Nokia Lumia 730 / 735 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod majggi 10. 4. 2015 13:15

Nie nemam. Skontroloval som asi vsetko ale blbne to. Este do aktualizacie to bolo ok ale po nej :-!
Lenovo Vibe P1m Black
majggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 4. 2015 13:30

Viber je na WP jedna z nejhorších aplikací, také sem ho ze začátku používal, nyní jedu na kombinaci Skype a WhatsApp. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Maries 10. 4. 2015 14:05

S těma messengerema je problém snad u všech.
Viber mám asi tři týdny a první dva dny taky věčně zapomínal hlásit. Pak se to srovnalo a jede to v pohodě.
Skype je u mě problémový už od prvopočátku. Někdy jede někdy ne. Teď jsme ho využívali asi 5 dní kdy byl chlap v zahraničí a naštěstí to jelo. Snad jen dvakrát se nemohl dovolat a mně to ani nepíplo.
Im+ využívaná na icq, mám placenou verzi a pár měsíců taky neoznamuje všechno upozornění. Nyní jsem vyměnila za klasické icq a to zatím jede ok.
Ale spíš si myslím, že u mě je problém v chodu na pozadí. Skoro u všech těchto messengeru většinou nedorazí první zpráva dokud do aplikace nevlezu. Jak už začnu komunikovat tak pak už to jede na 99%. A u všech mám povolené běh na pozadí i povolené oznámení v nastavení.
Maries
Junior

Odeslat příspěvekod steelspace 10. 4. 2015 14:41

Je dobré zakázat běh na pozadí u všech aplikací, u kterých to bezpodmínečně nepotřebuješ. Pokud je jich moc, tak to dělá potíže.
steelspace
Junior

Odeslat příspěvekod Maries 10. 4. 2015 20:29

Mám povoleno pouze u šesti, to je podle mě málo...
Maries
Junior

Odeslat příspěvekod dave134579 10. 4. 2015 22:58

taky stim mám čas od času problém, hlavně u fb messengra, ale to už je snad jediná věc která mi vadí, restarty a záseky zřejmě vyřešeny v poslední aktualizaci, takže já už sem celkem spokojenej
dave134579
Junior

Odeslat příspěvekod majggi 11. 4. 2015 11:20

Preinstaloval som Viber, pomenil nejake nadstavenia :mrgreen: , zakazal aplikacie na pozadi a zatial je to v pohode dokonca sa mi zda Viber rychlejsi :tleskani :-P a GPS som nechal zapnute stale. Vo vnuti mi ukazuje polohu 1km dalej :-)) ale ked vyjdem von trafi sa presne do polohy :nenapadne Zacinam mat Lumiu zas rad :-[
Lenovo Vibe P1m Black
majggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 12. 4. 2015 06:24

dnes sem si aktualizoval telefon, mám něco z téhle aktualizace očekávat?
Přílohy
wp_ss_20150412_0001.png
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod hokysan 12. 4. 2015 08:47

Nečekej nic extra.Já za sebe jen přidám zlepšení přehrávání hudby přes hlasitý repro-už to tak nešumí a od tý doby,co jsem aktualizaci stáhl se mi Lumia ani jednou nerestartovala :-)
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 12. 4. 2015 12:56

Kdy bude v.xxxxx.375 dostupná pro L735?Právě jsem to zkoušel a pořád v.341 ?
A ještě jeden dotaz:jsem se 735 vcelku spokojen,ale mrzí mě,že odemykání poklepáním na displej funguje opravdu jen sporadicky a někde jsem četl,že to dělá i jiným lidem...nemůže tohle taky pořešit třeba aktualizace,nebo to je hw problém?
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 4. 2015 15:15

Nebo také 90% rukami, mnoho lidi si to neuvedomuje a při poklepu zastini proximity sensor, pak to logicky nemůže fungovat napoprve ci spolehlive.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 12. 4. 2015 15:57

Já to vždycky zkouším ze všech stran a úhlů...ale když je tel.delší dobu v klidu,tak se to málokdy podaří,pokud s ním každou chvilku něco dělám,tak to většinou zase funguje.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaFleur 12. 4. 2015 15:59

RDMBR: asi největší novinkou je přepínač dat přímo v liště.

amrtin: mám dojem, že tato aktualizace byla první na 735, že sem někdo i dával screen či info, že to již má a my se 730 jsme pak čekali.
Co se týče poklepání, již jsem to tady několikrát psal, osvědčilo se mi být důrazný (ovšem 100% to není a asi ani nebude) - zřejmě je tam ochrana proti samovolnému odemčení v kapse...
This is my normal. My nature.
LaFleur
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 4. 2015 16:24

Odemknutí v kapse brání ten senzor přiblížení.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 4. 2015 16:31

zřejmě je tam ochrana proti samovolnému odemčení v kapse...


Ano, to ma prave na starosti proximity sensor, o kterem jsem psal..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků