Nokia E6 - obecná diskuse (k dispozici Belle)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Standa6982 11. 2. 2012 08:55

ahoj,
tak jsem to vzdal s E6. Měl jsem několik telefonů, nejlepší byl N95, toto se mi zdá jako nejhorší.
Občas nejde přijmout hovor, musím to odblokovat posuvným tlačítkem, občas jde. S použitím dotykové klávesnice je to obdobné, zejména po aktualizaci na S Belle. Nyní jsou písmenka tak malá, kalendář tak nepřehledný, že je to k vzteku.
Můžete mi něco doporučit-dle následujících požadavků:
hardwarová klávesnice, větší display, dobrý kalendář a synchronizace s PC (dnes používám Outlook). Dost velká paměť, chodí mi spousta SMS (cca 50/den). Nosím to v kapse, takže zase ne až tak moc veliký, rozměry E6 byly optimální. Může být vysouvací. Viděl jsem několik BlackBerry, co by možná vyhovovaly, ale neznám zkušenosti. Cena není až tak rozhodující...
Standa6982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 2. 2012 11:17

Proč se vztekáš u E6 nad sw klávesniců? Piš na hw.
Mrkni na E7, Xperia Pro
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Standa6982 11. 2. 2012 19:01

díky, zkusím se na to podívat.
Standa6982
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepaaa1 12. 2. 2012 10:12

Zdravím, prosím vás mám problém s aktualizací softwaru na E6 chtěl bych Belle ale v nokia suite mi to ukazuje jen přeinstalování a když to zkouším přes mobil tak mi to hlásí žádné dostupné aktualizace. Vůbec nevím jak to tam mám nainstalovat. :-(

Díky za odpověď
Pepaaa1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g3org3 12. 2. 2012 10:40

Ahoj, dá se na E6 změnit podoba indikátoru stavu baterie? Ten co je v Belle se mi nelíbí, mam raději dílky jako byly v Anně nebo je nějaký pěkný malý widget, který by ukazoval stav baterie v procentech?
g3org3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 2. 2012 10:42

2Pepaaa1: Pro tvůj Produc Code není tedy ještě Belle k dispozici.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lubpf 13. 2. 2012 21:18

Nazdar lidi. Já jsem bohužel Bellu již nainstaloval a z pracovního telefonu se stal barevnej kolotoč. Dřív jsem na jedné obrazovce viděl maily z Exchange serveru, kalendář, čas a ještě jsem měl volný místo na tři aplikace. Třeba jsem si mohl jedním tlačítkem aktivovat dočasný profil. Teď - jeden widget a možná dvě aplikace - proč se věci vždycky mění jen k horšímu? :grr:
Dá se nějak ofiko nainstalovat původni Anna?
Dík
lubpf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bixente 13. 2. 2012 21:42

Ofiko bohužel ne, jedině zkusit downgrade podle nějakého návodu na internetu na vlastní nebezpečí! Já jsem neaktualizoval a jsem za to moc rád, ty nové widgety, hodiny apod. bych asi nezvládl... chápu, že na některých telefonech s velkým dotykovým displejem může být Belle krokem kupředu, nicméně na menším displeji E6ky mi to tak nepřijde...
Bixente
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 2. 2012 20:17

Proč tedy bezhlavě instalujete Belle, když vám Anna vyhovuje? Já to prostě nechápu, na netu je milion a jedna možnost si Belle prohlédnout a pak lidi řvou jak pominutí....Downgrade je možný, riziko zničení telefonu je ale veliké. Návod tady.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr-1981 15. 2. 2012 21:55

Měl bych na Vás prosbičku o radu. Jde nějak vypnout vypnout tón, který telefon udělá /relativně hlasité pípnutí/ když nepříjmu hovor/nechám s vypnutým zvukem vyzvánět? Nedělá to jen u úplně vypnutých zvuků. Ale třeba u profilu jednání telefon jen pípne když někdo volá, což neruší, a pak se, když hovor nepříjmu, ozve právě ten nepříjemný tón.

Jde o Nokii E6, ještě s Annou.

Díky za každou radu, jiné Nokie mi to nedělali.
Petr-1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubpf 16. 2. 2012 17:09

mně k tomu bohužel dotlačil problém s nenačítající se kartou. V servisu mi jen řekli že je třeba přehrát FW a buď to udělají oni (a chtěli na to dva dny) nebo si to mám udělat sám přes OVI.O tom že je ale novej FW tak odlišnej jaksi nepadlo ani slovo. Teď už je pozdě ale kdyby mi to udělali oni asi bych jim to hodil na hlavu. Takhle můžu nadávat jen sám sobě

-- 16. 2. 2012 18:58 --

Petr-1981 píše:Měl bych na Vás prosbičku o radu. Jde nějak vypnout vypnout tón, který telefon udělá /relativně hlasité pípnutí/ když nepříjmu hovor/nechám s vypnutým zvukem vyzvánět? Nedělá to jen u úplně vypnutých zvuků. Ale třeba u profilu jednání telefon jen pípne když někdo volá, což neruší, a pak se, když hovor nepříjmu, ozve právě ten nepříjemný tón.

Jde o Nokii E6, ještě s Annou.

Díky za každou radu, jiné Nokie mi to nedělali.

Já teda nevím, ale mně to E6 nedělá. Ani s annou ani s Bellou. A to režim jednání využívám dost často. Jen jedno pípnutí a ticho. Takže možná nějaká chybka. Bacha ale na servis tam ten FW přehrávají rádi. A pak "sbohem Anničko"
lubpf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr-1981 16. 2. 2012 19:45

a když ten hovor nepříjmeš a druhá strana to položí tak už se nic neozve? Jsem to řešil dneska se známým a tomu to dělá E7 taky. JEdiný kdy to nedělá když je komplet vypnutý vyzvánění :(
Petr-1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod havros 17. 2. 2012 18:38

Na E6 s Annou (původ ČR - Setos) jsem měl u fotoaparátu možnost Vypnout, Zvuk 1, Zvuk 2, Zvuk 3 nebo Zvuk 4
Po Aktualizaci na Belle bohužel zmizela možnost Vypnout - je to chyba nebo to tak mají všichni?
| iPhone 7 Plus | iPhone SE |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ser1a 18. 2. 2012 10:30

havros:ani ja tam nemám vypnúť. no pekne..
ser1a
Junior

Odeslat příspěvekod Michelin1 19. 2. 2012 18:29

Musim nahlasit zklamani, Belle vytvorila z e6 kopii androidu se vsim co sem na nem nesnasel a necim navic. Nehlede nato ze zmizeli zakladni veci, ktere sem mel rad uz od e71.
Proc kdyz ted kliknu na hodiny a otevre se okno neni nikde videt datum? V Anne to bylo...
Zkomoleny mapy s jejich ikonkama 3x3mm jsou taky ulet mimo.
Proc nejde pocasi na Bellu a na Anne slo?
Proc je ted kalendar jedno velky platno na celou obrazovku, ale vejde se tam jen jedna aplikace?
Zrovna resim se servisem prehrani zpatky.
Michelin1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka