Nokia Lumia 930 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dm52 27. 6. 2015 22:00

uiqjirka píše:Nepouzival nebo nepouzivas Live Lock Screen BETA?Prave tohle zpusoboval.

Jak jsem psal, tuhle appku nepoužívám. Ale nainstaloval jsem ji, situace se zlepšila a pak jsem ji odinstaloval a vše je OK. Zatím, snad to vydrží.
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod hoboj23 29. 6. 2015 08:58

ono je to asi v tom že záruka už není protože jí nemám jinak telefon ještě je v záruce ale jsem jí ztratil. a HR jak radíte sem zkusil a telefon už ani nestartuje už vůbec nereaguje nevím jestli třeba se akumulátor nedostal pod povolenou hranici jak se to pořád vypínalo a zapínalo. takže teď už mám telefon bez reakce :( :( :( :(
hoboj23
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 29. 6. 2015 10:02

Jak to že jsi ji ztratil? Nebo proč si myslíš, že jsi ji ztratil? Třeba si to jen myslíš...
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod hoboj23 29. 6. 2015 10:27

jelikož sem nenašel krabici od mobilu kde sem měl všechny ty papíry včetně záruky atd... a když jí nemám nevím vůbec nic ani prodejce kde sem to koupil
hoboj23
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 29. 6. 2015 11:00

Hoboji klid, záruku ztratit můžeš jenom tehdy, když AUTORIZOVANÝ servis ti ji zruší kvůli oxidaci na základní desce nebo mechanickým poškozením desky jinak ne.
Autorizovanému servisu jsou tvoje ztracené papíry naprosto lhostejné, telefony přijímají podle čísla IMEI na štítku - na L930 pod sim kartou.

Poslal jsem ti i Soukromou zprávu.
CosiOdvedle
Junior



Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 6. 2015 19:24

To si fakt nepamatuješ, kde jsi to kupoval? To je divné, pokud to bylo přes eshop, tak snad aspoň mail od nich najdeš, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoboj23 29. 6. 2015 20:29

nenašel jsem nic ale mám tušení že to byl exasoft ale nejsem si jistý

nevím si s tím rady asi si koupím nový telefon nemyslím si že to rozjedu bez servisu. budu rád za každou radu a nápad
hoboj23
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 6. 2015 20:39

Uz jsem ti psal do SZ, telefon ti samozrejme rozjedu servisnim softem.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alojz1963 11. 7. 2015 07:39

Dobrý den. Dle grafu doinstalované aplikace Baterie ve 4 ráno něco začne vybíjet telefon takovým tempem, že v 7 je ze stovky téměř na nule. Existuje nějaká aplikace, která ukáže která aplikace to má na svědomí? Prošel jsem nastavení telefonu i nainstalovaných aplikací a zatím nic nenašel. Díky za radu.
alojz1963
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 7. 2015 08:14

Každá doinstalovaná aplikace ohledně kontroly baterie má na svědomí jen a pouze mnohem větší spotřebu. Nechápu, že se lidé nechávají stále a stále nachytat....

Notabene žádná aplikace Ti spotřebu nesníží, ale jen a pouze způsob užívání přístroje....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek_03 11. 7. 2015 08:37

přesně jak píšeš, sledovače baterií jsou největší žrouti energie
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod alojz1963 11. 7. 2015 17:11

Asi jsem se špatně vyjádřil. Během tří hodin a celkem pravidelně něco vybije baterku v intervalu od 4 do 7 hodin ráno. Existuje aplikace která by toto mohla odhalit. Díky.
P.S. Dodatečně nainstalovanou aplikaci Baterie jsem odinstaloval tak uvidíme. Ale aspoň ukázala v jakém časovém intervalu se vybíjení děje - má graf. Což vestavěná aplikace nemá a dle ní je vše v pořádku. Děkuji.
alojz1963
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 7. 2015 09:26

Originální Spořič baterie ti ukazuje která aplikace jak žrala, ne?
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků