Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 6. 2011 20:52

Zajímavý datový tarif :lol:
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Edge19 2. 6. 2011 21:06

Proč by se mě mělo odečítat 150 korun, když se mě měsíčně zvýhodněně odečte 80 korun? ;-) Paušál nepotřebuju zatim, vyhovuje mi dobíjení kuponem a mám větší přehled o výdajích.
Takže datový tarif mám internet v mobilu start za 20 korun týdně a i přes to se mě odečítá 15 korun zajednotlivý připojení... Naštěstí u O2 se může za den odečíst max 30 korun, kdyby náhodou...
No já vím, že mě nic jinýho nakonec nezbyde než se hádat s operátorem, jen jsem se chtěl podělit o hezký JOKE, který mi přichystalo O2 :twisted: :hm A jeslti se s tím někdo setkal.
Edge19
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 2. 6. 2011 21:34

Edge klid. Mám to samé jako ty. Včera mi přišla SMS, že mě taky odečítaj nějaké peníze, ale dovolal jsem se tam a bylo mi sděleno, že to je chyba a údržba systému a nic mi neodečetly. Hlavně žádnou paniku.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Hanzan 3. 6. 2011 00:41

Tak mám N8 od úterka, koupenou přímo z eshopu nokie a ikdyž jsem měl trochu obovy z možných problémů popisovaných zde na foru, tak zatím naprosá spokojenost. V podstatě zatím nemám nic, co bych mohl telefonu vytknout, vše funguje jak má... včetně okamžitých aktualizacích.

Jen teď nabizí Nokie při koupi C6-01, C7, E7 a mé N8 20 běžné placených her z OviStoru zdarma, ale zajímalo by mě jak to bude s aplikacemi a hrami třeba po aktualizaci na Annu... Zustanou v paměti telefonu nebo se smažou? A ja je budu muset stahovat znova a nebo dokonce je možné že další stahovaní placených her a aplikaci, které jsem už jednou v telefonu měl budu muset platit?
Hanzan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod QVVE 3. 6. 2011 07:19

seterwohipikule píše:http://www.mobilask.cz/pages/start.cz.php
Nebo ještě lépe http://www.nokiastore.cz/servis.html


Děkuji za odkazy. Jinak jsem nechtěně otestoval chemicky trvzené sklo. Už se tady občas objevilo, že není tak úplně nepoškrabatelné. Já jsem otestoval N8 v duchu tohodle příspěvku z jednoho fóra: "Správnej test toho skla by byl kladivem protože Gorilla glas má vydržet silný rázy. Nemá prasknout jako běžné sklo...". Při vysedání z auta mi z kapsy mobil vyklouzl a spadl asi z metrové výšky. Sklo se úplně rozstřelilo a udělalo pěkného pavouka přes celý displej. Naštěstí alespoň že ten displej pod ním to uchránilo :roll: .
QVVE
Junior

Odeslat příspěvekod jiri733 3. 6. 2011 08:52

Gorilla glass je tvrzené sklo a jako takové je poměrně křehké i když je do určité míry odolné proti poškrábání. Není ale absolutně tvrdé a nepoškrabatelné :-)
jiri733
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king23 3. 6. 2011 09:36

Jak je to s tou navigací? U Nokie N8 by měla být zdarma... ale znamená to, že mohu využívat GPS bez toho, aniž bych se připojoval na internet?
king23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 3. 6. 2011 09:44

king23: ano. V základu je pár map. Tuším ČR, Polsko, Slovensko, Maďarsko. Ostatní je potřeba stáhnout.
R.

edit: pokud se nechceš připojovat, nezapomeň vypnout A-GPS.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 3. 6. 2011 09:52

mozna budu za blbce ale kde se da vypnout to A-GPS ja to zatim nikde nenasel ale je zajimavy ze jakmile zapnu mapy tak se to chce pripojit k netu ale mam zaskrtnuto offline ale data to zadna nesosa podle pocitace dat
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 3. 6. 2011 09:53

king23 píše:Jak je to s tou navigací? U Nokie N8 by měla být zdarma... ale znamená to, že mohu využívat GPS bez toho, aniž bych se připojoval na internet?

Vše je zdarma. Veškeré mapy si stáhni z Ovi, nejlépe i ty co máš nainstalované, protože byly aktualizace a v mobilu si vypni připojování. Co nechat zaplé je popsané tady ve foru a nokiamanii. Je potřeba číst :lol: Navigace je největší plus Nokie. Android by mně do Vídně zadarmo nedovedl. :pozor

-- 3. 6. 2011 10:56 --

d.d.t33 píše:mozna budu za blbce ale kde se da vypnout to A-GPS ja to zatim nikde nenasel ale je zajimavy ze jakmile zapnu mapy tak se to chce pripojit k netu ale mam zaskrtnuto offline ale data to zadna nesosa podle pocitace dat

Menu, Nastavení, Nastavení aplikací, Poloha, Metody určování polohy - nechat zaškrtnuté jen INTEGROVANÉ GPS. :oboze vše ostatní se připojuje!
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 3. 6. 2011 10:22

diky moc :tleskani
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod hockeyfreak 3. 6. 2011 11:17

dotaz - ma uz niekto ten novy update OVI store, ktory umoznuje priame updatovanie aplikacii?
vsade sa o tom pise, ale zatial mi to neponuklo ziadnu aktualizaciu :(
hockeyfreak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri733 3. 6. 2011 12:30

Zatím nic.
jiri733
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 3. 6. 2011 15:38

GiFu píše:Menu, Nastavení, Nastavení aplikací, Poloha, Metody určování polohy - nechat zaškrtnuté jen INTEGROVANÉ GPS. :oboze vše ostatní se připojuje!

To vůbec není pravda, třeba WiFi ničemu nevadí, sice připojuje, ale k WiFi. A Podle sítě se k ničemu nepřipojuje, určuje polohu podle okolních BTS. Stačí odškrnout Asistované GPS. Já odškrnuté i Bluetooth GPS, protože to nepoužívám.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miranch 3. 6. 2011 19:37

Mám dotaz,jestli někdo nevíte o nějaké aplikaci,kterou bych do nahraného videa vložil fotky ,ale rád bych,aby se fotky ukazovali v průběhu videa a zvuk šel z videa stále nepřerušen na pozadí . V N8 je úprava videa-jen střih a vložení fotky po zkončení videa. Aby se fotky zobrazovali v průběhu videa-toto bych moc rád,ale asi nepochodím že? Moc díky !!!:-)
miranch
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků