Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod OKyselkaO 11. 10. 2010 11:10

když už jsi tu zkoušel to DivX... nechtěl bys prosím zkusit nějaky film v 720p (mkv) ale nezmenšovaný? prostě třeba trailer co těch pár minut má třeba 200MB... jestli to zvládne ten bitrate kolem těch 19 000 kbit/s.(a popřípadě to u toho připojit k TV přes HDMI?... jestli to připojení na velkou televizi třeba nesežere výkon a už se to bude sekat...přece jen na mobilu takovou kvalitu nepotřebuju, hlavně na tu televizi) bylo tu video kde to zvládlo vpohodě :) ale chtěl bych to mít potvrzené od někoho odtud.. nwm co to bylo za lidi xD

-- 11. 10. 2010 12:53 --

viděly jste už tohle video? Opera Mobile Beta 2 na N8 :) plynulé rolování, ihned od začátku načítání stránky, nemusíte čekat až se celá načte :) hádám že prohlížeč co je hned v ní tak ani nepoužiju xD
http://www.youtube.com/watch?v=ldTwGWkSrIg
OKyselkaO
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 11. 10. 2010 11:59

jako sorry,mám operu 10 a roluju úvodní stránkou idnesu,aniž je celá načtená...
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 11. 10. 2010 12:27

Nějak nemůžu překousnout ty špatný recenze co se sem valí. :hm :pozor
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 11. 10. 2010 12:42

Na rencenze kašlete.Vždycky bude srovnání dvou různých značek o ničem.Nokia je Nokia a Iphone je Iphone.Na stejno na tom nebudou nikdy.Zkuste srovnat Mercedes a BMW.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kjubiks 11. 10. 2010 12:50

Je to přesně jak sem si myslel že v Opeře to nebude problem, nepoužival sem prohližeč nikdy jiny než Operu. N8 kupuju hned jak vyjde moje barva (green nebo blue) btw dnes představeny Samsung Omnia 7 opět designově naprosto nudny. Nokia Rulezz
Kjubiks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 11. 10. 2010 13:31

Tak recenze na to nejsou zase tak špatný. V podstatě největší problém co jsem zatím viděl, byla stabilita telefonu na mobilenet.cz. Co jsem se, ale ptal přímo lidí co n8 mají, tak takové problémy nemají tak nevim. Ale občasné problémy se stabilitou asi budou. Aspoň prvních pár fw jak je u nokie zvykem;)

spíše si myslím, že spousta lidí čekala, že symbian^3 bude něco nového a úplně jinýho než symbian doteď a to samouřejmě není a ani se to nedalo čekat. Je to jen upravená předchozí verze systému. Nový symbian bude až symbian^4. Tam se uvidí jakým směrem se symbian vydá. Tohle je jen evoluce a vylepšení, ale samozřejmě ne předělání. A tady z toho je spousta lidí zklamaných.

Jinak problémy s rychlostí apod myslim jsou velice zveličovány. Občas se telefon zadýchá, ale s tím nakonec nemá problémy jen n8, že?;) Ano iphone to není, ale to se dalo čekat;)

Telefon toho nabízí opravdu hodně a komu nevadí trochu chudší gui symbianu, tak ani nebude zklamanej;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 10. 2010 15:26

LiberaleMiguel píše:Krystofe moh bys prosimte vyzkouset navigaci ? Staci treba jenom po ceste do prace. Jdem mi hlavne o to, zjistit, jestli ma N8 stejne problemy z nepresnym vykreslovanim pri prujezdu krizovatkama jako N97 a starsi dotykace. Diky

Zkoušel jsem. Nejdřív naprosto nepochopeně se asi 500 m neudržela na dálnici a pořád nás házela někam na silnice vedle, pak už to ale jelo plynule a drželo se to i na křižovatkách. Každopádně zázraky co se týče citlivosti čipu se nekonají, externí GPS je externí GPS ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod budis 11. 10. 2010 17:19

viděly jste už tohle video? Opera Mobile Beta 2 na N8 :) plynulé rolování, ihned od začátku načítání stránky, nemusíte čekat až se celá načte :) hádám že prohlížeč co je hned v ní tak ani nepoužiju xD
http://www.youtube.com/watch?v=ldTwGWkSrIg


není z toho ale poznat, jestli tam funguje pinch, čili zoomování pomocí multitouch
Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3330, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N95, Nokia N97, Nokia N8 a nyní iPhone 5
budis
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 10. 2010 17:23

No dobře, tak tu Operu zkusím ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preton 11. 10. 2010 18:07

mohli by ste hodit nejake screeny z mobilu a inak krystofe kolko ty mas volnej ram?
nokia n97 mini h@cked
preton
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod budis 11. 10. 2010 18:09

zkoušel už někdo plug and touch? http://www.youtube.com/watch?v=Ygvf1GiouCY teda jestli je to někde ke stažení
Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3330, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N95, Nokia N97, Nokia N8 a nyní iPhone 5
budis
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 11. 10. 2010 19:10

Krystof, prosim ta ako je to s tou kvalitou repraku v sluhadle a kvalitou hovoru. U viacerych mobilovnsom zaznamenal neprijemny jo, ked sucasne hovoria obe strany, tak je hovor trhany. Nevsimol si si nejaku podobnu anomaliu u N8. Dakujem.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 10. 2010 20:28

1) Čeho screeny? :) Konkrétně prosím, nebo si počkej do recenze. RAM; nainstaluju si tu app a řeknu. Ale zatím jsem neměl pocit, že by jí bylo málo.
2) Nezkoušel, myslím, že to stáhnout nejde, ale mkrnu po tom.
3) Jak jsem psal, dám vědět :) Dneska jsem kupodivu nikomu nevolal.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foxak 12. 10. 2010 00:33

K tym recenziam iba kratko. Neviem preco robia recenzie foto a video ludia, co sa tomu v lepsom pripade nerozumia. V tej ukazke na mobilnet.cz evidentne sa chlapec snazi zaostrit na vzdialenost, kedy je potrebne zvolit macro mod. Napriek tomu, ze mu ramik po stlaceni spuste svieti na cerveno, neprepne sa na macro a fotku urobi. Nevedomost, alebo naschval? Ale tie naschvaly sa robia aj na druhej strane, vid http://www.youtube.com/watch?v=g5uaYAg5TMc
A autofocus vo videu demonstruje http://www.youtube.com/watch?v=j0SOPvT5 ... r_embedded
Inac kvalita foto sa da porovnat aj na http://symbianworld.org/6636-canon-ixus ... a-is-next/
foxak
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 12. 10. 2010 07:55

Nestabilita Nokie N8 je spíše dána externími aplikacemi. Samotné prostředí funguje relativně spolehlivě. Chyba je tedy možná právě na spolupráci s aplikacemi třetích stran...některých.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků