Nokia Lumia 820 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mike2811 19. 6. 2013 11:34

Sice nevím, k čemu ti to je, ale tahle by to měla umět... ;-)

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 797e88b9be
Mike2811
Junior

Odeslat příspěvekod Fiorentina 19. 6. 2013 11:47

Jo, tahle aplikace mě přenese jen do nastavení "zamykací obrazovky", ale myslel jsem něco takového (11tá sekunda) http://www.youtube.com/watch?v=YRA8mnMC0DU

A s tím senzorickým tlačítkem to máš taky, pokud máš model 820?
Fiorentina
Junior

Odeslat příspěvekod kubik88 19. 6. 2013 13:04

Zdravím, mám takový problém: Řekněme, že mám nastavenou hlasitost 15/30 a dám si tichý mód ťapnutím vpravo nahoře v tom okně, co vám vyskočí, jak se mění hlasitost. Tímhle zamezím vyzvánění, když mi někdo volá. Ale aplikace pořád zvuky vydávají. Aby aplikace přestávaly zvuky vydávat, musím nastavit hlasitost na 0/30. Pak když si chci nastavit zpátky vyzvánění, tak musím zpátky na 15/30. Je to docela nepohodlné. Představuju si, že když dám tichý režim, že ani aplikace nebudou dělat zvuky. Jde to nějak udělat?
kubik88
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 19. 6. 2013 13:36

V nastavení vyzváněcích tónů můžeš pouze zvuky aplikací úplně vypnout.
mimonaut

Odeslat příspěvekod grapherX 19. 6. 2013 13:43

Zdravím,
dnes vyšel návod na více zprovoznění více fcí pře tlačítko hledat. (http://wmmania.cz/clanky/zaciname/jak-e ... ows-phone/ )
Jazyk jsem podle návodu přenastavil a restartoval mobil. Vyhledávání už má více fcí, ale hlavní věc co jsem chtěl, vyhledávání písničky tam nemám. Jak to zprovoznit?
Corsa C 1.4 66kW & F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG -> Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misulkaa 19. 6. 2013 14:00

Ahojky... :)

Plosííííím jak přetáhnu z PC do tel vyzvánění... naistalovala jsem tu aplikaci Windows phone.. vidím tam vyzváněcí tony... tam jsu nějaký tři ... které označím kde přidat ale nevím jak tam dostat ten můj abych ho označila a přidala :(((
Misulkaa
Junior

Odeslat příspěvekod Mike2811 19. 6. 2013 14:44

Fiorentina: nn, zatím se jen starám o L800 a čekám, až 720/820 uvolní rádio a jednu z nich pořídím, takže s tím tlačítkem neporadím. Co jsem viděl vystavené modely, tak svítily všechny stejně, ale ve tmě jsem to neviděl. Je to moc rozdílné ?

Misulkaa: aplikace windows phone ? Co máš za mašinu ? U 820 stačí postupovat podle návodu:
http://www.windowsphone.com/en-us/how-t ... o-my-phone
Mike2811
Junior

Odeslat příspěvekod kubik88 19. 6. 2013 14:49

mimonaut píše:V nastavení vyzváněcích tónů můžeš pouze zvuky aplikací úplně vypnout.

A kde tam?
Vyzvánění - vypnuto
Vibrace - vypnuto
Vyzváněcí ton - Nokia Tune
Textová zpráva - Nokia message
Hlasová zpráva - Nokia email
Nový email - žádná
Přehrávat zvuk pro
Připomenutí - Ano
Stisknutí tlačítka - Ano
Uzamčení odemčení - Ano
Fotoaparát - Ano
Všechna ostátní oznámení - Ne

Zapnu hru a začne mi vydávat zvuky. Kde můžu vypnout zvuky aplikací?
kubik88
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 19. 6. 2013 15:07

Misulkaa píše:Ahojky... :)

Plosííííím jak přetáhnu z PC do tel vyzvánění... naistalovala jsem tu aplikaci Windows phone.. vidím tam vyzváněcí tony... tam jsu nějaký tři ... které označím kde přidat ale nevím jak tam dostat ten můj abych ho označila a přidala :(((


Zkus to bez aplikace Windows Phone. Otevři ve windows průkumník (klávesa win+e) a v levém panelu dole by měla být jako zařízení tvoje lumia. Otevřeš jí a v okně průzkumníka se ti objeví složky. Jedna z nich bude ringtones - do té zkopíruješ svou mp3 a pak už jen zvolíš v telefonu vyzvánění..
Případně můžeš zkusit přímo v telefonu aplikaci od nokie, která ti umožní z mp3 uložených v telefonu dělat vyzvánění. Myslím, že se jmenuje prostě vyzvánění, nebo ringtone nebo tak nějak.. Zkus se podívat ve store v sekci nokia.

A spoustu návodů najdeš zde: http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... ws-phone-8

kubik88 píše:
mimonaut píše:V nastavení vyzváněcích tónů můžeš pouze zvuky aplikací úplně vypnout.

A kde tam?
Zapnu hru a začne mi vydávat zvuky. Kde můžu vypnout zvuky aplikací?


aháá. nevěděl jsem, že jde o hru.
V tom případě musíš jít do nastavení té které hry (pokud to umožňuje, jako že většinou ano) a tam zvuky vypnout, případně ztlumit. Jinak to asi nejde.
mimonaut

Odeslat příspěvekod Misulkaa 19. 6. 2013 15:26

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer je tam mooooc děkujuuuuu :tleskani :-*
Misulkaa
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 19. 6. 2013 20:38

Někdo o tom tady psal, že v hud.přehrávači se zdvojují skladby mp3, ale dnes jsem byl opravdu v šoku, měl jsem v přehrávači pod sebou 8x stejnou skladbu!!! Vždyť tohle se musí vývojářům stát také když to testují, proč to neopraví?
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 6. 2013 20:50

Ja jsem to zaznamenal u lidi, kteri pouzivaji synchronizacni soft na pc - windows phone.Pak u lidi co maji WP8 telefon s pametovou kartou.Cert vi kde nastava chyba..Sve Lumie 920 vlastnim od listopadu,hudbu neustale prenasim ven a dovnitr(manualne) a zatim nic takoveho me nenastalo.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CageJ 19. 6. 2013 23:05

Akym sposobom ? Mne to nerobi ked robim synchronizaciu cez WMP12.
PC: i5-3570K; 8GB RAM 1600MHz XMP 1,65V; SSD Crucial M4 64GB, 760GTX
NTB : Toshiba C850-178; i3-2310M; HD7610M, 4GB RAM
Lumia 820
CageJ
Junior

Odeslat příspěvekod sareth 20. 6. 2013 07:30

jaroslavii píše:Tak dnes se konečně nainstalovala poslední aktualizace na mojí Lumii 820 (Vodafone) 1232.5957.1308.0005. Teda, doufám, že je to ta poslední. Je tam kromě kontroly úložiště nějaké jiné vylepšení? Děkuji za odp.


http://www.windowsphone.com/sk-sk/how-t ... te-history
CPU: RYZEN 7 3700x, RAM: 16GB DDR4, GPU: RTX2080, MB: X470-F, SC: AE-5, SSD: 960 PRO 512GB, HDD: 5TB+6TB, PSU: RM650X, OS: W10 PRO, LCD: XF270HU 27", MICE: G502+G440, KB: G810, PH: Galaxy S20+, EP: ER4-XR, HP: ATH-R70x
sareth
Junior

Odeslat příspěvekod Fiorentina 20. 6. 2013 09:55

Mike2811: vůbec ne. 3 kamarádi mají taky Lumii 820 a svítí jim to stejně, zkoušel jsem to i ve tmě - stejný, takže cajk.
Fiorentina
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků