Androidu konkrétně? :)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod romo.11 30. 10. 2016 11:29

Nieco by sa naslo... Ze je na nom viac reklamy ako inde, ze je stale viac a viac zamknuty a neni uz lahke nahrat custom rom, ze potrebujes stale silnejsi HW aby to slo plynule nielen po vybaleni ale aj po par mesiacoch pouzivania.
romo.11
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 30. 10. 2016 14:23

Tebe se neptal.....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MIIIIREK 30. 10. 2016 15:22

Nemůžu posoudit s Lg, mám 640 duál LTE, jede už rok velice pěkně Jednou mi začala z ničeho nic vibrovat a baterka musela ven, jinak bez problému. Pomalu se spouští opera, jinak svižné a bez problému. Aplikací je dost, jenom se jinak jmenují , některé. První týden budeš trochu nesvůj, potom zjistíš co a jak a snad budeš spokojen.
MIIIIREK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djpiecka1 30. 10. 2016 15:30

Nick Cave píše:
djpiecka1 píše:Android ak- taky ma zacina stvat

Jsme sice trochu OT, ale co tě štve na Androidu konkrétně? :)

presne tak, romo.11 to napisal za mna. stve ma hlavne to, ze mam pocit ako keby android uz nevedel za uzivatela urobit vobec nic, a ak mu das pravo robit nieco za seba tak si pomalicky ale isto mozes robit reset telefonu. neviem, ale android mi uz zacina pripadat ako malware.
djpiecka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnface1987 30. 10. 2016 16:03

Osobně vůbec nedoporučuji Windows. Vývojáři na to dlabou. Koupil jsem do rodiny 4 WP. Dva už se nedaly používat. Nefunguje Messenger, Whatsup se dlouho načítá, Viber jede tak 2 týdny v měsíci. Synchronizace kontaktů problém. Několikrát obnova nastavení. Chybí tam nějaké aplikace a při příchozím hovoru nezobrazuje jména. Restart a vibrace jednou měsíčně. Umí někdo spravit - určitě se to podělá i na zbylých dvou.

Pokud někdo chce, prodám dva 640 jeden dualsim bez lte a jeden klasika.

Lidi nebuďte hloupí a pokud od telefonu chcete něco víc než volat a psát sms, nekupuje to. Mrtvá platforma.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 30. 10. 2016 17:22

Johnface1987:
A ted tu o cervene karkulce. Ja na telefonu s Windows jedu uz nekolik let a zadny takovy problem, jako mas ty jsem nemel a urcite nejsem sam. Prvni telefon byl Sony Ericsson Xperia X1, kde byl Windows Mobile 6.1 Profesional. Ten mi ke vsi spokojenosti fungoval 2 roky a kdyz ho ted vytahnu ze supliku, tak furt jede bez chyby (sem tam ho nahodim a provetram). Pak jsem pouzival Samsung Wave s Badou (3 roky) a Sony Ion s Androidem (9 mesicu). Dalsi telefon s Windows byl Nokia 520, kterou jsem si koupil jetou jen na test, jestli mi bude Windows vyhovovat. 14 dni zkouseni a poridil jsem Nokii Lumii 925, kterou jsem pouzival k plne spokojenosti 3 roky a 4 mesice. Ted mam Microsoft Lumia 950 XL, ktera rovnez slape perfektne.
A ted mi vysvetli, jak je mozne, ze Lumia 925 stale jede a da se pouzivat. WhatsApp jede plynule a nic se dlouho nenacita. Messenger funguje. Viber nepouzivam. Vsechny aplikace se pravidelne aktualizuji.
tomas fuk 1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka