Nokia Lumia 620

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 9. 2014 20:15

uiqjirka píše:Mě se nechce věřit, že jsi se dodnes nenaučil psát a potřebuješ pořád ze sebe dělat exota.

Asi pořád potřebuje ze sebe dělat něco.....nejlepší je na to vůbec nereagovat.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 9. 2014 21:48

libol píše:K diskusi nad Google kalendářem se to zvrhlo jen proto, že kluci nevědí, že google kalendář umí posílat SMS, ale věděli že je to blbost :-(

To jsem nevěděl, tak pokud tomu tak je, tak se omlouvám. Ale o to víc je divné, že sms se Ti nějaké hlásí a jiné ne. Nepoužil jsi funkci "zakázat oznamování"?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 21. 9. 2014 13:48

Jo, je to divné - proto jsem to psal ;-)
Ale musím přiznat, že jsem trochu změnil názor - přece jen těch SMS nedostávám tolik, tak jsem možná měl mylnou představu.
Když jsem teď dával tři příkazy ve FIO, tak první potvrzovací SMS se neozvala, ale druhá a třetí ano.

Takže to nebude mít asi souvislost s odesílatelem, ale bude to podobně jako s tou dotykovou vrstvou - prostě někdy se sekne.

Pro mne je to hodně velké rozčarování. Z WP řešení jsem byl hodně rozčarován, ale vedl u mne díky stabilitě - což je teď diskutabilní
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 9. 2014 12:25

Diskutabilní to není. Stabilní je pořád, ale jen nějaký blbý problém, no. Mi to nedělá a ani jsem o tom nikde neslyšel. Co zkusit HR? A pokud to nepomůže, reklamace?
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 22. 9. 2014 13:23

- HR zkusím až se odhodlám
- problém s doytkovou vrstvou jsem si taky myslel, že jsem sám a rozhodně je nás víc, tak je otázka jak je to s těmi SMS
- reklamace - možná jsem pesimista - ale co mám reklamovat "někdy" se neozvou SMS
libol
Junior

Odeslat příspěvekod RussellCZ 22. 9. 2014 19:25

Jsem na tom stejně s tou dotykovou vrstvou. Za chvíli mi končí záruka a jim se to v servisu určitě neprojeví. A jediný, co udělaj, tak HR...
RussellCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 9. 2014 20:23

Tu vrstvu jsem samozřejmě myslel reklamovat. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotovyrado 23. 9. 2014 06:52

Má někdo nainstalovánu aplikaci Yandex.Navigator? Vzhledem k tomu, že několik týdnů v roce strávím cestováním po zemích SNS, je pro mě tahle navigace celkem důležitá ale nemohu ji nainstalovat. V marketu přes telefon ji vůbec nenajdu, po manuálním stažení instalátoru se v telefonu tenhle soubor zjeví s tím, že je telefonem nepodporován.... přitom dle Windows Marketu by pod WP 8.1 jet měl... Díky za každou radu


http://app4smart.com/ru/wp/nokia-lumia- ... gator.html

http://www.windowsphone.com/ru-ru/store ... 4909c126db
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda321 23. 9. 2014 08:11

hotovyrado: no, to je "fungovani" WP.

zmen lokaci (krajinu) na rusko, restartni telefon, nainstaluj a zmen zpet na CR (a znova restartni, protoze windows, vidte :-D ).

jenom nevim, jak je to pak s aktualizacema, kdyz mas aplikaci z jine regionalni zony nez mas prave ted aktivni - nedokazal jsem u WP vydrzet tak dlouho abych si to overil :-)
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 23. 9. 2014 08:30

To myslíš vážně? LOOOL :-)

Vyzkouším, dám vědět :-))))))

EDIT.... opravdu to jde takto obejít. Navíc vzhledem k tomu, že "ochrana" je silně sofistikovaná ji fakt nepochopím :-) Po změně zpět na Českou republiku vše funguje :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda321 23. 9. 2014 08:57

fungovat funguje, to vim. ale nevim co pak aktualizace. zkus pak juknout na web a kestli tam bude novejsi verze (podle datumu) a tobe se neaktualizuje, budes muset znova prepnout na rusko, aktualizovat a vratit zpatky na CR.

je to proste WP. po 6 dnech musel z domu.
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 23. 9. 2014 09:21

tak pokud se aktualizuje tak podle data v marketu si stáhnu offline instalátor, ale tohle nechápu. Ochrana ano, ale ne taková, kterou lze primtivně obejít :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 9. 2014 09:23

zdenda321 píše:hotovyrado: no, to je "fungovani" WP.

zmen lokaci (krajinu) na rusko, restartni telefon, nainstaluj a zmen zpet na CR (a znova restartni, protoze windows, vidte :-D ).

jenom nevim, jak je to pak s aktualizacema, kdyz mas aplikaci z jine regionalni zony nez mas prave ted aktivni - nedokazal jsem u WP vydrzet tak dlouho abych si to overil :-)

Aktualizace pak normalne chodi. :)
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda321 23. 9. 2014 09:47

slawall: dik
zdenda321
Junior

Odeslat příspěvekod fred 23. 9. 2014 11:26

zdenda321 píše:fungovat funguje, to vim. ale nevim co pak aktualizace. zkus pak juknout na web a kestli tam bude novejsi verze (podle datumu) a tobe se neaktualizuje, budes muset znova prepnout na rusko, aktualizovat a vratit zpatky na CR.

je to proste WP. po 6 dnech musel z domu.

Co ma WP spolecneho s tim, ze se vydavatel aplikace rozhodne zpristupnit ji jen pro vybrane regiony?
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků