Nokia Lumia 625 vs Lumia 630

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DVAE 22. 5. 2014 10:16

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, co by jste by doporučili - 625 nebo 630?
DVAE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 22. 5. 2014 10:30

A proč to neuděláš obráceně ? - napiš požadavky a pak bude jasnější, který bude lepší ....
Chceš diodu u foťáku? ... a hned je jasno. atd. .
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DVAE 22. 5. 2014 10:47

já bych chtěl nezávislý názor lidí , bez požadavků
DVAE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 22. 5. 2014 10:50

Ani jeden.......... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 22. 5. 2014 16:22

Doporucil bych zcela jiste Lumii 630,jeste lepe ve verzi DualSim a nejlepe Lumii 635 LTE :) to podle potreb... Lumia 630 oproti Lumii 625 ma lepsi rozliseni,displej je jen mirne mensi a co si myslim,ze je vyhoda- to jsou ovl.tlac. na displeji,nedochazi tak casto k nechtenemu spusteni tlacitka Bing pod displejem ;)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 5. 2014 21:09

Bez požadavků nelze doporučit konkrétní telefon, nikdo neví co od něj očekáváš a zda funkce chybějící u jednoho je pro tebe marginální a nebo naopak zásadní....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DVAE 25. 5. 2014 16:10

to právě sám nevím - u 630 se mi líbí více design a 4.5 displej je akorát, 4.7 je zase větší a má horší rozlišení , 625 má ale zase diodu fotoaparátu, sám sice nevím jak moc diodu využiji, ale i tak.. atd atd,, proto bych chtěl nějaký nezávislý názor a nebrat to podle požadavků.
DVAE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 25. 5. 2014 16:29

Lumia 630,už jen proto,že má jemnější displej,ten budeš používat co chvíli, ale jak často diodu...?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod o.m.p 25. 5. 2014 17:21

Je to na hraně no voni jsou skoro stejný no http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... 83%2c51954 jde oto zda potřebuješ diodu a přední kameru
o.m.p
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 5. 2014 17:33

D.Francis píše:Lumia 630,už jen proto,že má jemnější displej,ten budeš používat co chvíli, ale jak často diodu...?

To nemyslis vazne s tou diodou? Dioda je podle me velmi potrebna vec, foceni, prisvetlovani. Naopak rozliseni displaye pro bezne uzivani zase tak zasadni neni, pokud nejde o opravdu zasadni rozdil, coz ale nebude tento pripad, ze?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bolojang 25. 5. 2014 17:51

No vidíš a podle me je dioda nepotřebná věc. Mam ji na všech svých telefonech s nikdy jsem ji nepoužil. Toto si tazatel musí ujasnit sám.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 25. 5. 2014 17:53

To Opasino: sám DVAE píše, že neví, jak často diodu použije... Takže, když málo nebo vůbec, tak ať volí Lumii 630,když ji potřebuje, ať koupí Lumii 625 nebo jiný... :-) já třeba diodu u fotaku nemám, a ještě mi nechyběla...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 5. 2014 18:00

Já diodu používám několikrát týdně v práci když se potřebuju podívat do těžko přístupných míst třeba ve zdvojené podlaze nebo stoupačkách. Strčím tam mobil a vyfotím nebo si prostě jen posvítím. Kdo se má tahat s baterkou.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eduard.gregor 25. 5. 2014 18:36

Ten požadavek je vážně dost zcestný. Telefony jsou podobné a prostě záleží na Tvých preferencích.
Dioda, přední kamera a s tím věci spojené jako Skype, focení obecně, funkce baterky to všechno je pro někoho dulezite a pro jiného bezvýznamné. Stejně tak podpora LTE, lepší displej, nebo moznost dual SIM. Proste záleží na tom co využiješ.
Například pro mě jsou přední kamera i baterka nepostradatelné, ale zároveň bych dnes nechtěl kupovat nový mobil bez LTE, čili bych čekal na vyšší model. To jsou ale osobní preference a taková rada je na nic.
Tak šťastnou ruku.
eduard.gregor
Junior

Odeslat příspěvekod Powerslave 25. 5. 2014 19:48

Jedna za osmnact a druha za dvacet bez dvou.

V pulce roku 2014 kupovat telefon bez diody a s 512MB ram jsou penize splachnuty do hajzlu.

Mozna to radeji protoc v bednach a treba budes mit stesti a jeste na tom vydelas... Nezapomen, skoro vzdycky ti to alespon 2x navysi vklad, musis to pak ale vytahnout a nehrat dal - ikdyz je tezky prestat.

Das ist mein opinion.
Powerslave
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků