Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod otipkavasek 8. 11. 2013 00:15

Zdravím lidičky, dneska jsem si domů dovezl nokii 920, měl bych pár otázek, první je jednoduchá, jak se ukončují běžící aplikace, když tlačítkem zpět vyjedu jejich ,,seznam,, a druhá je taková, že jsem si přidal propojení s FB, když se ale zapnu ve zprávách jako online, vypíše mi to že nikdo není online i když je. FB hlásí že vyžaduje pozornost ale co s tim dělat netuším, píše to chybu 83CF1104, nevíte co s tím ? Děkuji
otipkavasek
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 8. 11. 2013 08:30

V nove verzi Amber + GDR3 uz lze ukoncovat app ze seznamu podrzenim tlacitka Zpet. Pokud mas starsi verzi, tam to myslim jeste nejde. Ohledne toho FB neporadim, nepouzivam ho.
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
FW 10.0.0.184(C431E9R5P1)
EMUI 3.0.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod topa77 8. 11. 2013 08:57

Většinu aplikací ukončíš tak, že mačkáš tlačítko zpět, dokud se nedostaneš na stránku s dlaždicemi. Nesmíš ale tlačítko držet, protože pak ti vyskočí seznam spuštěných aplikací.

FB: najeď do nastavení - email + účty a tam podrž prst na účtu FB a dej synchronizovat. Mělo by se to po nějakém čase sice udělat samo, ale nemusí to z nějakého důvodu vyjít. Pak když najedeš ve zprávách na on line, chvilku počkej, načtení on line kontaktů chvíli trvá...

u kódu chybi ti neporadím, nevím
topa77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ethaniel 8. 11. 2013 09:07

Ta chyba je generalna... a ako vzdy FB sa vyhovara na MS a MS zas na FB... klasika. Na Maemu aj Meegu funguje integrovany FB chat bezchybne uz x rokov, nech mi netvrdia vecne ze na WP to neide kua :/

inak ukoncovat aplikacie netreba, proste si odvykni od toho... system si zatvori sam nepotrebne veci. a ano v GDR3 je krizik na zatvorenie, ale aj tak nezatvara veci ktore potrebuje, je to len pre ukludnenie android userov...
N900, N9, L820
ethaniel
Junior

Odeslat příspěvekod otipkavasek 8. 11. 2013 10:40

Jo díky moc lidi, ta synchronizace neudělala nic ;). Jinak ještě se zeptám na jednu věc, když si pustím hudbu nebo video tak se nadá přetočit dopředu nebo dozadu ? Nejde to ani na youtube treba? To je celkem zrada. Jinak sem šileně spokojeny, přechazel jsem z N8 a je to sileny rozdil tyjo :D
otipkavasek
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 8. 11. 2013 11:59

rychlé přetáčení v hudbě a videu se dělá stisknutím a podržením tlačítka zpět nebo vpřed.
Na youtube doporučím nějakou aplikaci (metrotube, mytube, supertube), kde se dá přetáčet normálně tažením po časové ose. V originálním přehrávači se dá jen přeskakovat po kouskách stisknutím tlačítka vpřed či vzad.
mimonaut

Odeslat příspěvekod mand123 8. 11. 2013 15:46

otipkavasek píše:Zdravím lidičky, dneska jsem si domů dovezl nokii 920, měl bych pár otázek, první je jednoduchá, jak se ukončují běžící aplikace, když tlačítkem zpět vyjedu jejich ,,seznam,, a druhá je taková, že jsem si přidal propojení s FB, když se ale zapnu ve zprávách jako online, vypíše mi to že nikdo není online i když je. FB hlásí že vyžaduje pozornost ale co s tim dělat netuším, píše to chybu 83CF1104, nevíte co s tím ? Děkuji

Ked si dobre pametam tak trebalo zparovat alebo synchronizovat ucet MS s FB a potom na FB to musis potvrdit malo by ti to tam niekde nabehnut. Rob to radsej na Pc.
mand123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom420 9. 11. 2013 18:08

Tak som kupil zltu 920tku (po polrocnom pouzivani Lumie 820). Hned po kupe som updatoval na GDR3.
Z displeja som trosku rozcarovany: Cierna. Ano, ten Amoled na 820 mi proste prisiel lepsi. V rozliseni (hlavne na webe) samozrejme dominuje 920..ale aj tak, ta cierna, cele menu, Glance..na 820 v tomto nema. Uvidim az otestujem 920 na slnku pri lepsom pocasi.

Inak je v mnohych veciach 920 omnoho lepsia:
Hlavne kvalita spracovania: je to tank a tie gramy nevadia. Pride mi, ze po zacpani dvoch reprackov na spodku telefonu sa zvuk zacne von sirit cez audio-jack, cez tlacitka, atd. Unibody konstrukciu som nikdy nemal a asi je to vec, ktorej by som sa do buducna nerad vzdaval. Aj tlacitka a podsvietene senzorove tlacitka posobia hodnotne.
Fotak je bezkonkurencny, aplikacia Nokia Camera daleko pred vsetkych co som zatial na mobiloch aj inych OS pouzival.

Jo a ta zlta je proste sexy a ten telefon hodne pritahuje pozornost, otestovane dnes v MHD.
tom420
Junior

Odeslat příspěvekod asd111 9. 11. 2013 18:52

Tak se mi dnes stalo,ze jsem zvedl příchozí hovor,ale na druhé straně mě neslyšel.Pak jsem to zkoušel s manželkou a doopravdy nešel mikrofon.Pomohl až restart telefonu.Kazdopadne to moc důvěry nevzbuzuje.nema s tímto někdo nějakou zkušenost?
asd111
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 11. 2013 19:04

Jake duvery?Na vadny kus muzes narazit u kazde znacky.Za cely rok jsem tento problem na L920 nemel.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mmmm. 9. 11. 2013 19:33

Ses jak Ladin s jeho 200 aplikacema, jeho to přece nezajímá, že TY s TVÝM telefonem ses s tím nesetkal:)
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 11. 2013 22:03

Z cehoz vyplynulo ,ze to neni standard a mozna bude muset reklamovat.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mmmm. 9. 11. 2013 22:21

Z čehož vyplývá, že to, že tobě se to za rok nestalo, nemá v jeho případě žádnou vypovídající hodnotu. Stejně jako Ládinových 200 app:)
Ale k otázce - tento problém se zde nevyskytl. Rozumím tomu, že to budí nedůvěru. Může to být problém jak software, tak hardware. Snad se ti to nebude opakovat.
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 9. 11. 2013 22:32

Z čehož vyplývá, že to, že tobě se to za rok nestalo, nemá v jeho případě žádnou vypovídající hodnotu.

Pro tvé IQ samozřejmě nemá.Hovoř raději za sebe smoulo ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod M0RGAN 10. 11. 2013 19:32

mimonaut píše:no, záleží na pouzdru. Repráčky jsou na dolní hraně a spousta futrálů má dole výřez. Já mám třeba takovej ten silikonovej obal a ten výřez má. Takže to zvoní stejně jako bez futrálu.

Ano, to samozřejmě. Ale já to pochopil tak, když jsou repráky uvnitř futrálu a taky jsem to tak zkoušel. Úplně v pohodě to hraje.
M0RGAN
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka