Nokia Lumia 620

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod filip893 21. 1. 2014 08:52

Zdravím. Mám novou L620. Mám s ní jeden problém. Občas nejde vypnout. Telefon vypnu tlačítkem a posunutí obrazu, objeví se nápis nashledanou a displej se vypne. Po chvíli koukám, že aniž bych cokoliv mačkal, tak telefon opět startuje. Takhle jej vypínám třeba i 3x za sebou. Co s tím?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 1. 2014 09:38

A nemáš ho přitom na nabíječce?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod filip893 21. 1. 2014 09:41

Ne nemám.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 21. 1. 2014 12:33

filip893: Sundej kryt a mrkni na zapínací tlačítko, jestli chodí tak, jak má - případně zkus vypnout bez krytu.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 21. 1. 2014 14:00

Sundal jsem kryt. Tlačítko je OK, funguje i bez krytu. Zkusil jsem znovu nasadit kryt. Několikrát jsem zkusil vypnout telefon, když leží na stole a zatím se sám nezapl. Tak uvidím.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ethaniel 21. 1. 2014 14:15

mal som to aj ja na 820, po pade sa deformoval kryt a vypinal/zapinal telefon. pomohla vymena krytu.
N900, N9, L820
ethaniel
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 21. 1. 2014 18:06

Hehe, místní admin opět trpí stihomamem - co mu nevoní o WP, to maže. Hochu, hochu, kdy ty konečně dospěješ.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 21. 1. 2014 18:37

Chápu, že jsi na WP naštvanej, ale už to tady přeháníš. Tak se pak nediv, že ti to tady admin maže.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 21. 1. 2014 18:49

vyhoď ven na chvílu , asi tak na 5 min, baterku, potom ti ti přestane, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 21. 1. 2014 19:48

Filipe, pokud napíšu, že L620 je nepovedený telefon a varuju každého před jeho koupí, nevidím na tom nic špatného. A pokud ho už někdo koupil a má možnost v rámci všeobecných nebo zákonných podmínek ho vrátit, apeluju, aby to udělal a koupil si jiný telefon. Nic víc, nic míň. Pokud tenhle názor komukoliv vadí, je mi ho líto. Vyjadřuji vlastní názor. Pokud admin má potřebu mazat cokoliv, co nechválí WP, pak ho lituji. Je mi skoro 60 let a adminovi pochlebovat nebudu, to opravdu ne.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 21. 1. 2014 20:03

A že ti je 60 let, jsi jako něco víc, že nemusíš dodržovat pravidla? To je spíš ostuda, že jsi při svém věku ještě nezmoudřel..
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 1. 2014 20:17

bastien píše:Filipe, pokud napíšu, že L620 je nepovedený telefon a varuju každého před jeho koupí, nevidím na tom nic špatného. A pokud ho už někdo koupil a má možnost v rámci všeobecných nebo zákonných podmínek ho vrátit, apeluju, aby to udělal a koupil si jiný telefon. Nic víc, nic míň. Pokud tenhle názor komukoliv vadí, je mi ho líto. Vyjadřuji vlastní názor. Pokud admin má potřebu mazat cokoliv, co nechválí WP, pak ho lituji. Je mi skoro 60 let a adminovi pochlebovat nebudu, to opravdu ne.

Kdyby jsi aspon nelhal. Radsi tady nic nepis, jen se ztrapnujes. Na to, ze ti je 60 pises jako 15 lete decko.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jsjunior 21. 1. 2014 20:23

bastien: Kvůli tomu, že jeden tvůj kus L620 měl problémy a tys byl nespokojený (ať už teda konkrétně s modelem 620 nebo i obecně s WP8 - na tom teď až tak nezáleží), tak budeš všude na potkání vykládát, jak jsou VŠECHNY L620 strašný telefony a každýmu radit, aby ten telefon nekupoval? To seš Bůh, že víš, co každýmu vyhovuje? Nezlob se na mě, ale... Snad by to šlo napsat nějak "líp", jestli mi rozumíš.
Např. měl jsem L620, můj kus vykazoval ty a ty vady/chyby, event. u WP8 jsem nemohl překousnout ty nebo ony vlastnosti/chyby apod. Tento model/systém mi nevyhovuje, tečka.
A ne všude furt plácat (nezlob se na ten výraz), jak jsou všechny L620 na houby.
P.S. Mimo jiné máme doma taky jednu L620 a je v naprostém pořádku..ťuk, ťuk, ťuk :-)
jsjunior
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 21. 1. 2014 20:44

bastien píše:Hehe, místní admin opět trpí stihomamem - co mu nevoní o WP, to maže. Hochu, hochu, kdy ty konečně dospěješ.

Abych uzavřel debatu "smazání příspěvku".
1. Jeden s uživatelů tento příspěvek nahlásil, proto sem na něj narazil, vyhodnotil sem stejně jako uživatel, že tu tento příspěvek nemá co dělat a smazal ho. Cíleně příspěvky nehledám, nedělal bych asi nic jiného.
2. Je mi úplně jedno kolik je ti let, neumíš-li se chovat, máš-li potřebu trollovat, vyvolávat flame, odeber se třeba na Smetiště, věř tomu, že tam jsou mnou popsané excesy tolerovány.
3. Máš-li pocit, že jsem něco udělal špatně, stěžuj si.

Řeči o stihomamu a nějakém dospívání jen dokazují, že se chovat neumíš. Až se to naučíš, klidně zde piš co ti na tom či onom vadí, ostatně téma o chybách ve WP sem založil tady.
Beru tak tuto záležitost za uzavřenou, další příspěvky již jen týkající se názvu tématu, tedy o Lumii 620, předpokládám, že majitele Lumie 620 nezajímá moderátor se stihomamem a lidé co se neumějí chovat. Další příspěvky na můj stihomam a dospívání směřujte na již linkované Smetiště, zde je smažu.
Díky za pochopení.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honky_Tonky 21. 1. 2014 20:47

Mě je téměř 50 a jsem s L620 velmi spokojen. Drobné chybky se najdou, ale kdo není bez chyby, já rozhodně ne.
Honky_Tonky
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků