Nokia Lumia 1020 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 8. 2013 21:11

Me naopak vyrazne prilakala.A to jsem kdysi byl milovnik Symbianu,mel Android a dalsi jine systemy.Z nekterych se me chce zpetne zvracet.V praci dost lidicek take prehledne dlazdice privitalo oproti chaosu jinych OS.
Naposledy upravil uiqjirka dne 9. 8. 2013 21:18, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tascert 9. 8. 2013 21:15

Vidíš, a pro mě je přitažlivá. Ale jsem technik, konzervativní, a narozen ve znamení Raka. Tak možná proto.
Jirka byl rychlejší. Už jsme dva, sice menšina, ale W se nám líbí.
tascert
Junior

Odeslat příspěvekod mmmm. 9. 8. 2013 22:00

Nesouhlasím, plocha s dlaždicemi JE jiná, divná, nezvyklá..dobře si pamatuji svou nechuť a to, že jsem si neuměl představit takový telefon mít.
No a po vyzkoušení jsem zjistil, jak je to návykové, cool a přehledné.
Dnes vezmu do ruky telefon s Androidem (kromě HTC ONE) a musím se smát, jak je to " nedospělé" a srandovně působící...a dokonce i IOS mi teď přijde jako pro děti a to jsem velký fanda toho, jak geniální ekosystém Apple vybudoval a jak to všechno krásně funguje.
Dlaždice jsou prostě cool, lepší slovo mě nenapadá. Je třeba ale vyzkoušet a pár věcí opravdu nechápu...klavesnice na šířku, co mi končí na obou stranách centimetr od okraje,aby byly písmenka menší a procvičil si palce...jednotná hlasitost...nemožnost vlastního zvuku na sms...tlačítko Bingu..atd, atd...nic není dokonalé..
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod Rkubik 9. 8. 2013 23:07

ok kluci,tohle vlakno je o 1020,nebudem to tady zasi..t jestli sel libi-nelibi.Je to hodne individualni.WP8 je bezesporu moderni system,rychly a taky jiny.Preji mu pokud mozno mnoho stesti do budoucna,ale asi jen kvuli Nokii,kterou mam porad rad a taky kvuli vetsi rozmanitosti pri vyberu noveho mobilu s OS.
Rkubik
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 9. 8. 2013 23:24

To tys začal, že má nevhodný OS a že fotí hůře než tvá milovaná N808, se kterou jste viděli WP8 na L1020 možná tak na obrázku ...
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Rkubik 9. 8. 2013 23:54

jezkovo oko,propadl jsem peklu ...
Rkubik
Junior

Odeslat příspěvekod Pear2 11. 8. 2013 19:24

Iba pre informáciu, pravdepodobne sa budúci týždeň dokopem k tomu, aby som 1020 išiel vyskúšať. Mám trochu plný rozvrh, tak je možné, že sa k tomu dostanem až v nedeľu. Každopádne, ak vás niečo špeciálne zaujíma, tak píšte a ja sa pokúsim to zistiť ;-)
Pear2
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 12. 8. 2013 08:36

Sice otazka bola na mna, preco mi uz lezie na nervy 808, nebudem to tu uz rozoberat. Kto ma rad symbian a jeho rozlisenie 640x360, je to jeho vec (dovodov je samozrejme viac).

Ja sa na 1020 uz velmi tesim, je to idealny telefon pre mna. Bojim sa vsak, kedy sa dostane na nas trh. Tak sem s nim !!!
Naposledy upravil Fíla dne 12. 8. 2013 10:31, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn obrázek, který nesouvisel s příspěvkem
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 8. 2013 15:50

BLOODEYE: Takovým bude všechno málo - pouze otázka času ...nic je neba dlouho - všechno omrzí...
Tradice - respekt - úcta - vzpomínka a trochu trpělivosti...
Já se klidně někdy rád k n82 vrátím, už jenom proto, že jsem ji měl ve své době tolik a tak dlouho rád...to samé nyní s 808....
Naposledy upravil Fíla dne 23. 8. 2013 21:50, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
anonymni

Odeslat příspěvekod kiki_88 22. 8. 2013 20:28

Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior

Odeslat příspěvekod Jan Sima 24. 8. 2013 20:36

srovnání nokie lumie 1020 s iphone 5. Až bude v česku musí bejt moje :-D
http://www.nokiablog.717.cz/unnamed/nok ... s-iphone-5
Jan Sima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Creyzy 24. 8. 2013 21:23

Vypadá to dobře :) Kdy se tedy začíná prodávat? Celkem by mě lákalo ji vyzkoušet :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod BLOODEYE 26. 8. 2013 08:30

Ak by niekto videl N 1020 v nejakom blizkom shope, dajte vediet... Ale zatial to vyzera len na Mediamarkt za 694 € :hm

Je to velka cenovka ale ja to uz nevydrzim, v septembri bude moja :-P Pojdem po nu asi do Viedne, lebo kym sa dostane na nas trh, uz tu bude dalsia vlajkova lod :grr:
SE-Nokia-Samsung-HTC-SONY-LENOVO
BLOODEYE
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 8. 2013 12:42

Přemýšlím že si v týdnu pro ní sjedu do Německa.....Jak bude čas. Dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JackJOmm 26. 8. 2013 17:23

Mužeš tady prosimtě , hodit nějaký tip , kde se dá v Něměcku sehnat , taky bych si pro ní skočil . Případně se už jedna prodává na aukru , akorat mi to nějak zavaní podvodem , protože ty fotky 1020 jsou stažene z něměckého ebay a na maily nereaguje
JackJOmm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka