Lumia 925 - slabé podsvícení

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod kovid 11. 5. 2014 22:29

Zdravím. Mám novou Lumii 925 aktualizovanou na Windows Phone 8.1. Už od začátku se mi zdálo, že podsvícení displeje je jakési málo výrazné (zašedlá bílá apod.). Nevěnoval jsem tomu pozornost, ale dnes jsem srovnal moji 925 s kamarádovou 1020 a ta jeho měla při automatickém jasu jasnější displej, včetně tlačítek pod displejem. To samé i když byl jas nastaven manuálně na maximum. Máte někdo podobné zkušenosti, a případné řešení (reklamace?). Asi je blbost, aby za to mohl WP 8.1, že? (kamarád měl WP 8 ). Díky za odpovědi.
kovid
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 5. 2014 22:36

Aktualizace na to mít vliv nebude, nepomůže změna / úprava barevného profilu?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kovid 11. 5. 2014 22:38

Barevný profil jsem upravoval na minimální "teplost", protože se mi zdála bílá při defaultním nastavení nějaká nažloutlá. Jinak změny jsem nepozoroval. Jak jsem říkal, při automatice i nejvyšším jasu měla kamarádova Lumie 1020 vždy světlejší displej i tlačítka pod ním. Docela mě to štve a nevím co s tím, aby se mi na případné reklamaci nevysmáli :-\
kovid
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 5. 2014 21:24

Na tlačítka pod displejem se vykasli, ty jsou podsvetlena zvlast,diodami a naopak je lepsi, když sviti méně.Kdyz hodne sviti v noci to pak vypaluje oci.L925 jsem mel, neprislo me u ni něco jinak nez u soucasne L1020.Prime srovani nyní nemám.
Spise si najdi v okoli ci bazaru L925 a porovnej to tam.Navic se vždy u každého modelu pouziva vice vyrobcu a i ruzne sarze se lisi.Mam dve L1020 a kazda ma jinak zarivy displej a jinak podsvetlena tlačítka.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kovid 13. 5. 2014 06:18

Díky za info :) Dneska skočím někam do krámu, kde mají vystavenou L925 a zkusím porovnat, jak velký bude rozdíl.
kovid
Junior