Nokia Lumia 820 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 9. 2012 17:49

siol.a: reku neber vážně, místní vtipálek.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 6. 9. 2012 19:17

Podle sebe soudíš mě :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sirzachy 6. 9. 2012 19:28

Tenhle telefon je dost mimo, sice má něco, co 920 nemá, ale to je spíš mínus a to kvůli velikosti displeje, který měl zůstat stejně velký, jako u Lumia 800.
Cena bude asi zklamání a pohřeb pro Nokii, ale držím palce, aby to dopadlo dobře.
Odhadovaná cena (můj tip) : 11 999 ,- Kč
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 6. 9. 2012 20:05

Mne se celkem libi. Myslim, ze barevnymi kombinacemi se Nokia trefila do cerneho. To skutecne na trhu chybelo. Jako jedinou slabinu vidim rozliseni displeje. Co je to vubec za typ displeje - AMOLED s Pentile matici? V tech ruznych marketingovych nazvech se nevyznam.
Co se tyce logiky systemu WP, chapu, ze se snazi jit ve stope Applu (uzavrenost se vsemi vyhodami a nevyhodami) za rozumejsi peniz. Nebranim se tomu.
Zezacatku ale cekam hodne nadstrelenou cen - kolem 11 tis. Kc. Jako realnou prodejni cenu bych videl 9 tis. Kc. V teto cene je konkurence s podobnou vybavou, plus musime pricist za jistou stylovost (exkluzivitu).
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luckyghost 6. 9. 2012 21:13

.soul píše:Co by ti na WP8 chybělo oproti Symbianu?


Vůbec to nemyslím tak, že by mi chyběl nějaká aplikace či co, ale mě se to nelíbí. Líbí se mi na mé N8 s Belle obrazovky vedle sebe, každá s jiným pozadím a na každé jiné odkazy ať už na kontakty, aplikace či hry nebo jiné widgety. Ty dlaždice se mi prostě nelíbí a nedokážu to překonat. Dokonce WP8 je v tom pro mne ještě ošklivější.

Hrál jsem si s 800 a telefon je krásnej, ale ty WP neskousnu.
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 7. 9. 2012 03:03

Jedna z možných cen 450 EUR - zdroj mobilenet....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kadol 7. 9. 2012 06:52

Teď by mohla jít dolů cena Lumie 800. Za cenu okolo 5000kč za šedivku bych o koupi hodně přemýšlel.
kadol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 8. 9. 2012 08:24

Ja myslim, ze zajimavejsi alternativa bude HTC 8X s HD displejem. Myslim, ze bude lepsi cenove. Ta Nokia si preci jenom bude nejakou tu chvili drzet cenu.
Ano, Lumia 800 bude urcite cenove padat. Ale vetsinu zakazniku myslim problem, ze nedostane Windows 8 nebude trapit.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E5-00 9. 9. 2012 13:01

chcel som prejst k mojmu prvemu dotykovemu telefonu. 820 mala byt ta volba, avsak potom ako
som zisitil ze dementi z Nokie na nu nedali gorilla glass ma prechadza chut. akurat som prisiel z americkeho fora kde to nemozu ludia skusnut. ak je to tak, co podla oficialnych info je, tak drat nato. 710, 800, 900, 920 gorillu maju do 820 ju nedaju. no nesu oni jebnuty ? lepit a nosit ***** folie sa mi na telefone nechce. nehovoriac o o nieco vyssej odolnosti. :pozor :roll:
E5-00
Junior

Odeslat příspěvekod Pear2 9. 9. 2012 19:40

Prepáč, ale vyberať telefón podľa toho či má gorilla glass, ale nie mi pripadá ako dobrá hlúposť. Keď ti telefón "kvalitne" spadne tak sa ti rozbije či tam gorilla glass bude alebo nie. A pri bežnom používaní sa ti škrabance vytvoria na každom telefóne špeciálne, keď naň nedávaš pozor.
Pear2
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 9. 2012 20:02

Spadla mi N9 na asfalt, displej na hadry..... je to úplně jedno.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 9. 2012 20:28

Presne tak,naopak uzivatele breci ,ze maji u Lumie 800 Gorilla Glass a jaktoze se jim poskrabalo.Take zrovna toto bych neresil.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod edge1 9. 9. 2012 22:05

Mě ta absence ale docela mrzí. V N8 Gorilla je a potom jak se k mobilu chovám a v jakých podmínkách ho používám jen 2 škrábanečky těžko vyditelný, takže s gorilla spokojenost..
Siemens A50,Nokia 6230i,N79,N8,Lumia800,Lumia820, Lumia 930
edge1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 9. 9. 2012 23:07

Samozřejmě, když tvrzené sklo upadne na asfalt, tak se roztříští, to je snad každému jasné, u gorily jde o odolnost proti poškrábání a to funguje. Vždy je něco za něco.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zafata 10. 9. 2012 20:25

ZA cenu 12500kc :D Dneska se takhle vybavene telefony daji koupit kolem 9 tisic korun. Kazdopadne to vedeni to vede kurna dobre :tleskani
Zafata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků