Nokia Lumia 720

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tascert 27. 12. 2014 21:20

Aktualizováno (OTA) bez problémů. Žádná bomba. Nejlepší změna: zapnutí a vypnutí mobilních dat v notifikačním centru. Nic jiného velkého jsem nenašel.
tascert
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 27. 12. 2014 21:32

Živé složky se ti nehodí? ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 28. 12. 2014 11:48

Mám taky... Stále čekám na vykreslení dlaždic, nechápu čim to je... :( Ale už jsem smířenej... Nejrychlejší byla první wp 8...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 30. 12. 2014 19:31

Chodi vám denim nebo i cyan na 720 rychle jako driv wp 8? Me se to vážně dost laguje, cekam klidne vteřinu na dlaždice na ploše, prochazeni here maps se stává boj jak s mým starým androidem atd.. Poradite neco nebo je ten tlf uz na tenhle systém pomalej? diky
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garioncz 30. 12. 2014 21:14

Zatím Cyan, lehké zpomalení zaznamenávám. Ale jedu na PfD. To samý mám i na Htc8x. Zkusil jsem na htc tovární nastavení včetně obnovy ze zálohy a zase to sviští. Až přijde Denim, udělám to i na 720. Ještě jsem ho nikdy nedělal.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 30. 12. 2014 22:08

Já právě udělal taky obnovení ze zálohy, ale nic... Tak me napadlo jeste jednou ale bez obnovení? Muze to mít nějaký vliv? Případně me náadlo jestli to není kartou, ale cekam i prave na ty Here maps atd a ty mam v tlf, jinam to snad ani nejde...
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garioncz 31. 12. 2014 09:10

Co jsem se tady dočetl, tak v záloze je pořád spousta balastu, co může zpomalovat. Zkus určitě tovární nastavení bez obnovy a dej vědět, jestli to pomohlo. Nejvíc se zpomalila hudba, což může být kartou, ale mám tam i dost fotek a jejich prohlížení je rychlý. Mapy jsem nechal v telefonu a běhají pořád stejně svižně.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 31. 12. 2014 09:59

To je zajímavá info, ok. zkusím teda obnovení bez zálohy a dám vědět. Když nepomůže tohle, tak už asi nic. Díky :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 31. 12. 2014 11:02

Tak jsem dal factory reset bez obnovy a mám tam opět Cyan?? A píše mi to tlf v aktuálním stavu... Předtím jsem měl normálně Denim... To je celý nějaký divný, vim 100% že první Amber nebo Black tam po továrním nastavení bez obnovy určitě zůstal...

A ted, o 20min později co se instalují nějaký app na pozadí a po restartu už to píše Denim... Bez těch typických ozubených koleček... Neni to divný? Ale přišlo mi nové oznámení, vítejte v telefonu Denim, tak to asi tak má být... Tak uvidíme, snad to pomůže... Ale už ted tam jsou vlastně nějaký jejich aplikace od nich, dal bych nejradši ještě jednou tovární nastavení, ale to smaže znovu i ten denim jako tomu bylo poprvý :D


Tak to vypadá, že opravdu zatím bez problému, ale vidím pouze některé kontakty, se zbláznim... :tleskani Třetina chybí, na outlook.com v Lidé jsou dobře, v tlf nikoliv... Zkoušel jsem dá synchronizovat v tlf znovu, ale nic... nepřidaly se.. Další factory reset?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 1. 2015 14:56

uz?
ono se to nacita postupne...
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 1. 1. 2015 16:08

burty: nene, ani přes noc nic, musel jsem dát znovu továrko :-) Ted už snad ok a už na to nešahám...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curt-xx 1. 1. 2015 23:14

Dobrý den, řešil jsem zde před časem svůj problém s Lumií 720. Mám v mobilu zadaný microsoft účet, do kterého se nemohu přihlásit. Předpokládám, že se nic nezměnilo a není žádným způsobem možné ten účet v mobilu(mimo tovární nastavení) změnit. Rozhodl jsem se tedy telefon vrátit do továrního nastavení a holt o řadu věcí přijít. Chci se zeptat, zda se dají třeba zprávy zálohovat i jiným způsobem než přes Microsoft účet (jelikož to mi právě nepůjde). A zda všechny kontakty budu mít na sim kartě, nebo-li o ně nepřijdu - i když někdy nejsou jako samostatný kontakt, ale vlastně jen upravený kontakt facebook profilu někoho (doplněný o číslo) - to nevím jak je právě případně na sím zaznamenáno. Tak abych věděl, zda si mám opsat všechny kontakty, jen ty čísla doplněná k fb účtům přátel či o nic z toho nepřijdu. Sim kartu mohu předpokládám normálně nechat v mobilu. Moc díky za rady.
curt-xx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 2. 1. 2015 08:40

nevim, jestli si muzes zkopirovat kontakty na sim. pokud si je tam predtim nemel. ale na lumii jsem to nedelal.
ale sezen si jinou lumii a pomoci aplikace prenos mych kontaktu velmi pohodlne preneses kontakty i sms. vycisti telefon a udelej novy ucet a pak je tam zpet zkopiruj.
opisovani je trochu maso
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curt-xx 5. 1. 2015 11:19

nema jeste nekdo nejakou radu? Jinou Lumii asi nesezenu a predpokaldam, ze tu aplikaci stejne nemohu pouzit, kdyz nemuzu nic stahovat pres ucet...
curt-xx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 10. 1. 2015 20:24

Tak mám další problém.. :( se zbláznim... Bluescreen s velkym smutným smajlíkem... :( zatím nepomáhá ani system recovery tool... Mám neskutečnou smulu.. starám se o něj jak nejlíp umim a pořád takhle zlobí :(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků