Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 1. 2014 09:25

Já nebudu takový pacholek, ačkoliv kluci maj pravdu, jednoduché počty. :-) Pro zjednodušení nebudu počítat korektně s tím, že 1GB je 1024MB.. Velikost, která je dostupná, bych přibližně řekl na 12GB, protože cca 2GB má systém a 16GB v reálu znamená 14,5GB.. Tzn 12000MB/145MB=82,7 minut při čistém systému bez žádných her, aplikací, dokumentů, hudby, videí apod.
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod ir 20. 1. 2014 19:34

Děkuju, jste laskav, tak nějak jsem si to spočítal, ale nevěřil, že je telefon s tak malou pamětí doporučovaný i jako videokamerka, pořídím tedy pro začátek jen L520 :-)
Bude to můj první chytrý telefon, takže Lumia520 mi asi bude bohatě stačit...
ir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 20. 1. 2014 20:56

83 minut je málo? :shock: To chceš natáčet celovečerní film na mobil nebo na co takové potřeby?
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod Sibstr 20. 1. 2014 22:37

No mě přijde třeba na dvoutýdení dovolenou 83 minut sakra málo. Respektive 83 minut, v reálu to bude spíš 40 minut, protože samozřejmě člověk telefon musí nějak používat a aplikace, fotky, hudba si něco taky sebere. Takže ideálně mít prostor třeba 120 minut, ze kterých se ve finále doma na PC sestříhá 20 minutové video.
Tak a teď čekám, až mi někdo napíše, že kuli dvoum týdnům na dovolený, jednou do roka, si mám koupit kameru minimálně za 10k. Podle mě, tohle v pohodě zastane lepší telefon, jako je například 925.
Sibstr
Junior

Odeslat příspěvekod Abes1 20. 1. 2014 22:46

Přesně tak a proto si kup L925 s 32GB pamětí a máš klid.
Abes1
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 1. 2014 07:10

(Ještě, že mám 32GB L920 :mrgreen: )
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 1. 2014 09:17

No já takové potřeby řeším počítačem, kam se mi to v pohodě vleze :) Prostě každý den si fotky + videa stáhnu do počítače a problém je vyřešený. Navíc nechávat celou dovolenou jen v mobilu je podle mě obrovský risk, že o všechno přijdeš. Mobil můžeš ztratit, rozbít (nemá paměťové karty, takže z rozbitého/utopeného mobilu je velmi těžko něco dostaneš) nebo ti ho můžou ukrást a všechna data jsou pryč...
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod radek_03 21. 1. 2014 10:14

taky to tak resim a vystacim s 16GB
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 21. 1. 2014 10:54

Tak já mám zápnuto automatické zálohování na Skydrive, kde mám 25GB zdarma. Zálohování mám nastaveno v plné kvalitě přes wifi. Takže v telefonu si nechávám jen pár obrázků, nebo video, které tam chci mít a zbytek mám na Skydrive kde se taky mohu v telefonu podívat. Jinak taky občas udělám zálohu do PC. Když jsem měl L920 s 32Gb, tak to bylo pohodlnější, ale na druhou stranu jsem tam měl spoustu zbytečných věcí :-D
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 1. 2014 14:12

Abes1 píše:Přesně tak a proto si kup L925 s 32GB pamětí a máš klid.

To je malo,at si koupi L1520 kde ma 32GB + tam praskne 64GB kartu a ma mista habadej. :D
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jaaro 22. 1. 2014 17:15

Zdravim pani.Viete poradit ako a kde odblokovat L925 32GB UK VODAFON.Obvolaval som tu u nas [cadca] na okoli a nik to nevie.Jedine Nokia servis to vie spravit a neurobi to lebo nemoze a nechce.
Viete prosim poradit?Dakujem
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 1. 2014 17:36

Bud pres Vodafone UK(napises jim zadost,stoji to 19liber) anebo vyuzit ruznych internetovych online placenych sluzeb.Jinak nemas sanci.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jaaro 22. 1. 2014 18:37

Ano to som pozeral na ten ich support ale tvari sa to akoby to bolo iba pre aktivnych vodafon zakaznikov,chcia vediet udaje ako meno klienta,tel cislo,typ pausalu atd akoby od majitela pausalu a tieto veci ja samozrejme neviem a nemam.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 1. 2014 18:40

Pak ti pomohou zajiste Cellunlocker.net ci simunlock.com coz jsou osvedcene stranky a vyborna podpora i po emailu,kdyz telefon/operator neni v zakladni tabulce co maji na strankach.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jaaro 22. 1. 2014 19:48

Neviete prosim ci je tam aj nejake obmedzenie co sa tyka poctu zadani nespravneho kodu.Na ktoromsi fore som cital ze to ide 3 krat a potom je uz trvale neodblokovatelny.Je to pravda?
jaaro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka