Nokia Lumia 720

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod montana_cz 13. 2. 2014 10:31

Sentry píše:Zvaz, jestli by po priplaceni nebyla lepsi Lumia 920. Je sice vetsi a tezsi, ale pametovku zde nepotrebujes, ma 32 GB interni pamet.

Potrebujes, kdyz ses zvyklej na 64GB iTouch... no doufam, ze u sedivek jeste nejaky cas 720 vydrzi a zrejme pujdu do ni. Diky za info.
montana_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 15. 2. 2014 06:46

Za poslední týden se mi Nokia sama z restartovala, asi dvakrát... Jednou v aplikaci iDnes, jednou v apk sochi guide. Načítání a poté černá obrazovka a nápis Nokia... Stalo se to někomu? Moc se mi to nelíbí, u androidu to znamenalo spatnej procesor. :(
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 15. 2. 2014 08:29

To budou spatne apps nebo přetížené.
To bude ok
Pokud to nepadá u her, tak to těžko bude procak
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 17. 2. 2014 13:02

Ok :-) Snad brzo dostanu Black update, kterej to třeba vyřeší :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 17. 2. 2014 14:59

jeste nemas? :D no ja uz jo. samozrejme se vyskytly komplikace. reset se sekl, tak sem to musel udelat pres komp. ale uz se to tim i aktualizovalo na black a vypada to zatim dobre. i pohyb v sd karte je nyni neznatelny oproti tomu, kdyz jsem to mel v pameti telefonu. nic jineho me nenapada, co by to mohlo zrychlit, nez black. sd je narvana stejne jak byla.
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 17. 2. 2014 17:43

Nene, telefon je aktuální :D Ale už je tam Coming soon :) No, jako já zjistil, že pokud nahrávám videa na sd kartu tak se potom sekají, což mě dost vadí, jsou tam klenoty :D ... :( Je to myslím class 10 tak nevim.. uvidímě s black...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 18. 2. 2014 11:46

Tak jsem to přivolal :) už stahuju!
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod KAMAK 20. 2. 2014 10:31

:oops: Tak už aj mne sa stiahol BLACK. Bohužiaľ kedže mám dovoz z Nemecka, všetko sa vrátilo do továrneho nastavenia s nemeckými programami. Trochu mi trvalo než som sa vrátil do predchádzajúceho vzhľadu. Najviac som sa potrápil s nastavením synchronizácie Gmailu, ukazovalo mi to nedostatok pamäte chyba 8007000E. Podľa návodu na webe som Gmail odinštaloval a znova nainštaloval s nastavením exchange a už je všetko OK. Ešte musím znova naťahať všetky mapy ktoré som mal pred aktualizáciou a bude to v pohode. :D
Naposledy upravil KAMAK dne 20. 2. 2014 14:40, celkově upraveno 1
Radšej užívať život, ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.
KAMAK
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 20. 2. 2014 12:14

mám taky DE verzi a instalace v pohodě.. Ale zatím divný pocity... Poprvý tvrdej restart telefonu musel proběhnout, baterka vydrží mín atd... no nevim.. třeba shoda náhod.
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod Viiska 21. 2. 2014 13:30

nová verze glance screen, umožnuje přidat si libovolný text k hodinam a notifikacim
Viiska
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 23. 2. 2014 11:27

Tak jsem prehral na 720 pritelky Black a zda se byt vse v poradkuk zadne problemy ohledne vydrze baterie jsme nepozorovali.
Ale cirou nahodou se mi pritelka zminila, ze platila o cca 100 Kc vice za ucet, nez normalni mesice /je u T-Mobile/, tak jsme patrali proc a zjistili jsme nasledujici vec.
Telefon je z polske distribuce operator Play PL SW variant.
Podle posledni faktury a posledniho vypisu jsme zjistili, ze bylo 5x volano na cislo:
+48790200200. Z faktury jsme zjistili, ze se jedna o mezinarodni hovory ve druhem pasmu s cenou 18,- Kc /minutu. Patral jsem tedy i v logu telefonu, ale tam nic podezreleho nebylo, az na nekolik radku s hlasovou schrankou. Jelikoz jsem si byl jisty, ze ji ma vypnutou, tak jsem zkontroloval nastaveni telefonu a tam jsem zjistil, ze tam je volba Pouzit vychozi cislo hlasove schranky. I kdyz byla tato volba vypnuta, doslo k tomu, ze v souvislosti s deaktivovanou schrankou narodniho operatora se automaticky aktivovalo vychozi cislo hlasove schranky nastavene "natvrdo". Zjistil jsem, ze +48 je predvolba Polska, ale je mi zahadou, proc T-Mobile uctuje tento hovor ve 2. pasmu.
Obrázek
Vyresil jsem to tak, ze jsem pri vypnute volbe vychoziho cisla hlasove schranky napsal moje cislo a je po problemu. K nechtenemu spusteni volani do hlasove schranky doslo pri nepresnem tapnuti na ikonu vyvolavajici ciselnik.
Kdo ma tedy telefon z teto distribuce, at si prekontroluje nastaveni.
Je ale zarazejici, ze v original fw tohoto telefonu je takoveto nastaveni ....
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
9.1.0.172(C431E2R5P1)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Santi1 26. 2. 2014 11:19

Nevíte někdo zda se ještě dá Lumia 720 koupit v oficiální CZ distribuci? Něco málo jsem na na netu našel, ale je mi divný, že mobil, který je v prodeji od loňského roku, tak rychle zmizel z trhu a většina je dovoz.
Díky za info..
Santi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 2. 2014 13:16

CZ distribuce už těžko, kup evropskou, záruka a její podmínky jsou stejné. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Santi1 26. 2. 2014 13:57

A jak je to pak s aktualizací a CZ?
U jednoho prodejce, který garantuje distribuci EU jsem našel toto info.

U mobilních telefonů Nokia s OS Symbian při online updatu ve většině případů přicházíte o CZ
jazyk (možný update přes naší společnost – zdarma, na počkání ).

Jinak 720 se nechá ještě sehnat na Alze a u O2, bohužel ne v černé barvě.
Santi1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 26. 2. 2014 15:32

čeština je ve všech evropských lumiích.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka