Nokia 3710 fold (zadní kryt jde težko sundat)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod teers 7. 1. 2011 14:30

Ahoj, před pár dny jsou si koupil nový telefon nokii 3710 fold. Při nákupu mi tam prodavačka vložila sim kartu i baterku. Po příchodu domů jsem zjistil, že zadní kryt není možné za žádnou cenu sundat. Zkoumal sem návod i video na netu. Prostě to nejde i při použití větší fyzické síly... Rady ? Díky
Naposledy upravil myšpulín dne 24. 1. 2011 15:20, celkově upraveno 2
Důvod: upraven nazov temy
teers
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 1. 2011 14:31

Nějak to jít musí. Když nepomůže síla, pomůže ještě větší síla. Nebo jim to tam odnes
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod teers 7. 1. 2011 14:33

zkoušel sem uplně maximální sílu až se telefon prohejbal :) ... a nic... nechapu... jenom klika ze se mi ten telefon zatím nekousnul jako to nokie dělaj. baterku bych nevynadal

-- 7. 1. 2011 13:39 --

už konečně.. ale málem to ten telefon nepřežil.... :)
teers
Junior

Odeslat příspěvekod teers 24. 1. 2011 10:56

hele myslite si, ze to je dostatecnej důvod na to abych s tim sel do servisu? ten zadni kryt jde fakt pekelne tezko sundat... bez pomoci neceho ostryho to vubec nejde... myslite ze mi daj novej zadni kryt ?
teers
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 1. 2011 21:33

Asi nie. A ak to dosane do ruk servisak co ma dlhu skusenost a talent v otvarani krytov, radsej napise zavada sa neprejavila
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod teers 24. 1. 2011 22:05

to jo.. ale na druhou stranu, kdyz chci prohodit simkarty a musim na telefon se sroubovakem tak to neni idealni :)
teers
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2011 03:03

Za zeptání se nic nedáš. Možná servisák přijde s nějakým trikem funkčního otvírání, kdo ví...