Nokia Lumia 920

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 9. 2012 12:40

To je opravdu přehnaná cena, samozřejmě ta cena už je aspoň adekvátnější vzhledem k výbavě, narozdíl od ceny, která byla nasazená na Lumii 900. I tak to bude mít novinka těžké v porovnání s opravdu bohatou konkurencí :) a pokud chce Nokia dosáhnout uspokojivých prodejů, měla by cenu snížit. Jinak pochybuji, že ji vytrhne pár tisíc prodaných kusů. Za patnáct tisíc se těžko stane masovou záležitostí....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Reku 8. 9. 2012 14:06

Za tyhle ceny je Nokia jen pro příznivce značky.
Asi to Elop chce opravdu dotáhnout ke krachu.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 9. 2012 15:22

Tak Nokia vždycky nejprve nasadí vyšší cenu u top modelů a pak ji postupně snižuje.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 9. 2012 16:10

Presne tak,kdo nebude pospichat tak si pocka,ono to i bude lepsi,novy system nemusi byt zpocatku tak odladeny.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 9. 2012 18:38

Já třeba kupoval Nokii N8 loni někdy v listopadu, když ji T-Mobile nabízel v doprodeji za 5999 Kč. V té době už měla Annu a nemít špatné podání barev displeje možná bych ji ještě měl.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod McJobs 9. 9. 2012 14:31

Nokia Lumia 920 ponukne Rich Recording tak ako 808 PureView

http://www.slashgear.com/nokia-lumia-92 ... -07246489/
McJobs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ryo2 11. 9. 2012 08:51

Měl bych dotaz ohledně systému WP8. Nepátral jsem po odpovědi,ale jistě mi někdo odpoví. Lze nějakým způsobem zakázat,zrušit,nebo nějak odstranit dlaždice na displeji? lze uvodní obrazovku dostat na úroveň androidu,nebo symbianu? I za cenu CFW...? Tím myslím tapeta,hodiny,popřípadě widgety a zástupce na plochu ? Telefon se mi líbí,údajná stabilita a rychlost WP8 také,ale toto je pro mě absolutně nestravitelný vzhled- nikoho se tím nechci dotknout,věřím že je to praktické a dobře využitelné.
Samsung Innov,Nokia N8 Dark Grey,nokia pureview 808 (CFW+camera mod by ryo2),Umi c1 cross 6,44 inch
ryo2
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 9. 2012 09:37

Nejde to.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TheTomas910 11. 9. 2012 13:01

Ked som videl videa zo slovenskej a ceskej pobocky Nokie +aj tie zo zahranicia...Kde sa telefonov redaktori nemohli ani dotknut, prstami zakryvali tie napisy na krytoch
Prislo mi preto zaujimave toto nemecke video
http://www.youtube.com/watch?v=3or2Le7m ... _embedded#!
Kde nemali problem telefon dat do ruky a prezriet aj OS
TheTomas910
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 9. 2012 13:08

Černá je matná :oboze
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 9. 2012 16:27

Prene tak,jeste ze je aspon ta cerna matna,jinak bych do 920 nesel.I soucasnou Lumii 900 mam matnou variantu ala cerna.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 11. 9. 2012 20:47

ryo2 píše:Měl bych dotaz ohledně systému WP8. Nepátral jsem po odpovědi,ale jistě mi někdo odpoví. Lze nějakým způsobem zakázat,zrušit,nebo nějak odstranit dlaždice na displeji?

Ne, nelze to a postrádá to smysl, jestli chce někdo ikonky ala Android nebo Symbian na trhu si zajisté vybere. Patrně si telefon nepoužíval (tím nemyslím 10min v prodejně O2) a tak je spíš nepochopení toho jak je systém navržen (je prostě jiný a to je dobře).
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ryo2 12. 9. 2012 07:35

Dejv: Neměl jsem tento systém nikdy v ruce,viděl jsem to jenom na videu.Telefon je velký (což chci),pěkný,dostatečně výkonný a mimo základní funkce nabídne (pravděpodobně) jeden z nejlepších fotáků na trhu (i přes fake videa a fota od nokie),jo a v neposlední řadě je celý systém údajně rychlý a stabilní. Ty dláždice mě ale opravdu ničí,mám k nim vyloženě odpor a to tak velký,že to sráží z mého pohledu kvalitu celého telefonu hodně dolů.Je to asi dětinské,ale je to tak. Chápu že je to praktické a jistě perfekně použitelné,ale mně se to opravdu nelíbí a vím,že si nezvyknu.Často využívám foto a to u konkurence v takové kvalitě není,jinak bych to tu neřešil. 808 je s mým oblíbeným symbianem,ale systém jako takový je téměř mrtvý a nemá budoucnost.
Samsung Innov,Nokia N8 Dark Grey,nokia pureview 808 (CFW+camera mod by ryo2),Umi c1 cross 6,44 inch
ryo2
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 9. 2012 07:39

Pokud ti dlaždice vadí, kup si něco s Androidem. U WP8 se toho nezbavíš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 9. 2012 08:42

Ty dláždice mě ale opravdu ničí,mám k nim vyloženě odpor a to tak velký,že to sráží z mého pohledu kvalitu celého telefonu hodně dolů.Je to asi dětinské,ale je to tak.

Je to originalni a Microsoft se odlisil.Dlazdic se nezbavis,nastesti prasarny typu Android s Windows Phone nejdou.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
uiqjirka
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka