Nokia E71 nejsou stahovat aplikace z OVI store

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ace2 14. 4. 2011 21:02

Zdravím
nastal problém u E71 s kterým si nevím rady. Podědil jsem telefon a jal jsem se štourat v jeho schopnostech. Nainstaloval jsem si tam Operu minu, Skype a též Ovi Maps, všechno běželo báječně. Pak jsem vyndal pamětovku, nahlásilo to něco ve smyslu, že něco fungovat nebude. Pak jsem si tu kartu následně omylem v telefonu zformátoval :D (znáte to zuřivé odklikávání potvrzení), což je mi jedno, beztak tam nic nebylo. Každopádně jsem si chtěl znova nainstalovat jmenované aplikace a v OVI Storu je nyní tlačítko "Download" u některých aplikací zablokované. Opera šla, ale nejde znova downloadnout Skype a hlavně Ovi Maps.

Jinak pamětová karta v telefonu je normálně vidět a tváří se normálně funkčně, nejspíš.

Nějaké nápady či zkušenosti kde problém jest? Dík
ace2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 4. 2011 21:08

Promáznout cookies v prohlížeči? Ne že bych se s tím setkal, jen nevím nic o tom, že by nebylo možné z Ovi Store stahovat věci opakovaně. O:-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod ace2 14. 4. 2011 21:19

Tím to není, navíc Ovi Store je aplikace sama o sobě, nebo se aspon tak tváří. Ted jsem zjistil, že ani nejde Ovi store updatnout. Tak já už nevím. Udělal jsem i Factory Reset a nic.
ace2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 4. 2011 11:47

Ovi Maps nainstaluj přimo z Ovi Suite balíku, Skype z jejich webu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 4. 2011 15:24

Alebo pomocou tohto navodu cez pocitac ak je aplikacia free.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 17. 4. 2011 09:51

No tak jsem to nakonec udělal tak, že jsem si kompletně updatnul nový firmware do telefonu. Což s pár funkcemi navíc, přineslo i rovnou nainstalovaný offline balík Ovi Maps. Po updatu nyní telefon funguje báječně a bez problémů, včetně Ovi obchodu
ace2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 4. 2011 04:46

Majkl píše:Promáznout cookies v prohlížeči? Ne že bych se s tím setkal, jen nevím nic o tom, že by nebylo možné z Ovi Store stahovat věci opakovaně. O:-)


Já jsem se s tím už setkal, jak u kamarádovi E52, tak u své C6. Mám teď Ovi přeinstalované, takže mi jde instalovat vše. Ale prý by to mělo jít znovu stáhnout po najeti na "Můj obsah"
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků