Nokia E6 - obecná diskuse (k dispozici Belle)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod bucky.m 30. 6. 2011 16:35

Pro majitele E6

Pri spusteni emailoveho klienta, taky se vam oteviraji nove emaily tak dlouho?? se z toho zcvoknu. Email se mi otvira/ nacita snad pul minuty nez se otevre, WTF tohleto? se neda pracovat.
E60->N82->E52->E6
bucky.m
Junior

Odeslat příspěvekod jhasdf 30. 6. 2011 17:05

Sice nemam (ešte) E6, ale mne sa taktiež neskutočne dlho načítajú emaily, večsinou sa ani nenačitajú a to mám N8, tá nemá ešte Annu, nemôže to byť proste novými symbianmi? E72 ma myslím ešte starší než ^3 ...
jhasdf
Junior

Odeslat příspěvekod Nokiacelebrita 30. 6. 2011 18:30

Spousta z vás už má E6 několik dní doma a tak se optám na dvě věci které jsem nikde nenašel:
1) Lze fotoaparát nastavit aby fotil v poměru stran 16:9?
2) Lze nainstalovat aplikaci Cclock aby se zobrazovaly velké hodiny jako spořič na displeji v době nečinnosti tak jako to umí E72 viz. foto?
.
Přílohy
P1280003.JPG
Nokiacelebrita
Junior

Odeslat příspěvekod mirmo80 1. 7. 2011 09:57

Takže už asi hodinku som majiteľom E6 :) Škoda, že som dnes v práci a momentálne mám málo času. Ale cez víkend :D
E51
mirmo80
Junior

Odeslat příspěvekod vendaf 1. 7. 2011 10:25

To:NOKIACELEBRITA.
1. V nastavení fotoaparátu jsem nikde nenašel možnost foto ve formátu 16:9.
2.Jako spořič displeje je možné nastavit velké hodiny. Ale, jak už jsem psal výše, nefunguje korektně funkce zobrazení velkých hodin a datumu po přidržení středového tlačítka při zamknuté klávesnici jako u E 72.
vendaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcermis 1. 7. 2011 14:53

Chci se optat jak vám funguje GPS? já když jsem připojený na net tak funguje super ale jak mile zakážu přistup na internet a chci navigovat pomocí GPS tak je telefon bezradný byl sem sním 15 min venku kde nic nebránilo signálu a po 15 minutách mi jediné co ukazoval tak blikající hlášku čekání na GPS. Jak to sakra mám rozběhnout aby mi fungovala GPSka aniž by šahala pro cokoliv na net?
pcermis
Junior

Odeslat příspěvekod mirmo80 1. 7. 2011 16:23

Ja sa chcem opýtať, keď displej nie je zablokovaný, on vždy svieti? A tak isto, to automatické zablokovanie 1min - 30min sa nedá vypnúť?
E51
mirmo80
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2011 16:27

2pcermis: E6 bez připojení k netu je poloviční telefon, proč tedy zakazovat net proboha?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pcermis 1. 7. 2011 18:16

Kdybych chtěl telefon z netem tak sem si pořídil úplně něco jiného a zvláště když telefon chci používat jako navigaci v zahraničí :!: takže pokud telefon nebude připojen na net tak mi navigace nepoběží?
pcermis
Junior

Odeslat příspěvekod g3org3 1. 7. 2011 18:49

to vendaf: Me funkce zobrazeni velkych hodin funguje bez problemu.

Chtel jsem se zeptat zda se da premapovat funkce tlacitka pro hlasove prikazy, ktere je mezi tlacitky na ovladani hlasitosti.
g3org3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 1. 7. 2011 22:05

pcermis:Ne, měla by fungovat.
Zkus jedimě prokontrolovat nastavení v navigaci na offline.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2011 22:09

pcermin: Vždyť data v zahraničí nejsou již nějak drahá, navigace toho "spotřebuje" v řádech megabajtů. Nastavení navigace na offline režim sem popsal například tady.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bucky.m 2. 7. 2011 16:28

Dejvidek:myslim ze se mylis, navigace tech dat zbasti pomerne dost. Nevim proc by mel nekdo pouzivat navigaci online v zahranici,kdyz musi 100% fungovat offline, pro tyhle ucely je delana,aby na tomto usetrila. Navic data v zahranici moc levna nejsou.

Jinak plny souhlas ze zakazovat net na E6 je nesmysl.)
E60->N82->E52->E6
bucky.m
Junior

Odeslat příspěvekod mirmo80 2. 7. 2011 19:33

Na vyše navi ak zistí, že má niečo neaktuálne, stiahne si to. A to už môže byť zaujímavý prenos dát.
Ja ale ovi mapy vôbec neriešim. Používam Sygic a veľká spokojnosť.
E51
mirmo80
Junior

Odeslat příspěvekod vztekloun2 2. 7. 2011 20:19

10dnů jsem dával E6 šanci, stále sám sebe přesvědčoval, že je to posun vpřed. NENÍ! Není to špatný telefon, ale nezaslouží si označení E řady. Používám Éčka spoustu let, snad od tý doby co byly, mám je na práci. To znamená na volání, volání a volání, potom na čtení mailů a čtení mailů, no a občas taky na zodpovězení mailů a sms a občas v nutnosti na internet. Z toho plyne, že potřebuji telefon s opravdovou výdrží, moje E52 vydrží někdy jen den, ale to znamená, že jí nedám z ucha a přečtu na ní cca 50 mailů a když moc nevolám tak mi vydrží i tři dny, když jedu na dovolenou, tak ji nenabiju týden. A celkově i kalendář je oproti E52 a E72 prostě takovej míň přehlednej. Loučím se s ní a vracím k E52 a s radostí..
vztekloun2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka