Jak zabránit nechtěnému vypínání na C5

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod lzap 5. 1. 2013 15:51

Dobrý den,

máti si koupila Nokia C5 a jakmile zmáčkne červené sluchátko a potvrdí se, telefon se vypne, jelikož první položka je Vypnout!

Toho kdo tohle vymyslel bych zliskal.

Dá se toto nějak deaktivovat? Například přeřadit ty položky v menu. Díky
lzap
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 5. 1. 2013 18:16

Ne to nejde "přeřadit". Je to základní vlastnost telefonu.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 1. 2013 18:18

Ať si zvykne a nepotvrzje to. Telefon dělá přesně to, co se mu zavelí, takže to nechtěné vypínání je v titluku trochu zavádějící :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lzap 5. 1. 2013 21:13

No zavádějící to není - člověk se chce "vrátit" zpět a mačká červené sluchátko. Předpokládá se totiž, že nakonec se dostane na home screen, ale v tomto případě se dostane do menu s první (!!!) položkou Vypnout!

Vrchol debility.

Díky za informaci, že to nevypnu. No ještě že tento přístroj není můj...
lzap
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 5. 1. 2013 22:13

Vrcholem debility bych označil tvoje stěžovaní na to, že telefon funguje tak, jak má. To, že uživatel ho neumí používat není chyba telefonu.
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 1. 2013 23:30

Udělej mamce školení :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 1. 2013 23:35

lzap píše:No zavádějící to není - člověk se chce "vrátit" zpět a mačká červené sluchátko. Předpokládá se totiž, že nakonec se dostane na home screen, ale v tomto případě se dostane do menu s první (!!!) položkou Vypnout!

Vrchol debility.

Díky za informaci, že to nevypnu. No ještě že tento přístroj není můj...

Jsi prvni kdo kvuli tomu prska.Normalni logicka funkce,zliskat by jsi potreboval spise ty.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 1. 2013 23:39

Mohli to navrhnut na este jedno dalsie potvrdenie, ale mozno by sa zase stazoval niekto druhy. To je len o zvyku. Ked bude anglican soferovat u nas, tiez sa mu to bude zdat chore.
Ja tiez ked som kedysi stlacil vypinacie, aby som zmenil profil, alebo zablokoval tlacidla kodom, tak sa mi stalo ze som omylom vypol telefon.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 1. 2013 01:41

Tohle téma by si možná zasloužilo speciální název. Hledejme chyby tam, kde nejsou..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod booroo 6. 1. 2013 03:08

už jste měli ten telefon v ruce? často se používá červené tlačítko zároven pro vypnutí,ale u tehle Nokie mi přijde interval pro dlouhé podržení docela krátký,máme jí v práci jako služební a už se mi to taky několikrát stalo.... :-|
booroo
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 1. 2013 09:56

Ano,mlada ho mela,nosila v kabelce,v kapse bez pouzdra a nikdy se ji to nestalo.Mama ho ma taky a take se ji to nestalo,problem bude nekde jinde,ne v telefonu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2013 23:58

Moje holka to má taky, a když vidí hlavní obrazovku, tak už to červené znova nezmáčkne.
Když to někdo mačká jak pominutý smyslů a nečeká na reakci telefonu, tak na to není co říct.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior