Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod maws 23. 12. 2013 22:11

nebo se v tom někdo vrtal a přehodil bílý kryt za černý
Lumia 930
maws
Junior

Odeslat příspěvekod kiki_88 23. 12. 2013 22:27

asi to bude len photoshop, no nevadi, ajtak som uz rozhodnuty pre celu ciernu verziu :P
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior

Odeslat příspěvekod Paffel 27. 12. 2013 20:50

A také se podívejte na část rámečku u tlačítek je nějakej odskok zadního krytu. Moc se autorovi ta retuš nepovedla :lol: Černou ti schvaluji, sám jí vlastním a podle mne je elegantní. Rámeček je šedý a tak pěkně ladí s černou. :tleskani
Paffel
Junior

Odeslat příspěvekod Perfect_ 28. 12. 2013 17:57

Rád bych si pořídil Nokii 925 nebo nějakou jinou místo navigace do auta. Jednalo by se pouze o občasné použití cca 2x týdně a pouze po ČR. Na stávajícím telefonu (Android) je navigace nepoužitelná. Myslíte si, že telefon v mezích možnostech může klasickou navigaci nahradit?
Perfect_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 12. 2013 17:59

Rozhodne muze,klasickou navi jsem prodal,protoze jsem ji zcela prestal pouzivat.Zalezi ,ale take jaky navigacni soft pouzijes.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 12. 2013 18:00

Nahradit jí může, vestavěná navigace v telefonu ale nemá ale například jinde běžné funkce, namátkou průjezdní body. Tedy z bodu A do bodu B tě navede spolehlivě a vzhledem k offline mapám ti nebude baterie mizet před očima.
Funkčně je Nokia navigace stejná ať už na low-endu Lumie 520 nebo na Lumii 1520, vyjímkou je navigační aplikace, která je u modelů 520 a 720 jsou jen regionální, zbytek modelů má celosvětovou verzi.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Perfect_ 28. 12. 2013 18:06

Chtěl bych používat vestavěnou. Průjezdné body se asi dají oželet, respektive obejít. Rád bych asi zvolil nějaký model s lepším displejem - to mě hodně odrazuje od 520. Děkuji mockrát za odpovědi.
Perfect_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 12. 2013 18:24

A casem pokud by jsi to myslel s navigovanim vazne dokoupis treba v akci Navigon,ktery klasickou navigaci s prehledem nahradi.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod szoustal 4. 1. 2014 09:21

kiki_88 píše:kde sa da zohnat takato verzia ? taku som este nikde nevidel

Obrázek

Ahojki, tak já mám takovou kombinaci a vypadá velice elegantně. Pořídil jsem si ovšem bílou verzi a vyměnil zadní kryt za černý. Každemu se fak hodně líbí. Je něco jiného to vidět naživo a něco jíného na obrázku :-))
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod kiki_88 9. 1. 2014 19:16

mozes poslat obrazok ako to vyzera v reale na mail djkiki@azet.sk , dik
Nokia Lumia 830 White
kiki_88
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 1. 2014 20:20

GDR3 Lumia Black oficiálně dostupný http://conversations.nokia.com/2014/01/ ... ?7096266=1
Již aktualizuji :)
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod yokyto 9. 1. 2014 20:50

Jo je to tak již zaktualizováno přes OTA cca 15 min, jdu zkoumat. jestli je tu I GDR3
yokyto
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 9. 1. 2014 20:56

Už mám také na své 925 aktualizováno. Zatím jsem neprocházel vše, ale nejvíc mě těší aktualizace glance screen, konečně to má smysl, jupííí :-)
nigi
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 9. 1. 2014 21:17

Tak uspesne hotovo. Taky jdu zkoumat.

-- 9. 1. 2014 21:26 --

Jake zmeny mas v glance screen??? Ja tam nic nepozoruji, vsechno jak jsem mel v predeslem systemu. Navic v dotykovem ovladani jde nastavit jen citlivost, probuzeni telefonu. Klavesy windows jsou sice psane, ale nic tam neni, co by je nastavovalo. To same jsem mel i driv.
Jedine, z ceho mam radost je volba vlastnich zvuku na sms atd. Ale jeste jsem neprisel, jak je zmenit, ani jsem to moc nezkousel. Doufam, ze to pujde nejak normalne a ne ze budu muset propojit telefon s pc a tam ruzne nastavovat a presouvat zvuky do slozel atd. to by me stvalo.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod nigi 9. 1. 2014 21:33

V nastavení glance screen je jen možnost změnit barvu nočního svícení, nově je tam zelená a modrá barva. Ale hlavně se po zhasnutí displeje už nezobrazují jen hodiny (ty jsou o něco menší), ale i notifikace tak jak jsou na zamykací obrazovce. Takže např. i stav baterie, pokud ho tam uživatel má.

U změny zvuků sms jsem pochopil, že je to stejné jako u vlastního vyzvánění. To zn. že melodie pro sms musí být nahrána do složky ringtones a pak jde vybrat.
nigi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka