Nokia Lumia 520

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 3. 2014 21:21

A pritom na droidu neni problem..to me mrzi
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 23. 3. 2014 00:06

Endomondo naprosto spolehlivě funguje na WP8 na pozadí, i když používám telefon. Vyzkoušeno na stovkách kilometrů.
Mimochodem v průběhu jara se chystá VELKÁ aktualizace této aplikace právě pro WP - zdrojem je oficiální blog Endomonda.
ENDOMONDO some WP love: http://blog.endomondo.com/2014/01/09/co ... hone-love/

Problém mohl nastat podle mne ze dvou příčin. Jedna může, že když se pustí jiná aplikace využívající GPS, trackování se zastaví a už se nespustí. Ta druhá může být v počtu spuštěných aplikací na pozadí a nedostatku paměti u lumie 520 - systém pokud paměť nemá, sám ukončuje procesy těch aplikací na pozadí.

Spolehlivě mi na pozadí rovněž běží Caledos runner i další. Některé aplikace tototo typu ale nebyly doposud aktualizované na WP8 verzi, která trackování na pozadí umožňuje.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Ironick 23. 3. 2014 04:33

U Endomonda se ceka nejaka velka aktualizace a z toho, co jsdm zkousel, muzu doporucit jen Hike&Bike, nebo NaviComputer
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 3. 2014 14:46

mimonaut píše:Problém mohl nastat podle mne ze dvou příčin. Jedna může, že když se pustí jiná aplikace využívající GPS, trackování se zastaví a už se nespustí.


To je asi nejpravděpodobnější.. protože na tom místě se apk zastavila a už se automaticky nerozjela, i když je nastavená na automatické zastavování/spouštění, např. když se nejede...

Příště je třeba hlídat i tu apk a ručně spouštět, i když to není zcela pohodlné...Vyzkouším příště, jakmile bude počasí a dám vědět, jestli to je trvalý problém nebo jen jednorázová chyba Nokie
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Francek 2011 25. 3. 2014 18:53

Nabídla se mi aktualizace "zvuk". Úspěšně jsem aktualizoval a natěšen na ekvalizér jsem spustil aplikaci. Ale cosi probliklo a objevila se jen původní nabídka na ztišení telefonu při překlopení. Ani restart telefonu nepomohl. To opravdu L520 ekvalizer nedostane :oboze ?
Francek 2011
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quaero 28. 3. 2014 15:15

Dá se nějakým programem nahradit absence notifikační diody? Nebo to pro každý zkontrolování mobil probouzíte?
quaero
Junior

Odeslat příspěvekod Ironick 29. 3. 2014 18:20

Zdravim, prakticky od zacatku, co mam L520, se mi nedari stahnout zadnou z aktualizaci WP. Dnes jsem to zkousel znovu, mobil nabity, pripojeni pres wifi stabilni a asi po 15% mi to, jako vzdy, odepsalo:
aktualizaci se nepodarilo stahnout. (801881d0)
Vite nekdo, co s tim? Do servisu se mi nechce..
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 3. 2014 18:47

Žádný z těchto postupů nepomohl?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ironick 29. 3. 2014 21:17

Hezke, k temhle kodum jsem se v napovede nikdy nedohrabal.. Ale pisi tam jen, ze se mam pripojit k wifi siti, coz delam a nic, pokazde mi to spadne nekde mezi 10 - 20%
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 29. 3. 2014 21:50

jak mas nastavene wifi? Nemuze se pri uspani wifi vypnout?
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Ironick 29. 3. 2014 22:14

Ne, mam tam nastavene fungovani i po vypnuti displeje a jeste si na to davam pozor, aby wifi porad bezela. U te aktualizace mam nastaveno automaticke stahovani, pokud to data dovoli, ale to je k nicemu, stejne me to porad smeruje k wifi
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod klvy 30. 3. 2014 21:28

Nemáš náhodou zapnutý Spořič baterie? Měl jsem podobný problém se stahováním map a českého slovníku, když jsem spořič natvrdo zakázal po dobu stahování/instalace, proběhlo to v pořádku. Do té doby po 10-20% stejný problém, jak ty.
klvy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ironick 31. 3. 2014 18:45

Ne, na to si davam pozor, zkousim to stahovat vzdy s nabitym mobilem. Proste dal funguju s WP8, v ouvodnim stavu, taky to jde..
Ironick
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 1. 4. 2014 06:14

Podle kódu chyby to znamená pomalé připojení. Může být třeba trošku nestabilní a proto ti update neproběhne. Zkus to na jiné wifi, máš-li možnost.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod klvy 1. 4. 2014 11:10

Má někdo zkušenost s nějakým sportovním pouzdrem na ruku, tak abych při běhání mohl poslouchat z L520 i hudbu?
klvy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků