Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 10. 10. 2010 07:47

Čusík, tak už nám vylezla první úprava pro fotoaparát a to aby fotil maximálně a nejlíp jak umí :tleskani 100% fotky (myslím že mají pak asi 11MB jedna fotka ) a dále úprava pro video a to natáčení 30fps :twisted: Můžete někdo vyzkoušet funkčnost? Nejedná se o žádný warez, pouze free program od modera HyperX. Teď by to chtělo udělat foto test a video test proti iPhone :lol: 8-) Díky

Obrázek



download
Kód: Vybrat vše
http://www.edisk.cz/stahni/01493/30FPS_and_100__quality.sis_2.18KB.html
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 10. 2010 10:55

Jak je na tom ta videokamera s ostřením, ať už během natáčením nebo nastavením předem? Totiž u své pravěké N82 jsem byl při prvním kontaktu nemile překvapen, že vůbec nedovede zaostřit na blízké předměty, resp. že neumí natáčet v režimu makro.

Tu funkci jsem přitom tak nějak automaticky čekal, protože ji zvládal můj ještě víc pravěký mobil SE K750. Sice mu to při schopnosti pořizovat klipy 3GP v rozlišení 176x144 bylo houby platné, ale dovedl to. A u Nokijky jsem najednou ostrouhal. :-]

Tak co na to N-osma?
Deleted user



Odeslat příspěvekod pan_Lukas 10. 10. 2010 11:34

v základu myslím že neostří, ale v mém předešlém příspěvku je úprava kamery pro lepší foto i video, řeč byla i o AF při pořizování videa, ale těžko říct, jestli to tak nakonec naprogramovali, chce to, aby to někdo vyzkoušel a napsal postřeh!!!
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 10. 10. 2010 11:37

Co jsou ty dvě fotky nad tím videem? To je fotka z N8 před a po úpravě? 11MB vs. 2MB fotka?
revol
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 10. 2010 11:47

Ten rozdíl v kvalitě před a po použití programu od hyperX je hodně znatelný. To už bude kvalitka :)) škoda, že nemám Nokču, hned bych vyzkoušel.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 10. 10. 2010 12:00

Co jsem tak zatím stihl postřehnout,tak ten Symbian 3 na mě působí jako absolutní nedodělek.Pokud jste někdo viděl videa z mobilenetu,tak mi dáte zapravdu.Nechápu,proč ten telefon museli pokazit takhle archaickým systémem,který se hodí jen do nižšího segmentu.Přitom se mi na něm velice líbí funkce jako USB Host a HDMI výstup.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 10. 2010 12:22

Je to bohuzel rychle site na koleni,jeste se zpozdenim.Bohuzel nedodelky nevychazi jen z dilny nokie.Vse se treba doladi za behu,za pul roku,ale to uz nikoho nebude zajimat..Nervovat se s nedodelkem,ze to mozna bude lepsi..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OKyselkaO 10. 10. 2010 12:29

revol píše:Co jsou ty dvě fotky nad tím videem? To je fotka z N8 před a po úpravě? 11MB vs. 2MB fotka?

Spíš to vypadá na video 25fps před upravou a po upravě 30fps.... rozdil mezi 2MB fotkou a tou 11MB není až tak velký.. fakt jen v detailech.
OKyselkaO
Junior

Odeslat příspěvekod Edge19 10. 10. 2010 13:36

Mimochodem myslim, že před tímto spamem do kterýho jsem se bohužel taky zaplety zacož se omlouvám tu byl dotaz na testery N8 co si myslí otom videu na Mobilenetu a jestli to potvrzují nebo vyvráti jinýma zkušenostma? :-)
Edge19
Junior

Odeslat příspěvekod revol 10. 10. 2010 13:37

Za odkaz od 7 l u k e děkuji, rád jsem se na video podíval a přesně jak píše JoxY a Edge19, se mi telefone taky libí, rychlost je OK, telefon vypadá dobře, takže spokojenost, ty dva záseky bych neviděl jako tragédii při klikání na ikonky na zběsilý. A na závěr souhlasím s Juurraass, jaký klid byl když tu 7l u k e nebyl, ted je to tu zase zamořený nesmyslama a nic objektivního o N8
revol
Junior

Odeslat příspěvekod paulcz 10. 10. 2010 13:38

To prostředí je vážně hnus.. pomalý, ošklivý, nulová evoluce od starších Symbianů. Co jim na tom trvalo tak dlouho.
paulcz
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 10. 10. 2010 13:40

Taky mě docela zajímalo,jak je na tom telefon na jiných serverech,a na mobil.cz je to úplně to samé.Poté jsem našel ještě video od polských fanoušků a tam je to velice podobné.Zde je odkaz.
http://www.youtube.com/watch?v=a1BKJQa2suo
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 10. 10. 2010 13:58

Tak uvidíme, zda se to tu promaže a ted by mě spíš zajímalo jestli by to mohl někdo z redakce potvrdit tyto záseky?

Zajímá mě hlavně jak často a při čem (jestli na to měl telefon trochu právo) se zasekl a jak je to s tou baterkou? Jestli ukazatel ukazuje průběžné vybíjení a nebo to zlobí?
Naposledy upravil myšpulín dne 10. 10. 2010 14:44, celkově upraveno 1
Důvod: OT v tématu odstraněn
revol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků