Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod szoustal 12. 1. 2014 07:26

Tak taky mi to trochu blblo, ale párkrát jsem vypnul a zapnul telefon a je to OK

-- 12. 1. 2014 07:34 --

mimonaut píše:Já bych do tohoto řešení nešel - není tam tepelné odstínění jako v l920 a vzhledem k tomu, že při bezdrátovému nabíjení se cívka a vše okolo zahřívá, může to být z dlouho (a vlastně i krátko) dobého hlediska pro telefon konečná..

Tak já to tak mám a není s tím sebemenší problém. To odstínění tam dá váš taky. Je to takový plátek jakoby z nějaké plastelíny. Vše je v tom dobíjecím krytu. Mám to tak asi 6 měsíců a vše funguje jak má. Tan dobíjecí kryt vzhled 925-tky úplně degraduje. Takhle je to elegantní a funkční. A žeby se to nějak zahřivalo nepozoruji ani v nejmenším.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod mara00 12. 1. 2014 09:56

pozoruji po aktualizace o hodne mensi vydrz ... ma to nekdo take tak ?
cidlo mi taky obcas blbne ....
peace and love
mara00
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 12. 1. 2014 10:27

Ja zase delsi vydrz. A to jsem byl s vydrzi spokojeny. Ted je to uplna parada.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod mara00 12. 1. 2014 10:33

cekal jsem take vetsi,ale pres noc mi to vzalo 20% ,, pred hodinou bylo 16% ..provedl jsem soft reset a najednou je jen 6% ...tak zkusim nabit ..a uvidim ...pak uz leda hard reset a pak nevim ...
jedine co jsem navic naistaloval byl Beamer jinak vse pri starem jako pred aktualizaci ...
ja byl s vydrzi take spokojen - data + wifi vypnuty,jen 2G - tak 5 SMS,cca hodina hovoru + hodka netu na wifi s takovym dennim rezimem jsem byl kolem 3 dnu ...
peace and love
mara00
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 12. 1. 2014 10:42

Já mám výdrž plus minus stejnou, možná o chlup lepší. Vydrží mi jeden celý den (do nabíječky dávám po půlnoci při cca 20%). Data 3G i wi-fi zapnuté stále, na pozadí synchro mail a počasí každou půl hodinu. Net cca půl hodiny denně, průměrně 20 min. hovorů, 20 sms, občas pár minut streamu z youtube.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod maws 12. 1. 2014 12:07

henda píše:to maws: pokud máš zapnutý přehled s možností VŽDY ZAPNUTO, tak tam problém není, tady řešíme nastavení NÁHLED, kdy je displej zhasnutý a když přejedeš rukou nad displejem - v horní části kde je senzor, tak se hodiny (glance background) rozsvítí...tak mi to fungovalo bez problému před aktualizací na BLACK. Nyní ať mávám jak mávám, nebo se senzoru dotýkám, tak se nerozsvítí...

proto jsem taky psal že jsem to zkoušel a fungovalo mi to ale že normálně ho mám zapnutý pořád

tohle snad už bude k pochopení vzhledem k méně pokročilé hodině :D
Lumia 930
maws
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 12. 1. 2014 12:30

Ano, ono to funguje, ale ne vždy... za den jsem já ten výpadek pozoroval celkem třikrát. Může se stát, že někomu se to během několika hodin neprojeví vůbec.
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod mara00 12. 1. 2014 14:32

jakou pouzivate nabijecku do auta ?
peace and love
mara00
Junior

Odeslat příspěvekod siol.a 12. 1. 2014 14:59

DC-17 Nokia
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 1. 2014 15:30

Dvojitou DC-20 ma o neco malo vice amper na vystupu(1.2A),lepe stiha dobijet pri nekolikahodinovem navigovani nez DC-17 ,ktera ma 1A,opravdu i ten maly rozdil je znat.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod yokyto 12. 1. 2014 19:27

No u mne to zlobí pouze v nočním režimu. Jinak přes den, kdy jde jen bile osvětlení číslic je vše OK. Pokud vím, tak jiná barva podsvícení číslic jde zapnout jen u nočního režimu ne?
yokyto
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 1. 2014 19:35

Nastav si noční režim od 00:00-23:59 a máš jinou barvu trvale :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mara00 12. 1. 2014 20:40

diky za namety na nabijecky ....
po soft restartu mi ubejva v klidu cca 1% za 2h ....zda se ze to je zatim relativne OK
peace and love
mara00
Junior

Odeslat příspěvekod yokyto 13. 1. 2014 01:42

dejve díky za help.
yokyto
Junior

Odeslat příspěvekod serif111 13. 1. 2014 18:59

Poradí niekto, ako rýchlo a bezpečne dostať kontakty z N8 do L925 (mám ich cca 800)? Dík za odpoveď.
serif111
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka