Symbian Belle - obecná diskuze (oficiálně k dispozici)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobi 26. 1. 2012 08:21

-Vojtěch-: Ano, je to pravda. Jak rychle bude uvolněn je teď zřejmě na Nokii.

Pišta_Hufnágl: A proč by nemohli? To, že to Nokia ještě neuvolnila nic neznamená a nevylučuje to, že už je to prostě schválený, což je fakt. Operátoři často získávají nové aktualizace pro testování dříve. Proč to Nokia neuvolnila nevím, zeptej se Nokie ;-) ale řeší se to. Třeba to chtějí opravdu pustit zároveň.

Dále pokud z vašich příspěvků chápu, že Nokie Belle ještě neuvolnila ani pro open market telefony E7-00, tak potom trochu nechápu Vojtěchův výrok:

"S tim tmobilem to nějak nechápu a řikám si jestli si náhodou nedělaj p*del? Mam od nich E7 a začínám uvažovat o nahrání Belle neoficiální cestou, jen z toho mam trochu strach, tak uvidim jak dlouho vydržim ještě čekat"
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Vojtěch- 26. 1. 2012 09:14

Aha, díky za info a za odpověď. To co jsem napsal, jsem napsal jako reakci na to co psal glock69, že budu muset telefon u TM reklamovat s tim, že chci nahrát nový soft a taky mě už trochu štve jak se to pořád odkládá. A někde jsem četl, že Nokia neví jak telefony aktualizovat aby uživatelé nepřisli o nahrané aplikace, tak proto se čeká, nevim jestli je to pravda nebo jen blábol. Každopádně jestli pustí TM Belle stejně jako Nokia tak to bude fajn.

A Belle oficialně na E7 neni,ale jde to flashnout, někdo tady na fóru do toho šel. Nebo nechápu co je k nepochopeni na mém prispevku?
-Vojtěch-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobi 26. 1. 2012 12:11

S tou reklamací jsme si to vysvětlili, že to byl nesmysl. Tomu, že někoho štve to odkládání aktualizací rozumím, ale bohužel ten systém, kterým se to dělá bohužel nějaké to prodloužení způsobí, ne vždy, ale to je složitější proces a je to u jednotlivých telefonů individuální. Ten tvůj příspěvek se dá vyložit dvojsmyslně, ale už ti rozumím, půlka se týká toho nesmyslu co někdo řekl a půlka Belle ne od TM :-)
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 26. 1. 2012 13:55

Mobi: Nokie jsem se ptal, a ta to hází zase na Vodafoun (v mém případě). Koza aby se v tom vyznala... :(
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 26. 1. 2012 15:43

Je to tak, že Nokia opravdu spustí Symbian Belle globálně v jednom týdnu. Proč Nokia odkazuje na Vodafone, když Vodafone tvrdí, že telefony nebranduje mi nedává smysl.
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 26. 1. 2012 18:29

Kdyby nebrandoval, tak by nezatajoval druhou aktualizaci Anny, třeba.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Marpetka 26. 1. 2012 19:22

Pišta_Hufnágl píše:Kdyby nebrandoval, tak by nezatajoval druhou aktualizaci Anny, třeba.

Taky mám n8 od Vodafonu a když jsem stále marně čekala na druhou aktualizaci Anny,tak jsem se o to začala zajímat a oni mi odepsali,že druhou aktualizaci neprovedou,protože nemůžou zaručit správnou funkci mobilního telefonu,ale aktualizace na Belle už bude k dispozici normálně.Takže jestli je to pravda,tak to nebylo tak,že by to zatajovali...
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 26. 1. 2012 20:05

Tím jsem samozřejmě nemyslel, že zapírali existenci té aktualizace, ale že ji prostě zařízli a nepustili. Nadsázka, Sheldone...
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Marpetka 26. 1. 2012 20:42

Pišta_Hufnágl píše:Tím jsem samozřejmě nemyslel, že zapírali existenci té aktualizace, ale že ji prostě zařízli a nepustili. Nadsázka, Sheldone...

jasný chápu,já tím jen chtěla říct,že se jí nějak úmyslně nevyhnuli,ale že k tomu měli nějaký technický důvody (je to tedy jejich verze,proč tu aktualizaci nevydali)...je mi jasný,že si nemyslel,jako že ji zatajili ;-]
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 26. 1. 2012 22:18

*** zatmívačka, oba představitelé si padnou do náruče a odcházejí směrem k zapadajícímu slunci***
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Zavael 27. 1. 2012 08:47

Marpetka píše:
Pišta_Hufnágl píše:Kdyby nebrandoval, tak by nezatajoval druhou aktualizaci Anny, třeba.

Taky mám n8 od Vodafonu a když jsem stále marně čekala na druhou aktualizaci Anny,tak jsem se o to začala zajímat a oni mi odepsali,že druhou aktualizaci neprovedou,protože nemůžou zaručit správnou funkci mobilního telefonu,ale aktualizace na Belle už bude k dispozici normálně.Takže jestli je to pravda,tak to nebylo tak,že by to zatajovali...

tak ale to je divne uvazovanie ked update by mal odstranit problemy s telefonom, nie ich vytvarat :D napriklad take zamrzanie a restartovanie
Zavael
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 27. 1. 2012 12:04

Marpetka píše:
Pišta_Hufnágl píše:Kdyby nebrandoval, tak by nezatajoval druhou aktualizaci Anny, třeba.

Taky mám n8 od Vodafonu a když jsem stále marně čekala na druhou aktualizaci Anny,tak jsem se o to začala zajímat a oni mi odepsali,že druhou aktualizaci neprovedou,protože nemůžou zaručit správnou funkci mobilního telefonu,ale aktualizace na Belle už bude k dispozici normálně.Takže jestli je to pravda,tak to nebylo tak,že by to zatajovali...


Moje N8 je taky od Vodafonu, pritelkyne to same a Annu jsme kompletne meli k dispozici v den vydani...
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpetka 27. 1. 2012 13:57

Pišta_Hufnágl píše:*** zatmívačka, oba představitelé si padnou do náruče a odcházejí směrem k zapadajícímu slunci***

;-] Happy end ;-]

-- 27. 1. 2012 14:02 --

krokodeel píše:
Marpetka píše:
Pišta_Hufnágl píše:Kdyby nebrandoval, tak by nezatajoval druhou aktualizaci Anny, třeba.

Taky mám n8 od Vodafonu a když jsem stále marně čekala na druhou aktualizaci Anny,tak jsem se o to začala zajímat a oni mi odepsali,že druhou aktualizaci neprovedou,protože nemůžou zaručit správnou funkci mobilního telefonu,ale aktualizace na Belle už bude k dispozici normálně.Takže jestli je to pravda,tak to nebylo tak,že by to zatajovali...


Moje N8 je taky od Vodafonu, pritelkyne to same a Annu jsme kompletne meli k dispozici v den vydani...

ano,ta aktualizace na Annu i mě přišla hned,až jsem se divila,čekala jsem zpoždění,jen nedali ten následný servise pack u Vodafone a teď jsem zvědavá,jak se vytáhnou s Belle u VDF,jestli bude taky k dispozici hned jako u nebrandů
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jegor 29. 1. 2012 10:12

tak je to tady ,Bella - 8.2. 2012
link na warez stránky odstraněn
Naposledy upravil jegor dne 29. 1. 2012 10:52, celkově upraveno 1
BOSCH 509 - SIEMENS C25 - SIEMENS C35i - SIEMENS MT50 - SIEMENS M55 -SIEMENS SX1 - SIEMENS SXG75 - N70 - N95 - N8
jegor
Junior

Odeslat příspěvekod Čučkin 29. 1. 2012 10:46

Tak už se konečně dočkáme aktualizace na Symbian Belle.:
http://mobilizujeme.cz/clanky/aktualizace-na-symbian-belle-bude-az-zacatkem-roku-2012/
Čučkin
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků