Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 19. 2. 2013 21:31

Vypadá to, že lidi si asi kupují telefony ani ne tak podle toho, jaké jsou teď, ale jaké budou za rok, za dva.. Panebože, copak ona ta Lumia 920 přestane za rok/dva fungovat, i kdyby nedostala update na WP9? Samozřejmě by to bylo milý, ale to je tak vše.
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaaro 23. 2. 2013 11:55

Neviete poradit nejaky multi prehravac do 920 ktory spracuje aj titulky srt.
Nic take som nenasiel.Alebo este nic take nie je?zatial?
Dik
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 2. 2013 12:04

Zatim neni..bohuzel.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rorxy 25. 2. 2013 08:41

Nevíte prosím někdo,proč se mi do telefonu kopírují z Hotmailu události kalendáře jen 14 dní zpět,ačkoli v kalendáři v PC jsou,tak starší v telefonu nevidím.(Lumia 920 Portico).Díky moc
rorxy
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 25. 2. 2013 09:05

rorxy: toto lze nastavit v nastavení synchronizace - jak staré e-maily/události se mají načítat, patrně tam máš nastaveno 2 týdny.. ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 25. 2. 2013 09:21

Jaaro: zatím myslím není, ale už se pracuje na vlc, který by to zvládnout mohl.
mimonaut

Odeslat příspěvekod rorxy 25. 2. 2013 16:44

ondraschoffka píše:rorxy: toto lze nastavit v nastavení synchronizace - jak staré e-maily/události se mají načítat, patrně tam máš nastaveno 2 týdny.. ;)

To bylo první,co mě včera napadlo zkusil jsem 1 měsíc i libovolné období,ale nepomohlo to.
Pořád jen zápisy za posledních 14 dní.
rorxy
Junior

Odeslat příspěvekod rorxy 26. 2. 2013 20:53

Tak jsem se dopátral,že těch 14 dní do minulosti v kalendáři je neměnná vlastnost .Přesto díky za snahu o pomoc.
Citace z manuálu Windows Phone :

Pokud si v telefonu nastavíte účet Microsoft (například účet služby Hotmail nebo Outlook.com) nebo účet aplikace Outlook se systémem Microsoft Exchange, zobrazí se v telefonu automaticky příslušné kalendáře. Když si přidáte účet Google, můžete během nastavení účtu přidat do telefonu i kalendář. Jakmile účty nastavíte, budou se v telefonu synchronizovat následující události (nastavení nelze změnit):
-Jednorázové (neopakující se) události z posledních dvou týdnů
-Veškeré budoucí jednorázové události
-Všechny opakující se události s výskyty v posledních dvou týdnech nebo kdykoli v budoucnu
rorxy
Junior

Odeslat příspěvekod aaaales 28. 2. 2013 13:14

Pokud někdo používá v autě držák s bezdrátovým dobíjením mohl by napsat o jaký se jedná. Chtěl bych si nějaký koupit ale nevím jaký.
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 28. 2. 2013 13:24

ondraschoffka píše:Vypadá to, že lidi si asi kupují telefony ani ne tak podle toho, jaké jsou teď, ale jaké budou za rok, za dva.. Panebože, copak ona ta Lumia 920 přestane za rok/dva fungovat, i kdyby nedostala update na WP9? Samozřejmě by to bylo milý, ale to je tak vše.


Přesně. Navíc Microsoft garantuje podporu pro zařízení po dobu 18 měsíců což je plně srovnatelné, ne-li pak lepší než ostatní výrobci. Navíc i po konci podpory to bude plně fungující telefon, který určitě vydrží do koupi jeho nástupce.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 2. 2013 19:38

Již bylo oznámeno, že telefony s WP8 budou upgradovatelné na další verzi systému (WP9?), takže není co řešit.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aaaales 3. 3. 2013 09:28

aaaales píše:Pokud někdo používá v autě držák s bezdrátovým dobíjením mohl by napsat o jaký se jedná. Chtěl bych si nějaký koupit ale nevím jaký.


Ví někdo o nějakém držáku telefonu do auta s bezdrátovým dobíjením?
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod Aloha 3. 3. 2013 12:37

aaaales píše:
aaaales píše:Pokud někdo používá v autě držák s bezdrátovým dobíjením mohl by napsat o jaký se jedná. Chtěl bych si nějaký koupit ale nevím jaký.


Ví někdo o nějakém držáku telefonu do auta s bezdrátovým dobíjením?


Nevím jestli už je něco na trhu, ale nabíječku do auta představila Nokia na MWC http://nearfield.cz/clanky/mwc-2013-bez ... d-nokie-96
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Junior

Odeslat příspěvekod aaaales 3. 3. 2013 13:09

tu jsem viděl,ale zajímalo by mě jestli jsou i jiné
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 3. 2013 21:40

Tak prave jsem "natlacil" do Lumie 920 novy firmware 1232.5957.1308.1
Jsem zvedavy na zmeny,pokud nejake viditelne budou.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron