Nokia Lumia 520

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jsjunior 3. 9. 2014 06:47

jirka7711: Znamená to, že data/wifi jsou aktivní. Tj. že probíhá nějaký přenos dat.
jsjunior
Junior

Odeslat příspěvekod Paparatzzi 9. 9. 2014 23:05

Který z těch nejlevnějších shopů doporučujete? Potřebuju co nejnižší cenovku, barva mě nezajímá šedivka taky ne...

http://mobilni-telefony.heureka.cz/noki ... ceny/#!o=2
Paparatzzi
Junior

Odeslat příspěvekod Žulda 10. 9. 2014 09:27

1-2umobil, nakupoval jsem tam a pohoda.
Žulda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 9. 2014 18:27

Jednoznačně max-shop.cz
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paparatzzi 12. 9. 2014 15:15

Díky za rady! :)
Paparatzzi
Junior

Odeslat příspěvekod novret 16. 9. 2014 06:10

Problém s kontakty

Zdravím, potřebuju pomoci,
moji známý si pořídily oba Nokii Lumii 520, každý si do té své Nokie (označujme M. a Ž.) přenesl kontakty ze svých starých tel.. Já jsem přišel a abych mohl tel. aktualizovat, vytvořil jsem přes tel. Ž. účet Nokia a Microsoft a k tomuto jedinému účtu jsem oba přístroje přihlásil. Což byla chyba. Kontakty se nějakým způsobem okopírovaly po připojení k síti do obou telefonů, takže vzniklo že v tel. Ž. jsou kontakty jak Ž. tak i kontakty M., které tam dotyčná osoba nechce a opačně.

Vymazání nepomůže.

Vytvořil jsem tedy pro tel. M. jeho vlastní účet u Microsoft, přes který se přihlásí i do účtu Nokia. Bohužel po připojení tel. Ž. k síti se v něm opět objevili jak kontakty Ž. tak i M.. Neví někdo co s tím? ..Dík za radu ..v M. je poslední verze OS Cyan a v Ž.ta verze před Cyan
novret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fred 16. 9. 2014 07:23

Reset do tovarního nastavení a přihlášení k novému účtu...
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Odeslat příspěvekod Perfect_ 20. 9. 2014 13:27

Ahoj, nemáte zkušenosti s nefunkčním bočním zapínacím/odemykacím tlačítkem? Mění to v servisech na počkání?
Perfect_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda321 20. 9. 2014 14:33

novret: outlook.com, prihlasit, prepnout na lide, promazat kontakty ktere na tom uctu nechces, synchro.. to same s druhym uctem. hotovo, dat si panaka a mazat domu :-)
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod jiraman 20. 9. 2014 16:02

Taky mám problém s odemykacím/zamykacím tlačítkem. Jednou jde, jednou nejde. Řekl bych že je to nahodilé než pravidelné. Vyřešil jsem to aktivací poklepem a na uzamčení stáhl quick look. Zvýšení na výdrži baterie nijak nepociťuji.
jiraman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ironick 20. 9. 2014 16:12

I ja.. Jeste je v zaruce, tak az bude cas, odnesu ji do servisu. Zatim se tam dostavam pres tlacitko fotoaparatu, doma pres nabijevku, nebo orozvonenim z druheho mobilu
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod Michal1492 21. 9. 2014 19:39

Ahojte,
nevite prosim jak Lumii 520 odblokovat?
Trochu naivne jsem to koupil v Kanade s tim, ze se to nejak odblokuje, ale kdyz googluju, tak nachazim jenom takove zlodejske stranky, kde Vam na to prodaji kod.
Neexistuje na to nejaky soft?
To kseftovani s tema kodama me prijde jako svinarna. To berou odkud ten kod?
Dik
Michal1492
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 9. 2014 19:56

Peetii píše:Za kazdy tip, radu, napad som vdacny, naozaj mi je z toho blbo, lebo ten mobil mam velmi rad a nepouzival som ho dlho, ked sa to stalo, asi tak pol roka.


Tady je rada: tel vystav na aukru jako poskozeny na nahradni dily a bez si koupit novou 520, dva a pul tisice te nezabijou.
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pan Kája 21. 9. 2014 21:25

Na odblok v tomto případě asi ani žádný SW není. Nevím co je to za operátora, ale třeba americké AT&T ti odblokuje (resp. poskytne odblokovací kód) tuším jen operátor. A když máš zlevněný telefon, vázaný ke smlouvě, tak ti jej klidně odblokuje až po 6 měsících a musíš do formuláře zadat své údaje, aby bylo jasné, že jsi zákazník.

Tak to fungovalo u jiné lumie v USA. Jak to dělají ti překupníci, to netuším, ale jiná cesta mě nenapadá (maximálně dohoda s operátorem či předchozím majitelem...). U některých telefonů za 10tis s výraznou slevou to ještě chápu, ale u levných telefonů mi takový dovoz nepřijde moc rentabilní. Zkrátka buď jen neblokové, nebo dát pár stovek bokem a počítat s možným neúspěchem. Budiž to poučení pro příště a jinak docela zajímavé nabídky od překupníků jsou na ebay.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal1492 23. 9. 2014 21:03

Ok, no zkusim jeste pohledat. Diky
Michal1492
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků