Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 1. 2015 11:43

Domluv se na zapůjčení náhradního telefonu po dobu reklamace. Nejlépe přímo s autorizovaným servisem.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod lukino190 15. 1. 2015 11:47

Mám ho z Alzi a oni nejsou autorizovaný servis. Budou ho dyštak posílat do Prahy kde je autorizovaný servis...takže nevím zda bude možnej náhradní telefon půjčit :( ....sem až z Krkonoš takže do Prahy to kousek je no...
ŠKODA FABIA 1.2 TSI 63KW SPORTLINE
lukino190
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 1. 2015 12:02

Na prodejce se vykašli a řeš to přímo s autorizovaným servisem.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod lukino190 15. 1. 2015 12:04

To mám bohužel 150 kilometrů na Nokia autorizovaný servis...
lukino190
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 1. 2015 12:10

Další co z toho dělá vědu....vem telefon, přilož k němu doklad o koupi, popis závady a pošli balíkem do Arvata.
Je úplně jedno jak daleko je Praha od Krkonoš. Cestu na poštu snad zvládneš.....dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lukino190 15. 1. 2015 12:12

Vědu z toho dělám protože telefon potřebuju do práce.Ale telefon kterej umí pdf atd...... proto to řeším a proto nejspíš na reklamaci zatím nepůjde ...

-- 15. 1. 2015 11:17 --

Našel sem i Hradec Králové,....tak snad daj náhradní telefon a je to vyřešeno :)
lukino190
Junior

Odeslat příspěvekod janek520 15. 1. 2015 18:57

Ahoj, mám takový problém nejdou mi nasdílet fotky na onedrive. Konkrétně pokud chci něco na onedrive sdílet chvilku to odesílá a pak aplikace onedrivu spadne. Když chci poté jen zapnout onedrive spadne celý systém a telefon se restartuje. Má někdo nějaký nápad prosím ? O:) obnově továrních dat bych se rád prosím vyhnul.
janek520
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 15. 1. 2015 20:51

Zkus odinstalovat, restartovat a znovu nainstalovat onedrive. Jinak těžko říct. Ta poslední verze onedrive není moc vzor stability.
Jestli jsou to fotky z telefonu a máš je už zálohované na onedrive, můžeš použít prozatím web a sdílet je odtamtud.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod janek520 15. 1. 2015 21:04

No a to je další problém je to blbý ale nevím jak onedrive odinstalovat :D tahle možnost mě právě už napadla ale nemůžu ji odinstalovat odhlásit se nic :/ jinak zapomněl jsem napsat mám Nokii L925
janek520
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada t5 15. 1. 2015 21:51

To se předpokládá, když to píšeš do vlákna Lumia 925.............. :-) :-)
Microsoft Lumia 950 XL black - bohužel již minulost............
Nokia 8 Sirocco - současnost
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 1. 2015 22:26

OneDrive nelze odinstalovat tak jako ostatní aplikace.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod q7w8e9 17. 1. 2015 10:44

Pro lukino 190 .Měl jsem stejnou závadu ,neslyšel jsem ze sluchátka telefonu ,tak jsem používal hlasitý příjem z reproduktoru. Objednal jsem si nový konektor,je společný s micro usb a během 20 min.vyměnil podle návodu na YT..To video bylo myslím od nějakýho rusáka na výměnu baterie ,ale pitva je to stejná.Mám ho také v záruce,ale nikdo to nepozná.Ten nový díl je absolutně stejný.Stačí vyguglit.
q7w8e9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 17. 1. 2015 13:26

Onedrive už skutečně odinstalovat nejde, omlouvám se. Ještě v době skydrive to šlo..
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod aqwertzz 21. 1. 2015 21:13

Dobry den, potřeboval bych pár rad. A věřte, že jsem se hledat snazil dost dlouho.

První věcí je zobrazovaní zmeskanych hovoru a sms, nebo zprav z mesengeru vedle hodin, při černém displeji.

Drouhou věcí je jak zapnout automaticke aktualizace stavů, mesengeru a FB. Pritelkyni pipne mobil a vi ze ji prisla trebas zprava na mesenger. Ja to ovsem nevím ani kdyz telefon odemknu a podívam se na dlazdici mesengeru. Musim jít do něj a jeste ho refreshnout. Samozrejmně ho mam porad pusteny i ten FB.

Dalsí věci je ze kdyz vjedu do Nastavení/vyzvaneci tony +zvuky/spravovat zvuky aplikaci tak tady mam jenom Store, Telefon,Wifi,Zpravy ale trebas ten FB a mesenger tam pro nastavení není, jak ho tam mam dostat?

Další věcí je hlasový prepis do textu. Kdyz pisu sms a zmáčknu mikrofon a mluvim tak u mně se nic neděje. U přítelkyně aspon kdyz mluví anglicky tak to jde. Musím něco zapnout? Nahrat někam češtinu?

Díky.
aqwertzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 1. 2015 22:06

Podle popisu, máš vůbec Lumii 925? Protože všechno co popisuješ jsou základní vlastnosti toho systému, potažmo telefonu. To vypadá, jak kdyby jsi měl buď nějakou prastarou verzi systému nebo jsi snad ani neměl opravdu Lumii 925.

Čeština pro diktování není dostupná. Dostupné jazyky jsou vidět v nastavení - řeč.
Bari007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka