Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Stan35 4. 3. 2013 22:03

Tak nezapomeň poreferovat ;-)
Stan35
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 5. 3. 2013 10:38

jakou verzi jsi nainstaloval?
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 5. 3. 2013 13:42

Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S20+
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod jaaro 5. 3. 2013 20:34

mimonaut píše:Jaaro: zatím myslím není, ale už se pracuje na vlc, který by to zvládnout mohl.

Neviete prosim ci toto je ten prehravac za tych 2,99 eur,co by mal zvladnut aj tie titulky...

Obrázek
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 5. 3. 2013 20:49

jaaro>> V interním přehrávači to titulky nečte?
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jaaro 5. 3. 2013 21:04

No ja neviem ako ostatnym ale mne nie.Uz sme to riesili o stranku skor a udajne bude VLC ktory bude vediet,tak preto sa pytam.
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 3. 2013 21:18

K novemu firmware.I fotky jsou zase o chlup jinde a ostrejsi,v jedne Lumii 920 mam jeste starsi firmware,v druhe uz ten novejsi a je to znatelne.Jinak nove polozky jako kontrola a moznost promazani uloziste jde aktualizovat jen pokud je v Lumii ten novejsi firmware..Jinak ikdyz jsem mel v others jen 2.5GB je parada,ze to lze uz manualne mazat.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Aloha 6. 3. 2013 09:54

Ahoj, tak původně jsem si myslel, že si koupím až nástupce L920 protože mě odrazovala ta váha, ale už to asi nevydržím a udělám si radost a koupím si ji :-) . Můžete mi někdo poradit nějaký levný e-shop přemýšlím o max-shopu máte s ním někdo zkušenosti? Popřípadě nevíte kdy budou 920 dostupné ofiko v čr, že bych to případně prohnal přes firmu bez DPH?

-- 6. 3. 2013 09:56 --

Jo a pokud by to byla šedivka z Polska pro nějakého opa je tam ta barva nokia modrá nebo to je stále omezené jen pro volný prodej?
exVW Golf 7 1,4TSi
exŠkoda Octavia 1,8TSi
Aloha
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 3. 2013 13:26

O2 CZ uz Lumie 920 prodava.Jinak pokud sedivka tam Max-Shop je nejlepsi volba,ale v zasade je to jedno,reklamovat ji u "sedivkare" nemusis.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Gastro 6. 3. 2013 14:21

O2 už jí má za 16, kdokoliv si koupí něco takového za 16 je u mě blázen. To zaprvé, za druhé, kdokoliv si momentálně koupí cokoliv s WP8 za 16 je u mě blázen. A za třetí, kdokoliv kdo si za ty prachy koupí radši tohle, než např. HTC One, S3, HTC One X, One X+, Nexus 4, iPhone 5, Xperia Z, a mohl bych pokračovat, je u mě blázen. A to většina těch telefonů má cenovku pod Lumií. Jinak vás tady všechny zdravím, WP8 jsem měl a už nikdy vice. :) Naprosto nekonkurenceschopny OS, půlku z mých běžně používaných aplikací WP nezná a druhou zmršil. Nic proti Nokii, ale WP je tragédie pokud chcete využívat telefon naplno.
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 6. 3. 2013 14:43

Děkujeme ti za tvuj velmi fundovaný a veledůležitý názor. Asi po jeho přečtení hodím svou 920 z mostu a poběžím pro HTC... Teď vážně: Radši budu u tebe blázen, než ještě někdy koupit něco ze zmiňovaného Androidu s quad-core procesory a parodií na odladěný systém. Ovšem každému, co jeho jest,ne?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gastro 6. 3. 2013 14:48

Mám teď Nexus 4, měl jsem iPhone 4S, Samsung Galaxy S3, dva telefony s WP (7.5 a 8 ) a veř, že Nexus je z nich suverénně nejsvižnější, nejrychlejší. Takže na mě nechoď s nějakým předsudkem o čtyřjádru a neodladenym softwaru, když to nemáš odzkoušený. ;)
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 6. 3. 2013 14:54

A Nexus 4 snad není čtyřjádro? Věř mi že odzkoušené to mám, protože všechny mé telefony cca za poslední 3 roky byly právě Androidy (několikrát přerušené iPhonem, včetně tebou zmíněné 4S ). Poslední před L920 byl Samsung Galaxy Note II a ten rozdíl je opravdu markantní ale necháme toho, o flame nestojím. Jak říkám, každému co jeho jest.

uiqjirka: Je už ten nový FW i pro belgický Proximus? Dá se stáhnout přes NCS? Jaký má kód prosím?
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gastro 6. 3. 2013 15:10

Notu 2 zbývá 1.3 GB RAM pro uživatele, N4 zbývá 1.8. To je rozdíl, plus čistý Android, lepší procesor, rozdíl je jasnej.
A ano, je to quadcore, proto ta reakce na tvoje "čtyřjádro Android je pomalý".
Po zkušenosti s Note 2 tě po dvou týdnech musely WP8 přestat bavit, ne? ;)
Gastro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka