Nokia 3220

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod samsanek 23. 4. 2005 23:21

Zdar lidicky!!!!
Chci se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenosti s timto mobilem.
Diky.
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Platinum 24. 4. 2005 01:03

Mame, co chces vedet?
*** Platinum ***
Platinum
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 24. 4. 2005 09:28

používám ho, copak by si potřeboval vědět?
***shelly***
shelly(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samsanek 24. 4. 2005 11:19

Zajimala by me pevnost kontstrukce telefonu, displej a vydrz baterie.
Diky
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mandor 24. 4. 2005 19:55

Mam ho neprve od minuleho tydne, takze s konstrukci moc neporadim-zatim drzi :D .Baterka mi pri velmi castem pouzivani vydrzi 3. dny.Display je sice maly, ale staci.Zda se mi, ze je lepsi nez u 6230, kterou ma tatka.Urcite neprohloupis, kdy si ho koupis.Jen je skoda, ze nema infrak :cry:
S úsměvem jde všechno líp!!!
mandor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 25. 4. 2005 06:31

mno já ho mám už skoro měsíc a musím říct že konstrukce je stále pevná, takže k tomu nemám žádné výhrady
při běžném používání nabíjím 1x týdně (což mě dost překvapilo)
display je teda menší ale zato aktivní a musím říct že fakt kvalitní a sem s ním spokojená i na sluníčku se dobře čte
- a taky si myslím, že je to dobrá koupě :)
a ten infrák trochu zamrzí ale dá se to bez něj přežít
***shelly***
shelly(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R_a_d_e_k___ 25. 4. 2005 07:51

Tak já ho mám už skoro půl roku a konstrukce je stále pevná! a telefon stále chodí bez problémů a nabíjení tak jednou ze 4-6 dní.
R_a_d_e_k___
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Murmi 25. 4. 2005 08:35

Moje sestra jej má taky a můžu jen potvrdit, že má velmi slušnou výdrž, až 6 dní, displej má dobrý kontrast, myslím že vypadá stejně jako na mé 6230 a už jí taky spadl na zem a bez problému.
Na klávesnici si za chvíli zvykneš.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samsanek 25. 4. 2005 10:04

Diky lidicky za info, urcite do neho pujdu.
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vedeni 5. 5. 2005 08:40

Zdravim vsechny,
mam 3220 a mensi problem - kdyz si stahuju nejakou hru v Jave, tak mi to na rozdil od tonu, tapet apod. nenabidne, kam se to stahne. Vetsinou se potom zobrazi "Stazeno do her - otevrit nyni?", ale parkrat se mi to stahlo do Sbirky! :( Proc? V manualu pisou - upozornujeme, ze nektere aplikace mohou byt misto do Sbirky ulozeny do Her. Co to je ***** za bordel? Muzu si to nejak presouvat - mezi Sbirkou a Hrama? Pokud to jde, tam jsem na to jeste neprisel... Diky za rady.
vedeni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 5. 5. 2005 09:19

neviem ci to ide inak ale ja som to riesil pripojenim k pc a cez software mobiMB som to ulozil do pc a odtial do prislusnej zlozky v mobile.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 5. 5. 2005 09:58

vedeni píše:Zdravim vsechny,
mam 3220 a mensi problem - kdyz si stahuju nejakou hru v Jave, tak mi to na rozdil od tonu, tapet apod. nenabidne, kam se to stahne. Vetsinou se potom zobrazi "Stazeno do her - otevrit nyni?", ale parkrat se mi to stahlo do Sbirky! :( Proc? V manualu pisou - upozornujeme, ze nektere aplikace mohou byt misto do Sbirky ulozeny do Her. Co to je ***** za bordel? Muzu si to nejak presouvat - mezi Sbirkou a Hrama? Pokud to jde, tam jsem na to jeste neprisel... Diky za rady.


Já to na 3220 stahuju taky do Sbírky a je to lepší.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vedeni 5. 5. 2005 11:25

No mne to prave na vyber neda! Prijde mi zprava sluzeb, dam stahnout - nedava mi to na vyber kam - a pak to napise ulozeno do her nebo do sbirky. Je to v podstate jedno, ale rad bych mel hry pohromade a ve sbirce treba programky jako emailovej klient apod.
vedeni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teplice 5. 5. 2005 12:02

Mě to na výběr nedá.Uložíse to prostě do sbírky.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adelakozerova 4. 1. 2009 18:41

ahoj je tu ješte někdo kdo tento telefon má??moc totiž s něčím potřebuji poradit!
adelakozerova
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků