Nokia c5-03 hry

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod luskys 21. 3. 2011 15:14

Zdravim, mám menší problém s hrama na nokii c5-03 konkrtně armageddon squadron, wave blazer nebo třeba rage thunder, mám je certifikovaný nainstalovaný ale stejně mi nejdou spustit klikám na ikonky anic se neděje, co jsem viděl na internetu tak by to mělo fungovat bez problému nevíte někdo jak na to ? díky

Edit: respektivě z her využívajících akcelerometr, a pohybový čidlo mi funguje jan shotgun
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Presler 22. 3. 2011 17:04

Pro hraní her od polarbitu potřebujete aplikaci Game Api, nyní je snad poslední verze 9.52.
Presler
Junior

Odeslat příspěvekod luskys 22. 3. 2011 18:07

Game api v telefonu již byla při zakoupení, pro jistotu sem jí skusil nainstalovat na novo ale pořád nic.
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 3. 2011 11:54

Pokud tam byla a máš to normálně koupené z Ovi, kde jsem ty dvě hry našel, mělo by to jet. Zkus je odinstalovat a nainstalovat znovu, včetně toho Game Api
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 24. 3. 2011 13:50

Toto mi přišlo ze supportu

"Hi Lukáš,

There seems to be an issue with certain versions of Nokias Game Api (which our games rely on) which prohibits executing applications on some handsets.

There's a thread about this on our Forum - users have managed to get them running by modifying an XML file on their devices:

"ngi3devcap_0_9.xml (in c:\resource\) does not include the entry that would allow US (North america) customers to play. Forgetting (I guess) RM-428 in the devices supported in the xml file on my phone is sure to be blamed for me not being able to launch any Polarbit game."

Cheers & good luck,

Tommy
Polarbit"

+ jsem podle toho našel odpověd na jednou foru snad mi to pomuže, Solution To Play Polarbit Games

I've just played Polarbit games for the 1st time in my 5800 RM-427

Thanks to Disguy for the fix... but that didn't work in my phone though i've tried many times repeatedly for couple of hours & finally came back with a solution...

I've opened ngi3devcap_0_9.xml from C:\resource\ in notepad by changing the xml extension to txt (ngi3devcap_0_9.txt), There was only </ID><Config>Config1</Config></Device><Device><ID>RM-428 as shown in the picture below...



So i've added this including RM-356 & RM-427...</ID><Config>Config1</Config></Device><Device><ID>RM-356 & </ID><Config>Config1</Config></Device><Device><ID>RM-427



& Finally it worked for me...

there is no need to any particular order for installation of these games... Just Install the game & GameAPI.09.52
But make sure that you have pasted this ngi3devcap_0_9.xml in C:\resource\ as said above before starting the game...

If it did'nt work for you paste this ngi3devcap_0_9.xml again in C:\resource\ & then start the game


Mohl by mi někdo poradit jak toto provést s nokií c5-03?
Naposledy upravil Fíla dne 26. 3. 2011 13:33, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 26. 3. 2011 18:46

tak jsem pokročil, pomocí ybrowser sem se dostal do složký resource a tamnašel ten souboru ngi3devcap_0_9.xml bohužel ho v mobilu nejde editovat ani ničím nahradit tudíš je stejně asi třeba hack, přeci na tomhle foru musi bejt někdo kdo ví jak hacknout nokii c5-03
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2011 20:36

Přejmenovat na txt a otevřít nejde?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 27. 3. 2011 09:34

nejdou žádné upravy
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 3. 2011 12:27

luskys píše:pomocí ybrowser

Zkusil bych program Xplore, s ním by to jít mohlo.
Deleted user

Odeslat příspěvekod luskys 27. 3. 2011 15:11

zkoušel sem všechno, nejde to je to chráněný potřebuju poradit s hacknutím telefonu jestli někdo ví jak na to případně nějakej spešl způsob jak to nahradit a překopat ochranu
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Presler 28. 3. 2011 16:50

Mě taky u C6-00 nešli spustit žádné hry od Polarbitu, pak jsem si nainstalovat GameApi a fungují bez problému. Možná pomůže uninstall a znovu instalace GameApi.
Presler
Junior

Odeslat příspěvekod luskys 29. 3. 2011 05:58

zkoušel sem a nic :( ale dík za návhr
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lucoo 29. 3. 2011 10:06

luskys : Mám ten samý problém hry jako: asquadron_v1_0_5_Express_Signed.sisx
rthunder_v1_0_5_Express_Signed.sisx
toonwarzmo_ivkay6fo.sisx
waveblazer_v1_0_4_Express_Signed.sisx
se nainstaluji ale uz nejdou spustit.
GameAPI.09.52 se u me instaluje spolu s hrou.
Pokud prijdes jak to rozjet budu moc rad
lucoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luskys 29. 3. 2011 13:53

já na to prakticky přišel.... potřebuješ to hacknout aby se ti odemkl přístup k úpravě toho souboru vesložce resources, jenže v nehacklim telefonu se pomocí ybrowseru tam dostanu ale už to pomocí žádnýho programu neupravim je to chráněný tak jen musim sehnat někde někoho kdo mi to pomůže hacknout páč já nevim jak
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 3. 2011 16:16

Hack by mal ist previest prehranim upraveneho firmware cez phoenix a straca sa tym zaruka.
Tu je podobny navod na n97 mini, ale firmware si musis stiahnut pre c5-03. Skus ho stianut z blue-nokia.com.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků